Nusa Penida
Sanur
Veerboten naar Bali
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Nusa Penida - Sanur

Nusa Penida naar Sanur Veerboot

Er zijn gewoonlijk 15 dagelijkse afvaarten en tot 106 wekelijkse tussen Nusa Penida en Sanur. 7 maatschappijen varen op deze route Arjuna Fast Cruise, Crown Fast Cruise, Marlin Fast Boat, S'gening Fast Boat, Starfish Fast Cruise, Sugriwa Express & The Tanis Fast Cruise. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Nusa Penida Sanur veerboten.

Nusa Penida Sanur Veerdienst Tijden

De vroegste Nusa Penida Sanur afvaarten vertrekken meestal rond 07:30. De gemiddelde vaartijd is ongeveer 44m en de snelste vaartijd is ongeveer 30m.

Nusa Penida Sanur Veerboot Prijzen

Nusa Penida Sanur veerboot prijzen variëren tussen €24* en €62*. De gemiddelde prijs is meestal €40*. De goedkoopste Nusa Penida Sanur veerboot prijzen beginnen vanaf €13*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €40*. De gemiddelde prijs voor een auto is €65*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. De prijzen zijn gebaseerd op zoekopdrachten van de afgelopen 30 dagen en zijn voor het laatst bijgewerkt op 05 juli 2023.

Hoe ver is het van Nusa Penida naar Sanur?

De afstand tussen Nusa Penida en Sanur is ongeveer 15,7 mijl (25,2 km) of 13,6 zeemijl voor de zeilers!

Kan ik met de auto reizen op de Nusa Penida Sanur veerboot?

Nee, de veerbootmaatschappijen staan momenteel auto's toe aan boord tussen Nusa Penida en Sanur.

Kan ik te voet reizen van Nusa Penida naar Sanur?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Arjuna Fast Cruise, Crown Fast Cruise, Marlin Fast Boat, S'gening Fast Boat, Starfish Fast Cruise, Sugriwa Express, The Tanis Fast Cruise tussen Nusa Penida en Sanur.

Nusa Penida Sanur Veerdienst schema's

  • Golden Queen Fast Boat - 6 wekelijkse afvaarten, 1 dagelijkse afvaart
  • Sugriwa Express - 20 wekelijkse afvaarten, 3 dagelijkse afvaarten
  • Marlin Fast Boat - 48 wekelijkse afvaarten, 7 dagelijkse afvaarten
  • De Tanis Fast Cruise - 13 wekelijkse afvaarten, 2 dagelijkse afvaarten
  • S'gening Fast Boat - 13 wekelijkse afvaarten, 2 dagelijkse afvaarten
  • Starfish Fast Cruise - 6 wekelijkse afvaarten, 1 dagelijkse afvaart

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Indonesië naar Bali.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Nusa Penida - Sanur Route-overzicht
Land van vertrek Indonesië
Land van bestemming Indonesië
Aantal operators 7
Bedieningspersoneel Arjuna Fast Cruise, Crown Fast Cruise, Marlin Fast Boat, S'gening Fast Boat, Starfish Fast Cruise, Sugriwa Express & The Tanis Fast Cruise
Gemiddelde prijs 42 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 14
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 98
Gemiddelde vaartijd 45m
Snelste Zeiltijd 30m
Eerste veerboot 07:30
Laatste veerboot 17:00
Afstand 13 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2023-08-01.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Nusa Penida naar Sanur?

De reistijd per veerboot van Nusa Penida naar Sanur is ongeveer 44m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Nusa Penida naar Sanur?

De prijs van de ferry overtocht van Nusa Penida naar Sanur kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Nusa Penida naar Sanur is 65 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Nusa Penida naar Sanur?

Er zijn 6 populaire veerbootmaatschappijen voor Nusa Penida naar Sanur. Dit zijn
  • Marlin Fast Boat
  • Sugriwa Express
  • S'gening Fast Boat
  • Starfish Fast Cruise
  • The Tanis Fast Cruise
  • Arjuna Fast Cruise

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Nusa Penida naar Sanur?

Boek overtochten van Nusa Penida naar Sanur via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Wat is de afstand tussen Nusa Penida en Sanur?

De afstand van Nusa Penida naar Sanur is ongeveer 13 zeemijlen.

Nusa Penida naar Sanur Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 15/04/2024 en 21-04-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Sugriwa Express 09:30 10:15 45 minuten Alledaags
The Tanis Fast Cruise 10:00 10:30 30 minuten Alledaags
Arjuna Fast Cruise 10:30 11:30 1 uur Alledaags
Sugriwa Express 14:00 14:45 45 minuten Alledaags
The Tanis Fast Cruise 16:30 17:00 30 minuten Alledaags
Starfish Fast Cruise 16:30 17:10 40 minuten Alledaags
Sugriwa Express 16:30 17:15 45 minuten Alledaags
Arjuna Fast Cruise 16:30 17:30 1 uur Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.