Boek uw overtocht naar Los Cristianos
Boek uw overtocht naar Los Cristianos
Met een selectie uit maximaal 78 afvaarten per week, wordt de haven van Los Cristianos Tenerife verbonden met La Gomera, La Palma & El Hierro.
De vaartijd varieert van 2 uur 30 minuten uur voor de Santa Cruz de La Palma overtocht tot 50 minuten voor de San Sebastian de la Gomera overtocht.
Hoewel er een korte samenvatting op deze pagina staat, raden we je aan om live vaartijden en prijzen te vinden in de Los Cristianos zoekmachine op onze site.
Calle el Espigón, 38650, Arona, Santa Cruz de Tenerife
Los Cristianos - Valverde met Naviera Armas & Fred Olsen Express
Los Cristianos - San Sebastian de la Gomera met Naviera Armas & Fred Olsen Express
Los Cristianos - Santa Cruz de La Palma met Naviera Armas & Fred Olsen Express
Meer routes dan wie dan ook.
Vergelijk tarieven, tijden en routes op één plek.
Verander je plannen gemakkelijk met flexibele tickets.
Boek e-tickets en beheer reizen in de app.
Live tracking en realtime updates.
Eersteklas klantondersteuning wanneer je die nodig hebt.
De veerhaven van Los Cristianos ligt in het zuiden van Tenerife in de Canarische Eilanden. Dankzij de ligging zijn er veel overtochten naar La Gomera en is de oversteek snel. De grote veermaatschappijen hebben tevens diensten naar La Palma en El Hierro. Dankzij de TF-1 weg zijn de rest van het eiland en de belangrijkste attracties goed bereikbaar vanuit Los Cristianos. Het apenpark en het mooie strand van Playa de las Vistas kunt u niet missen. Ook is het 's avonds goed vertoeven in de haven met de vele restaurantjes.
Los Cristianos Accommodatie
Los Cristianos Haven Adres