Surat Thani City
Koh Phangan
Veerboten naar Koh Phangan Island
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Surat Thani City - Koh Phangan

Veerboot van Surat Thani Stad naar Koh Phangan (Thong Sala Pier)

Er zijn gewoonlijk 11 dagelijkse en 76 wekelijkse afvaarten tussen Surat Thani City en Koh Phangan (Thong Sala Pier). 3 operators varen deze route Lomprayah High Speed Ferries, Raja Ferry & Seatran Ferry en vaart het hele jaar door. Surat Thani City Koh Phangan (Thong Sala Pier) veerboten kosten tussen de €17 en €90, afhankelijk van de ticket details. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Surat Thani City Koh Phangan (Thong Sala Pier) veerboten.

Surat Thani Stad Koh Phangan (Thong Sala Pier) Veerdienst Tijden

De vroegste Surat Thani City Koh Phangan (Thong Sala Pier) ferry overtochten vertrekken meestal vanuit Surat Thani City rond 06:30. De laatste ferry vertrekt meestal om 16:00.

Hoe lang is de veerboot van Surat Thani City naar Koh Phangan (Thong Sala Pier)?

Surat Thani City Koh Phangan (Thong Sala Pier) Vaartijden op deze veerboot route kunnen ongeveer 4h 9m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 2u 45m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Surat Thani City Koh Phangan (Thong Sala Pier) Vaartijden

Er zijn gemiddeld 11 dagelijkse afvaarten en tot 76 wekelijkse veerdiensten van Surat Thani City naar Koh Phangan (Thong Sala Pier). Deze afvaarten worden verzorgd door Lomprayah High Speed Ferries, Raja Ferry & Seatran Ferry. Houd er rekening mee dat de dienstregeling van de veerboten vaak langer wordt tijdens het hoogseizoen.

Surat Thani City Koh Phangan (Thong Sala Pier) Veerboot Prijzen

Surat Thani City Koh Phangan (Thong Sala Pier) veerboot prijzen variëren tussen €17* en €90*. De gemiddelde prijs is €49*. De goedkoopste Surat Thani City Koh Phangan (Thong Sala Pier) veerboot prijzen beginnen vanaf €11*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €49*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Surat Thani City naar Koh Phangan (Thong Sala Pier)?

De afstand tussen Surat Thani City naar Koh Phangan (Thong Sala Pier) is ongeveer 42,7 mijl (68,7km) of 37,1 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Surat Thani City Koh Phangan (Thong Sala Pier) ferry?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op de overtochten tussen Surat Thani City en Koh Phangan (Thong Sala Pier).

Kan ik te voet reizen van Surat Thani City naar Koh Phangan (Thong Sala Pier)?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Lomprayah Hoge Snelheid Veerboten, Raja Veerboot, Seatran Veerboot tussen Surat Thani City en Koh Phangan (Thong Sala Pier).

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Surat Thani City naar Koh Phangan (Thong Sala Pier)?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Surat Thani City naar Koh Phangan (Thong Sala Pier).

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Thailand naar Koh Phangan Island.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Surat Thani City - Koh Phangan (Thong Sala Pier) Route-overzicht
Land van vertrek Thailand
Land van bestemming Thailand
Aantal operators 3
Bedieningspersoneel Lomprayah High Speed Ferries, Raja Ferry & Seatran Ferry
Gemiddelde prijs 63 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 11
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 76
Gemiddelde vaartijd 4h 9m
Snelste Zeiltijd 2h 45m
Eerste veerboot 06:30
Laatste veerboot 16:00
Afstand 37 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Surat Thani City naar Koh Phangan?

De reistijd per veerboot van Surat Thani City naar Koh Phangan is ongeveer 3h 35m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Surat Thani City naar Koh Phangan?

De prijs van de ferry overtocht van Surat Thani City naar Koh Phangan kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Surat Thani City naar Koh Phangan is 58 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Surat Thani City naar Koh Phangan?

Er zijn 3 populaire veerbootmaatschappijen voor Surat Thani City naar Koh Phangan. Dit zijn
  • Lomprayah High Speed Ferries
  • Raja Ferry
  • Seatran Ferry

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Surat Thani City naar Koh Phangan?

Boek overtochten van Surat Thani City naar Koh Phangan via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Wat is de afstand tussen Surat Thani City en Koh Phangan?

De afstand van Surat Thani City naar Koh Phangan is ongeveer 37 zeemijlen.

Surat Thani City naar Koh Phangan Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 27/05/2024 en 02-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Raja Ferry 06:30 10:30 4 uur Alledaags
Seatran Ferry 06:30 11:00 4 uur 30 minuten Alledaags
Raja Ferry 08:00 12:00 4 uur Alledaags
Raja Ferry 09:00 13:30 4 uur 30 minuten Alledaags
Seatran Ferry 09:30 14:00 4 uur 30 minuten Alledaags
Lomprayah High Speed Ferries 10:00 12:45 2 uur 45 minuten Alledaags
Raja Ferry 12:00 16:30 4 uur 30 minuten Alledaags
Seatran Ferry 12:30 17:00 4 uur 30 minuten Alledaags
Lomprayah High Speed Ferries 13:00 16:00 3 uur Alledaags
Raja Ferry 14:00 20:30 6 uur 30 minuten Alledaags
Seatran Ferry 16:00 20:00 4 uur Alledaags
Raja Ferry 16:00 20:30 4 uur 30 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.