Sorrento
Capri
Veerboten naar Gulf of Napoli
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Sorrento - Capri

Veerboot van Sorrento naar Capri

Er zijn gewoonlijk 30 dagelijkse en 204 wekelijkse afvaarten tussen Sorrento en Capri. 5 operators varen deze route Alilauro Gruson, Caremar, Laser Capri, NLG & SNAV Aliscafi en loopt het hele jaar door. De veerboten Sorrento Capri kosten tussen €41 en €160, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Sorrento Capri veerboten.

Sorrento Capri Veerdienst Tijden

De vroegste Sorrento Capri veerboot vertrekt meestal vanuit Sorrento rond 07:15. De laatste ferry vertrekt meestal om 19:25.

Hoe lang is de veerboot van Sorrento naar Capri?

Sorrento Capri Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 23m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 17m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Sorrento Capri Vaartijden

Er zijn gemiddeld 30 dagelijkse afvaarten en tot 204 wekelijkse veerdiensten van Sorrento naar Capri. Deze afvaarten worden aangeboden door Alilauro Gruson, Caremar, Laser Capri, NLG & SNAV Aliscafi. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

Sorrento Capri Veerboot Prijzen

Sorrento Capri veerboot prijzen variëren tussen €41* en €160*. De gemiddelde prijs is €92*. De goedkoopste Sorrento Capri veerboot prijzen beginnen vanaf €2*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €91*. De gemiddelde prijs voor een auto is €158*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Sorrento naar Capri?

De afstand tussen Sorrento en Capri is ongeveer 17,0 km of 9,2 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Sorrento Capri veerboot?

Ja, Caremar, NLG, SNAV Aliscafi staan auto's toe aan boord van de veerboten tussen Sorrento en Capri. Gebruik onze Deal Finder voor live prijzen voor auto veerboten tussen Sorrento en Capri.

Kan ik te voet reizen van Sorrento naar Capri?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Alilauro Gruson, Caremar, Laser Capri, NLG, SNAV Aliscafi tussen Sorrento en Capri.

Mag ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Sorrento naar Capri?

Huisdieren zijn toegestaan op de veerboten van Sorrento naar Capri met NLG, SNAV Aliscafi. Houd er rekening mee dat uw huisdier tijdens de reis in het voertuig moet blijven, tenzij de veerbootmaatschappij huisdierenverblijven aanbiedt.

Alternatieven voor Sorrento - Capri

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Italië naar Gulf of Napoli.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Sorrento - Capri Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 5
Bedieningspersoneel Alilauro Gruson, Caremar, Laser Capri, NLG & SNAV Aliscafi
Gemiddelde prijs 117 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 30
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 204
Gemiddelde vaartijd 23m
Snelste Zeiltijd 17m
Eerste veerboot 07:15
Laatste veerboot 19:25
Afstand 9 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Sorrento naar Capri?

De reistijd per veerboot van Sorrento naar Capri is ongeveer 22m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Sorrento naar Capri?

De prijs van de ferry overtocht van Sorrento naar Capri kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Sorrento naar Capri is 108 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Sorrento naar Capri?

Er zijn 5 populaire veerbootmaatschappijen voor Sorrento naar Capri. Dit zijn
  • SNAV
  • NLG
  • Caremar
  • Alilauro Gruson
  • Laser Capri

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Sorrento naar Capri?

Boek overtochten van Sorrento naar Capri via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Wat is de afstand tussen Sorrento en Capri?

De afstand van Sorrento naar Capri is ongeveer 9 zeemijlen.

Sorrento Gids

De Italiaanse stad Sorrento ligt in Camania in Zuid-Italië en kijkt uit over de baai van Napels. Er zijn vele prachtige uitzichten van de stad in de richting van de stad Napels, de Vesuvius en over naar het eiland Capri. Want het is dicht bij Napels en Pompeii en op de zuidoostelijke einde van de Circumvesuviana spoorlijn, Sorrento is een zeer populaire toeristische bestemming. De stad is ook op de Amalfi Drive, die is een 80 km smalle weg die hoge kliffen boven de Tyrrheense Zee tussen Sorrento en Amalfi van de kust volgt. Afgezien van de mooie steden en dorpen langs de weg, de weg zelf is een populaire toeristische attractie in zijn eigen recht vanwege het spectaculaire uitzicht te worden gehouden.

De stad zelf heeft niet veel bezienswaardigheden te bieden en het is dan ook hoofdzakelijk gebruikt door toeristen als een uitvalsbasis om de omgeving te verkennen. Hoewel, de 14e eeuwse Chiesa di San Francesco, met haar bloemrijke klooster, is een bezoek waard. Er is ook een kleine tuin naast de kerk die een spectaculair uitzicht over de baai van Napels heeft en is een goede plek om te stoppen voor een beetje rust en stilte. Ten zuiden van de Corso Italia is er een middeleeuwse kathedraal, en meer van de geschiedenis van de stad is te zien op Museo Correale, vlakbij het station.

Vanuit de haven van de stad, kunnen veerboten worden genomen naar Capri, Napels en naar Castellammare di Stabia.


Capri Gids

Het eiland Capri is gelegen aan de baai van Napels, ten zuiden van de stad Napels en in de buurt van de top van de Amalfi schiereiland, in de regio Campanië van Zuid-Italië. Een bezoek aan Capri is een hoogtepunt van een Napels of Amalfi kust vakantie. Capri is een betoverende en pittoreske eiland gemaakt van kalksteen. Doorheen de geschiedenis van het eiland is een favoriet met Romeinse keizers, de rijken en beroemdheden, kunstenaars en schrijvers is geweest, en nog steeds een van de Middellandse Zee must-see plekken. Enkele van de belangrijkste kenmerken van het eiland zijn de Marina Piccola (de kleine haven), de Belvedere van Tragara (een hoge promenade met villa's), de kalksteen steile rotsen genaamd zee stapels dat project boven de zee (de Faraglioni), de stad van Anacapri, de Blue Grotto (Grotta Azzurra), en de ruïnes van de keizerlijke Romeinse villa's.

Het eiland is verbonden door frequente veerboten en draagvleugelboten naar de stad Napels en Sorrento op de kust van Amalfi. Er zijn ook minder frequente veerboten naar Positano op de Amalfi kust en het eiland Ischia.


Sorrento naar Capri Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 20/05/2024 en 26-05-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Alilauro Gruson 07:15 07:35 20 minuten di, wo, do, vr, za, zo
Caremar 07:45 08:12 27 minuten Alledaags
Laser Capri 08:00 08:30 30 minuten Alledaags
Alilauro Gruson 08:05 08:25 20 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 08:20 08:40 20 minuten zo
SNAV Aliscafi 08:20 08:42 22 minuten Ma, di, wo, do, vr, za
NLG 08:30 08:55 25 minuten Alledaags
Alilauro Gruson 08:45 09:05 20 minuten Alledaags
NLG 09:00 09:25 25 minuten Alledaags
Alilauro Gruson 09:20 09:40 20 minuten Ma, di, do, vr, za, zo
Caremar 09:25 09:57 32 minuten Alledaags
NLG 09:40 10:05 25 minuten Alledaags
Alilauro Gruson 09:55 10:15 20 minuten Alledaags
Alilauro Gruson 10:45 11:05 20 minuten Alledaags
NLG 11:10 11:35 25 minuten Alledaags
Laser Capri 11:20 11:50 30 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 11:25 11:42 17 minuten Alledaags
Alilauro Gruson 11:55 12:15 20 minuten Alledaags
Laser Capri 12:35 13:05 30 minuten Alledaags
Alilauro Gruson 12:55 13:15 20 minuten Alledaags
Alilauro Gruson 13:35 13:55 20 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 14:05 14:32 27 minuten Alledaags
NLG 14:35 15:00 25 minuten Alledaags
Caremar 14:40 15:07 27 minuten Alledaags
Alilauro Gruson 15:50 16:10 20 minuten Alledaags
Alilauro Gruson 16:05 16:25 20 minuten Alledaags
NLG 16:10 16:35 25 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 16:35 16:52 17 minuten di, wo, do, vr, za
Alilauro Gruson 16:50 17:10 20 minuten Alledaags
Alilauro Gruson 17:45 18:05 20 minuten Alledaags
Caremar 19:25 19:47 22 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.