Napoli
Capri
Veerboten naar Gulf of Napoli
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Napoli - Capri

Veerboot van Napels naar Capri

Er zijn gewoonlijk 22 dagelijkse en 156 wekelijkse afvaarten tussen Napels en Capri. 4 operators varen deze route Caremar, Caremar (draagvleugelboot), NLG & SNAV Aliscafi en loopt het hele jaar door. Napels Capri veerboten kosten tussen €47 en €178, afhankelijk van ticket details. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Napels Capri veerboten.

Napels Capri Veerdienst Tijden

De vroegste Napels Capri afvaarten vertrekken meestal rond 05:35. De laatste ferry vertrekt meestal om 20:00.

Hoe lang is de veerboot van Napels naar Capri?

Napels Capri Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 55m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 50m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Napels Capri Vaartijden

Er zijn gemiddeld 22 dagelijkse afvaarten en tot 156 wekelijkse veerdiensten van Napels naar Capri. Deze afvaarten worden aangeboden door Caremar, Caremar (Hydrofoil), NLG & SNAV Aliscafi. Houdt u er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

Napels Capri Veerboot Prijzen

Napels Capri veerboot prijzen variëren tussen €47* en €178*. De gemiddelde prijs is €102*. De goedkoopste Napels Capri veerboot prijzen beginnen vanaf €2*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €102*. De gemiddelde prijs voor een auto is €161*.

Prijzen variëren afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Napels naar Capri?

De afstand tussen Napels en Capri is ongeveer 30,4 km of 16,4 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Napels Capri veerboot?

Ja, Caremar, NLG, SNAV Aliscafi staan auto's toe aan boord van veerboten tussen Napels en Capri. Gebruik onze Deal Finder voor live prijzen voor auto veerboten tussen Napels en Capri.

Kan ik te voet reizen van Napels naar Capri?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Caremar, Caremar (draagvleugelboot), NLG, SNAV Aliscafi tussen Napels en Capri.

Mag ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Napels naar Capri?

Huisdieren zijn toegestaan op de veerboten van Napels naar Capri met Caremar, NLG, SNAV Aliscafi. Houd er rekening mee dat uw huisdier tijdens de reis in het voertuig moet blijven, tenzij de veerbootmaatschappij huisdierenverblijven aanbiedt.

Alternatieven voor Napoli - Capri

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Italië naar Gulf of Napoli.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Naples - Capri Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 4
Bedieningspersoneel Caremar, Caremar (Hydrofoil), NLG & SNAV Aliscafi
Gemiddelde prijs 130 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 22
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 156
Gemiddelde vaartijd 55m
Snelste Zeiltijd 50m
Eerste veerboot 05:35
Laatste veerboot 20:00
Afstand 16 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Napoli naar Capri?

De reistijd per veerboot van Napoli naar Capri is ongeveer 58m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Napoli naar Capri?

De prijs van de ferry overtocht van Napoli naar Capri kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Napoli naar Capri is 103 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Napoli naar Capri?

Er zijn 4 populaire veerbootmaatschappijen voor Napoli naar Capri. Dit zijn
  • SNAV Aliscafi
  • NLG
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Napoli naar Capri?

Boek overtochten van Napoli naar Capri via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Wat is de afstand tussen Napoli en Capri?

De afstand van Napoli naar Capri is ongeveer 16 zeemijlen.

Capri Gids

Het eiland Capri is gelegen aan de baai van Napels, ten zuiden van de stad Napels en in de buurt van de top van de Amalfi schiereiland, in de regio Campanië van Zuid-Italië. Een bezoek aan Capri is een hoogtepunt van een Napels of Amalfi kust vakantie. Capri is een betoverende en pittoreske eiland gemaakt van kalksteen. Doorheen de geschiedenis van het eiland is een favoriet met Romeinse keizers, de rijken en beroemdheden, kunstenaars en schrijvers is geweest, en nog steeds een van de Middellandse Zee must-see plekken. Enkele van de belangrijkste kenmerken van het eiland zijn de Marina Piccola (de kleine haven), de Belvedere van Tragara (een hoge promenade met villa's), de kalksteen steile rotsen genaamd zee stapels dat project boven de zee (de Faraglioni), de stad van Anacapri, de Blue Grotto (Grotta Azzurra), en de ruïnes van de keizerlijke Romeinse villa's.

Het eiland is verbonden door frequente veerboten en draagvleugelboten naar de stad Napels en Sorrento op de kust van Amalfi. Er zijn ook minder frequente veerboten naar Positano op de Amalfi kust en het eiland Ischia.


Napoli naar Capri Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 15/04/2024 en 21-04-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Caremar (Hydrofoil) 05:35 06:32 57 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 07:00 07:50 50 minuten Ma, wo, do, vr, za, zo
Caremar 07:55 09:17 1 uur 22 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 08:05 08:55 50 minuten Alledaags
NLG 08:35 09:25 50 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 09:10 10:00 50 minuten Alledaags
NLG 09:30 10:20 50 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 10:10 11:00 50 minuten Alledaags
NLG 10:40 11:30 50 minuten Ma, di, wo, vr, za, zo
SNAV Aliscafi 11:10 12:00 50 minuten Alledaags
NLG 11:35 12:25 50 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 12:00 12:57 57 minuten Alledaags
NLG 12:40 13:30 50 minuten Ma, di, wo, vr, za, zo
Caremar 12:40 14:07 1 uur 27 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 14:00 14:50 50 minuten do, vr, za
NLG 14:40 15:30 50 minuten Alledaags
NLG 15:35 16:25 50 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 16:00 16:50 50 minuten Alledaags
NLG 16:30 17:20 50 minuten Alledaags
NLG 17:25 18:15 50 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 17:25 18:17 52 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 18:10 19:00 50 minuten Alledaags
Caremar 19:10 20:32 1 uur 22 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 20:00 20:50 50 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.