Napoli
Ischia
Veerboten naar Gulf of Napoli
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Napoli - Ischia

Veerboot van Napels naar Ischia (Casamicciola)

Er zijn gewoonlijk 5 dagelijkse en 34 wekelijkse afvaarten tussen Napels en Ischia (Casamicciola). 2 operators varen deze route Caremar & SNAV Aliscafi en loopt het hele jaar door. Napels Ischia (Casamicciola) veerboten kosten tussen €29 en €162, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Napels Ischia (Casamicciola) veerboten.

Napels Ischia (Casamicciola) Veerboot Tijden

De vroegste Napels Ischia (Casamicciola) afvaarten vertrekken meestal rond 08:25 vanuit Napels. De laatste ferry vertrekt meestal om 19:00.

Hoe lang is de veerboot van Napels naar Ischia (Casamicciola)?

Napels Ischia (Casamicciola) Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 59m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 55m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Napels Ischia (Casamicciola) Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 5 dagelijkse afvaarten en tot 34 wekelijkse veerdiensten van Napels naar Ischia (Casamicciola). Deze afvaarten worden verzorgd door Caremar & SNAV Aliscafi. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

Napels Ischia (Casamicciola) Veerboot Prijzen

Napels Ischia (Casamicciola) veerboot prijzen variëren tussen €29* en €162*. De gemiddelde prijs is €86*. De goedkoopste Napels Ischia (Casamicciola) veerboot prijzen beginnen vanaf €15*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €77*. De gemiddelde prijs voor een auto is €166*.

Prijzen variëren afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Napels naar Ischia (Casamicciola)?

De afstand tussen Napels en Ischia (Casamicciola) is ongeveer 24,9 mijl (40,1 km) of 21,7 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Napels Ischia (Casamicciola) veerboot?

Ja, Caremar, SNAV Aliscafi staan auto's toe aan boord van veerboten tussen Napels en Ischia (Casamicciola). Gebruik onze Deal Finder voor live prijzen voor auto veerboten tussen Napels en Ischia (Casamicciola).

Kan ik te voet reizen van Napels naar Ischia (Casamicciola)?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Caremar, SNAV Aliscafi tussen Napels en Ischia (Casamicciola).

Mag ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Napels naar Ischia (Casamicciola)?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Napels naar Ischia (Casamicciola).

Alternatieven voor Napoli - Ischia

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Italië naar Gulf of Napoli.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Naples - Ischia (Casamicciola) Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 2
Bedieningspersoneel Caremar & SNAV Aliscafi
Gemiddelde prijs 109 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 5
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 34
Gemiddelde vaartijd 59m
Snelste Zeiltijd 55m
Eerste veerboot 08:25
Laatste veerboot 19:00
Afstand 21 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Napoli naar Ischia?

De reistijd per veerboot van Napoli naar Ischia is ongeveer 1h 02m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Napoli naar Ischia?

De prijs van de ferry overtocht van Napoli naar Ischia kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Napoli naar Ischia is 101 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Napoli naar Ischia?

Er zijn 2 populaire veerbootmaatschappijen voor Napoli naar Ischia. Dit zijn
  • SNAV Aliscafi
  • Caremar

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Napoli naar Ischia?

Boek overtochten van Napoli naar Ischia via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Napoli naar Ischia?

Ja, je kunt als voetpassagier van Napoli naar Ischia reizen met
  • SNAV Aliscafi
  • Caremar

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Napoli naar Ischia?

Ja, je kunt met een voertuig van Napoli naar Ischia reizen met
  • SNAV Aliscafi
  • Caremar

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Napoli naar Ischia?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan aan boord van de veerboten.

Wat is de afstand tussen Napoli en Ischia?

De afstand van Napoli naar Ischia is ongeveer 21 zeemijlen.

Ischia Gids

Ischia is het grootste van de drie eilanden gelegen voor de kust van Napels en meer dan zijn eigen houdt met de schoonheid van het eiland oprijst uit de azuurblauwe wateren van de Tyrrheense Zee. De andere eilanden in de Brandende eilanden, zijn Procida en Capri. Ischia lijkt een miljoen mijl weg van de drukte en geladen straten van Napels, maar in werkelijkheid is het slechts een korte ferry rit van het hotel, en houdt genoegens voor de meest onverschrokken of timide van reizigers. Het eiland heeft ongeveer 40 km van de kustlijn die meer dan voldoende mogelijkheden voor zonovergoten ontspanning bieden de bezoekers. Landinwaarts, bergachtig terrein wacht op degenen die genieten van het klimmen. De vreedzame plezier van de vruchtbare vulkanische glooiende heuvels bieden minder energiek wandelaars de kans om een panoramisch uitzicht over het eiland krijgen zonder stromend kortademig. Voor de meer stedelijke gelijkgestemde bezoeker is er de elegante, autovrije stadje Sant'Angelo met zijn karakteristieke boetiekjes, lokaal aardewerk en handgemaakte koopwaar.

Vanuit de haven van Ischia vertrekken veerboten naar Napels, Pozzuoli en Procida.


Napoli naar Ischia Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 27/05/2024 en 02-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
SNAV Aliscafi 08:30 09:20 50 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 09:20 10:10 50 minuten Ma, za, zo
SNAV Aliscafi 11:30 12:25 55 minuten Ma, za, zo
SNAV Aliscafi 12:30 13:25 55 minuten Alledaags
Caremar 15:45 17:00 1 uur 15 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 16:20 17:15 55 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 17:10 18:05 55 minuten Ma, za, zo
SNAV Aliscafi 19:00 19:55 55 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.