Maiori
Salerno
Veerboten naar Italië
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Maiori - Salerno

Veerboot van Maiori naar Salerno

Er zijn gewoonlijk 7 dagelijkse en 54 wekelijkse afvaarten tussen Maiori en Salerno. 2 operators varen deze route Grassi Junior & Travelmar en loopt het hele jaar door. De veerboten Maiori Salerno kosten tussen €8 en €41, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Maiori Salerno veerboten.

Maiori Salerno Veerdienst Tijden

De vroegste Maiori Salerno afvaarten vertrekken meestal vanuit Maiori rond 09:25. De laatste ferry vertrekt meestal om 19:35.

Hoe lang is de veerboot van Maiori naar Salerno?

Maiori Salerno Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 36m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 30m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Maiori Salerno Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 7 dagelijkse afvaarten en tot 54 wekelijkse veerdiensten van Maiori naar Salerno. Deze afvaarten worden verzorgd door Grassi Junior & Travelmar. Houdt u er rekening mee dat de dienstregelingen tijdens het hoogseizoen vaak toenemen.

Maiori Salerno Veerboot Prijzen

Maiori Salerno veerboot prijzen variëren tussen €8* en €41*. De gemiddelde prijs is €26*. De goedkoopste Maiori Salerno veerboot prijzen beginnen vanaf €8*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €26*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Maiori naar Salerno?

De afstand tussen Maiori en Salerno is ongeveer 7,8 mijl (12,6 km) of 6,8 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Maiori Salerno ferry?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op overtochten tussen Maiori en Salerno.

Kan ik te voet reizen van Maiori naar Salerno?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Grassi Junior, Travelmar tussen Maiori en Salerno.

Mag ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Maiori naar Salerno?

Huisdieren zijn toegestaan op de veerboten van Maiori naar Salerno met Travelmar. Houd er rekening mee dat uw huisdier tijdens de reis in het voertuig moet blijven, tenzij de veerbootmaatschappij huisdierenverblijven aanbiedt.

Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Maiori - Salerno Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 2
Bedieningspersoneel Grassi Junior & Travelmar
Gemiddelde prijs 33 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 7
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 54
Gemiddelde vaartijd 36m
Snelste Zeiltijd 30m
Eerste veerboot 09:25
Laatste veerboot 19:35
Afstand 6 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Maiori naar Salerno?

De reistijd per veerboot van Maiori naar Salerno is ongeveer 37m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Maiori naar Salerno?

De prijs van de ferry overtocht van Maiori naar Salerno kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Maiori naar Salerno is 31 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Maiori naar Salerno?

Er zijn 2 populaire veerbootmaatschappijen voor Maiori naar Salerno. Dit zijn
  • Travelmar
  • Grassi Junior

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Maiori naar Salerno?

Boek overtochten van Maiori naar Salerno via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Wat is de afstand tussen Maiori en Salerno?

De afstand van Maiori naar Salerno is ongeveer 6 zeemijlen.

Salerno Gids

De Italiaanse stad Salerno ligt aan de Golf van Salerno in de Salerno regio van Italië. De stad en haven ligt aan de kust van de Tyrreense Zee en dicht bij de kust van Amalfi, en is misschien het best bekend als de thuisbasis van de eerste medische school in de wereld, de Schola Medica Salernitana. De stad van vandaag is heel erg het culturele centrum van de regio. Er zijn veel dingen voor bezoekers te zien en te doen in de stad. Er zijn veel mooie verkeersvrije straten en grote pleinen in de stad die gemakkelijk kan te voet worden verkend. De openbare bussen in de stad kan ook gebruikt worden voor het bezoeken van bezienswaardigheden in de stad en daarbuiten. Degenen die een auto kan gemakkelijk rijden rond omdat het verkeer is geen probleem en parkeren is beschikbaar in de meeste gebieden.

Salerno is gelegen in het geografische centrum van een driehoek bijnaam VVV Driehoek van de 3P (een driehoek met hoeken in Pompei, Paestum en Positano). Deze eigenaardigheid geeft Salerno speciale toeristische kenmerken die verhoogd worden door de vele lokale punten van toeristisch belang zoals de Lungomare Trieste (Trieste boulevard), het Castello di Arechi (Arechis 'Castle), de Duomo (kathedraal) en het Museo Didattico della Scuola Medica Salernitana (Educatieve Museum van de Salernitan Medical School).


Maiori naar Salerno Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 20/05/2024 en 26-05-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Travelmar 09:25 10:00 35 minuten Alledaags
Travelmar 11:50 12:20 30 minuten Alledaags
Travelmar 13:25 14:00 35 minuten Alledaags
Grassi Junior 13:45 14:30 45 minuten Alledaags
Travelmar 14:40 15:20 40 minuten Alledaags
Travelmar 16:55 17:30 35 minuten Alledaags
Travelmar 18:25 19:00 35 minuten Alledaags
Travelmar 19:35 20:10 35 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.