Koh Phi Phi
Phuket
Veerboten naar Phuket Island
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Koh Phi Phi - Phuket

Veerboot van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Phuket (Rassada Pier)

Er zijn meestal 12 dagelijkse en 86 wekelijkse afvaarten tussen Koh Phi Phi (Tonsai Pier) en Phuket (Rassada Pier). 6 operators varen deze route Andaman Wave Master, Bundhaya Speed Boat, Chaokoh Ferry, Phi Phi Cruiser, Satun Pakbara Speed Boat Club & Tigerline Ferry en vaart het hele jaar door. Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Phuket (Rassada Pier) veerboten kosten tussen de €17 en €71, afhankelijk van de ticket details. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Phuket (Rassada Pier) veerboten.

Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Phuket (Rassada Pier) Veerdienst Tijden

De vroegste Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Phuket (Rassada Pier) ferry overtochten vertrekken meestal vanuit Koh Phi Phi (Tonsai Pier) rond 09:00 uur. De laatste ferry vertrekt meestal om 16:30.

Hoe lang is de veerboot van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Phuket (Rassada Pier)?

Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Phuket (Rassada Pier) Vaartijden op deze route kunnen ongeveer 1 uur 24m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 45m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Phuket (Rassada Pier) Vaartijden

Er zijn gemiddeld 12 dagelijkse afvaarten en tot 86 wekelijkse veerdiensten van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Phuket (Rassada Pier). Deze afvaarten worden verzorgd door Andaman Wave Master, Bundhaya Speed Boat, Chaokoh Ferry, Phi Phi Cruiser, Satun Pakbara Speed Boat Club & Tigerline Ferry. Houd er rekening mee dat de dienstregeling van de veerboten vaak langer wordt tijdens het hoogseizoen.

Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Phuket (Rassada Pier) Veerboot Prijzen

Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Phuket (Rassada Pier) veerboot prijzen variëren tussen €17* en €71*. De gemiddelde prijs is meestal €41*. De goedkoopste Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Phuket (Rassada Pier) veerboot prijzen beginnen vanaf €12*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €41*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Phuket (Rassada Pier)?

De afstand tussen Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Phuket (Rassada Pier) is ongeveer 24,6 mijl (39,6km) of 21,4 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Phuket (Rassada Pier) ferry?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op de overtochten tussen Koh Phi Phi (Tonsai Pier) en Phuket (Rassada Pier).

Kan ik te voet reizen van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Phuket (Rassada Pier)?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Andaman Wave Master, Bundhaya Speed Boat, Chaokoh Ferry, Phi Phi Cruiser, Satun Pakbara Speed Boat Club, Tigerline Ferry tussen Koh Phi Phi (Tonsai Pier) en Phuket (Rassada Pier).

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Phuket (Rassada Pier)?

Huisdieren zijn toegestaan op de veerboten die reizen van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Phuket (Rassada Pier) met Phi Phi Cruiser. Houd er rekening mee dat uw huisdier in het voertuig moet blijven tijdens de reis, tenzij de veerbootmaatschappij huisdieren accommodatie biedt.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Phi Phi Island naar Phuket Island.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Koh Phi Phi (Tonsai Pier) - Phuket (Rassada Pier) Route-overzicht
Land van vertrek Thailand
Land van bestemming Thailand
Aantal operators 6
Bedieningspersoneel Andaman Wave Master, Bundhaya Speed Boat, Chaokoh Ferry, Phi Phi Cruiser, Satun Pakbara Speed Boat Club & Tigerline Ferry
Gemiddelde prijs 52 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 12
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 86
Gemiddelde vaartijd 1h 24m
Snelste Zeiltijd 45m
Eerste veerboot 09:00
Laatste veerboot 16:30
Afstand 21 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Koh Phi Phi naar Phuket?

De reistijd per veerboot van Koh Phi Phi naar Phuket is ongeveer 1h 17m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Koh Phi Phi naar Phuket?

De prijs van de ferry overtocht van Koh Phi Phi naar Phuket kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Koh Phi Phi naar Phuket is 57 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Koh Phi Phi naar Phuket?

Er zijn 6 populaire veerbootmaatschappijen voor Koh Phi Phi naar Phuket. Dit zijn
  • Bundhaya Speed Boat
  • Phi Phi Cruiser
  • Andaman Wave Master
  • Tigerline Ferry
  • Satun Pakbara Speed Boat Club
  • Chaokoh Ferry

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Koh Phi Phi naar Phuket?

Boek overtochten van Koh Phi Phi naar Phuket via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Koh Phi Phi naar Phuket?

Ja, je kunt als voetpassagier van Koh Phi Phi naar Phuket reizen met
  • Bundhaya Speed Boat
  • Phi Phi Cruiser
  • Andaman Wave Master
  • Satun Pakbara Speed Boat Club
  • Chaokoh Ferry

Wat is de afstand tussen Koh Phi Phi en Phuket?

De afstand van Koh Phi Phi naar Phuket is ongeveer 21 zeemijlen.

Koh Phi Phi naar Phuket Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 15/04/2024 en 21-04-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Andaman Wave Master 09:00 10:00 1 uur Alledaags
Phi Phi Cruiser 09:00 11:00 2 uur Alledaags
Chaokoh Ferry 09:00 11:00 2 uur Alledaags
Satun Pakbara Speed Boat Club 09:30 10:30 1 uur Alledaags
Bundhaya Speed Boat 10:40 11:40 1 uur Alledaags
Andaman Wave Master 11:00 13:00 2 uur Alledaags
Andaman Wave Master 11:01 12:00 59 minuten Alledaags
Bundhaya Speed Boat 13:30 14:30 1 uur Alledaags
Satun Pakbara Speed Boat Club 13:30 14:30 1 uur Alledaags
Tigerline Ferry 13:45 14:30 45 minuten Alledaags
Phi Phi Cruiser 14:30 16:30 2 uur Alledaags
Andaman Wave Master 14:30 16:30 2 uur Alledaags
Andaman Wave Master 14:31 15:30 59 minuten Alledaags
Chaokoh Ferry 15:00 17:00 2 uur Alledaags
Bundhaya Speed Boat 16:00 17:00 1 uur Alledaags
Tigerline Ferry 16:30 17:30 1 uur Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.