Koh Phi Phi
Koh Lanta
Veerboten naar Thailand
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Koh Phi Phi - Koh Lanta

Veerboot van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Koh Lanta (Saladan Pier)

Er zijn meestal 4 dagelijkse en 28 wekelijkse afvaarten tussen Koh Phi Phi (Tonsai Pier) en Koh Lanta (Saladan Pier). 4 operators varen deze route Bundhaya Speed Boat, Chaokoh Ferry, Satun Pakbara Speed Boat Club & Tigerline Ferry en vaart het hele jaar door. Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Koh Lanta (Saladan Pier) veerboten kosten tussen de €15 en €62, afhankelijk van de ticket details. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Koh Lanta (Saladan Pier) veerboten.

Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Koh Lanta (Saladan Pier) Veerdienst Tijden

De vroegste Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Koh Lanta (Saladan Pier) veerdiensten vertrekken meestal vanuit Koh Phi Phi (Tonsai Pier) rond 09:00 uur. De laatste ferry vertrekt meestal om 15:00.

Hoe lang is de veerboot van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Koh Lanta (Saladan Pier)?

Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Koh Lanta (Saladan Pier) Vaartijden op deze veerboot route kunnen ongeveer 33m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 30m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Koh Lanta (Saladan Pier) Vaartijden

Er zijn gemiddeld 4 dagelijkse afvaarten en tot 28 wekelijkse veerdiensten van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Koh Lanta (Saladan Pier). Deze afvaarten worden verzorgd door Bundhaya Speed Boat, Chaokoh Ferry, Satun Pakbara Speed Boat Club & Tigerline Ferry. Houd er rekening mee dat de dienstregeling van de veerboten vaak langer wordt tijdens het hoogseizoen.

Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Koh Lanta (Saladan Pier) Veerboot Prijzen

Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Koh Lanta (Saladan Pier) veerboot prijzen variëren tussen €15* en €62*. De gemiddelde prijs is €39*. De goedkoopste Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Koh Lanta (Saladan Pier) veerboot prijzen beginnen vanaf €10*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €39*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Koh Lanta (Saladan Pier)?

De afstand tussen Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Koh Lanta (Saladan Pier) is ongeveer 18,8 mijl (30,2km) of 16,3 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Koh Lanta (Saladan Pier) ferry?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op de overtochten tussen Koh Phi Phi (Tonsai Pier) en Koh Lanta (Saladan Pier).

Kan ik te voet reizen van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Koh Lanta (Saladan Pier)?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Bundhaya Speed Boat, Chaokoh Veerboot, Satun Pakbara Speed Boat Club, Tigerline Veerboot tussen Koh Phi Phi (Tonsai Pier) en Koh Lanta (Saladan Pier).

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Koh Lanta (Saladan Pier)?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Koh Phi Phi (Tonsai Pier) naar Koh Lanta (Saladan Pier).

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Phi Phi Island naar Thailand.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Koh Phi Phi (Tonsai Pier) - Koh Lanta (Saladan Pier) Route-overzicht
Land van vertrek Thailand
Land van bestemming Thailand
Aantal operators 4
Bedieningspersoneel Bundhaya Speed Boat, Chaokoh Ferry, Satun Pakbara Speed Boat Club & Tigerline Ferry
Gemiddelde prijs 49 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 4
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 28
Gemiddelde vaartijd 33m
Snelste Zeiltijd 30m
Eerste veerboot 09:00
Laatste veerboot 15:00
Afstand 16 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Koh Phi Phi naar Koh Lanta?

De reistijd per veerboot van Koh Phi Phi naar Koh Lanta is ongeveer 40m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Koh Phi Phi naar Koh Lanta?

De prijs van de ferry overtocht van Koh Phi Phi naar Koh Lanta kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Koh Phi Phi naar Koh Lanta is 46 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Koh Phi Phi naar Koh Lanta?

Er zijn 3 populaire veerbootmaatschappijen voor Koh Phi Phi naar Koh Lanta. Dit zijn
  • Bundhaya Speed Boat
  • Tigerline Ferry
  • Satun Pakbara Speed Boat Club

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Koh Phi Phi naar Koh Lanta?

Boek overtochten van Koh Phi Phi naar Koh Lanta via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Koh Phi Phi naar Koh Lanta?

Ja, je kunt als voetpassagier van Koh Phi Phi naar Koh Lanta reizen met
  • Bundhaya Speed Boat
  • Tigerline Ferry
  • Satun Pakbara Speed Boat Club

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Koh Phi Phi naar Koh Lanta?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Koh Phi Phi naar Koh Lanta?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan aan boord van de veerboten.

Wat is de afstand tussen Koh Phi Phi en Koh Lanta?

De afstand van Koh Phi Phi naar Koh Lanta is ongeveer 16 zeemijlen.

Koh Phi Phi naar Koh Lanta Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 17/06/2024 en 23-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Bundhaya Speed Boat 09:30 10:00 30 minuten Alledaags
Satun Pakbara Speed Boat Club 09:30 10:00 30 minuten Alledaags
Tigerline Ferry 11:30 12:30 1 uur Alledaags
Chaokoh Ferry 11:30 12:30 1 uur Alledaags
Bundhaya Speed Boat 13:00 13:30 30 minuten Alledaags
Satun Pakbara Speed Boat Club 13:30 14:00 30 minuten Alledaags
Tigerline Ferry 15:30 16:30 1 uur Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.