Capri
Napoli
Veerboten naar Italië
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Veerboot van Capri naar Napels

Er zijn gewoonlijk 15 dagelijkse afvaarten en tot 106 wekelijkse tussen Capri en Napels. 3 operators varen deze route Caremar, NLG & SNAV Aliscafi. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Capri Napels veerboten.

Capri Napels Veerboot Tijden

De vroegste Capri Napels afvaarten vertrekken meestal vanuit Capri rond 05:40. De gemiddelde vaartijd is ongeveer 55m en de snelste vaartijd is ongeveer 50m.

Capri Napels Veerboot Prijzen

Capri Napels veerboot prijzen variëren tussen €30* en €140*. De gemiddelde prijs is €77*. De goedkoopste Capri Napels veerboot prijzen beginnen vanaf €16*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €76*. De gemiddelde prijs voor een auto is €179*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers voertuig type route en vaartijden. De prijzen zijn gebaseerd op zoekopdrachten van de afgelopen 30 dagen en zijn voor het laatst bijgewerkt op 05 juli 2023.

Hoe ver is het van Capri naar Napels?

De afstand tussen Capri en Napels is ongeveer 18,9 mijl (30,4 km) of 16,4 zeemijl voor de zeilers!

Kan ik met de auto reizen op de Capri Napels veerboot?

Ja, Caremar laat auto's toe aan boord van de veerboten tussen Capri en Napels. Gebruik onze Deal Finder voor live prijzen voor auto veerboten tussen Capri en Napels.

Kan ik te voet reizen van Capri naar Napels?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Caremar, NLG, SNAV Aliscafi tussen Capri en Napels.

Capri Napels Vaarschema's

  • NLG - 67 wekelijkse afvaarten, 9 dagelijkse afvaarten
  • SNAV Aliscafi - 58 wekelijkse afvaarten, 8 dagelijkse afvaarten
  • Caremar - 20 wekelijkse afvaarten, 3 dagelijkse afvaarten

Alternatieven voor Capri - Napoli

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Gulf of Napoli naar Italië.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Capri - Naples Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 3
Bedieningspersoneel Caremar, NLG & SNAV Aliscafi
Gemiddelde prijs 92 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 14
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 102
Gemiddelde vaartijd 56m
Snelste Zeiltijd 45m
Eerste veerboot 05:40
Laatste veerboot 19:55
Afstand 16 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2023-08-01.

Veelgestelde vragen

  • Hoe lang duurt de overtocht van Capri naar Napoli?

    De reistijd per veerboot van Capri naar Napoli is ongeveer 58m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.
  • Hoeveel kost de overtocht van Capri naar Napoli?

    De prijs van de ferry overtocht van Capri naar Napoli kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Capri naar Napoli is 65 €. Prijs exclusief boekingskosten.
  • Welke ferry maatschappijen varen van Capri naar Napoli?

    Er zijn 3 populaire veerbootmaatschappijen voor Capri naar Napoli. Dit zijn
    • SNAV Aliscafi
    • NLG
    • Caremar
  • Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Capri naar Napoli?

    Boek overtochten van Capri naar Napoli via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.
  • Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Capri naar Napoli?

    Ja, je kunt als voetpassagier van Capri naar Napoli reizen met
    • SNAV Aliscafi
    • NLG
    • Caremar
  • Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Capri naar Napoli?

    Ja, je kunt met een voertuig van Capri naar Napoli reizen met
    • Caremar
  • Mogen huisdieren mee op de veerboot van Capri naar Napoli?

    Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
    • SNAV Aliscafi
    • NLG
    • Caremar
  • Wat is de afstand tussen Capri en Napoli?

    De afstand van Capri naar Napoli is ongeveer 16 zeemijlen.

Capri Gids

Capri is een Italiaans eiland gelegen aan de Tyrreense Zee vóór het Sorrento schiereiland. Capri is een populaire toeristische bestemming met veel bezoekers in de omgeving van Napels en Sorrento op het Italiaanse vasteland. Bezoekers kunnen ontspannen op de stranden en wilde dieren waaronder kwartels, roodborstjes, slechtvalken, houtsnippen, merels, gekko's, rode goudvis, zeepaling, sargos, zeebaarzen, harders omvat, en de blauwe hagedis van de Faraglioni spotten. Attracties op het eiland zijn onder andere de Villa San Michelle, gelegen op de top van de Fenicische Stappen op een hoogte van 327 meter boven zeespiegel. De villa heeft een panoramisch uitzicht op de stad en haven, het Sorrento schiereiland en de Vesuvius.
Het eiland heeft twee havens: de Marina Piccola en Marina Grande. Het eiland is bereikbaar per veerboot of draagvleugelboot vanaf Napels, Sorrento, Positano en Amalfi. Veerboten arriveren in de ochtend en vertrekken in de middag. De bootreis duurt ongeveer 80 minuten per veerboot en ongeveer 40 minuten per snelboot. De reistijden vanaf Sorrento zijn ongeveer 40 minuten per veerboot en 20 minuten per snelboot. Veerboten maken een tussenstop in Marina Grande, vanwaar u richting Capri stad kunt gaan. Vanuit Anacapri, een stoeltjeslift brengt passagiers naar de top van het eiland.


Capri naar Napoli Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 19/02/2024 en 25-02-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Caremar 06:40 08:00 1 uur 20 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 06:50 07:40 50 minuten Alledaags
NLG 08:05 08:55 50 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 09:05 09:55 50 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 10:20 11:20 1 uur Alledaags
Caremar 11:00 12:25 1 uur 25 minuten Alledaags
NLG 11:35 12:25 50 minuten Alledaags
NLG 13:45 14:35 50 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 15:25 16:15 50 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 15:35 16:25 50 minuten Alledaags
NLG 16:30 17:20 50 minuten Alledaags
Caremar 18:00 19:20 1 uur 20 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 18:10 19:00 50 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 20:15 20:55 40 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.