Vulcano
Rinella
Veerboten naar Eolische Eilanden
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Vulcano naar Rinella Veerboot

Er zijn gewoonlijk 6 dagelijkse afvaarten en tot 47 wekelijkse tussen Vulcano en Rinella. 2 maatschappijen bevaren deze route Liberty Lines Fast Ferries & Siremar. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Vulcano Rinella veerboten.

Vulcano Rinella Veerboot Tijden

De vroegste Vulcano Rinella veerdiensten vertrekken meestal vanuit Vulcano rond 07:30. De gemiddelde vaartijd is ongeveer 1u 2m en de snelste vaartijd is ongeveer 40m.

Vulcano Rinella Veerboot Prijzen

Vulcano Rinella veerboot prijzen variëren tussen €21* en €25*. De gemiddelde prijs is meestal €22*. De goedkoopste Vulcano Rinella veerboot prijzen beginnen vanaf €20*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €22*. De gemiddelde prijs voor een auto is €331*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers voertuig type route en vaartijden. De prijzen zijn gebaseerd op zoekopdrachten van de afgelopen 30 dagen die het laatst zijn bijgewerkt op 05 juli 2023.

Hoe ver is het van Vulcano naar Rinella?

De afstand tussen Vulcano en Rinella is ongeveer 12,8 mijl (20,6km) of 11,1 zeemijl voor de zeilers!

Kan ik met de auto reizen op de Vulcano Rinella veerboot?

Nee, de veerbootmaatschappijen staan momenteel auto's toe aan boord tussen Vulcano en Rinella.

Kan ik te voet reizen van Vulcano naar Rinella?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Liberty Lines Fast Ferries, Siremar tussen Vulcano en Rinella.

Vulcano Rinella Veerdienst schema's

  • Liberty Lines Fast Ferries - 38 wekelijkse afvaarten, 5 dagelijkse afvaarten
  • Siremar - 11 wekelijkse afvaarten, 1 dagelijkse afvaart

Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.

Veelgestelde vragen

  • Hoe lang duurt de overtocht van Vulcano naar Rinella?

    De reistijd per veerboot van Vulcano naar Rinella is ongeveer 57m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.
  • Welke ferry maatschappijen varen van Vulcano naar Rinella?

    Er zijn 2 populaire veerbootmaatschappijen voor Vulcano naar Rinella. Dit zijn
    • Liberty Lines Fast Ferries
    • Siremar
  • Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Vulcano naar Rinella?

    Boek overtochten van Vulcano naar Rinella via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.
  • Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Vulcano naar Rinella?

    Ja, je kunt als voetpassagier van Vulcano naar Rinella reizen met
    • Liberty Lines Fast Ferries
    • Siremar
  • Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Vulcano naar Rinella?

    Ja, je kunt met een voertuig van Vulcano naar Rinella reizen met
    • Siremar
  • Mogen huisdieren mee op de veerboot van Vulcano naar Rinella?

    Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
    • Liberty Lines Fast Ferries

Vulcano Gids

De kleine Italiaanse vulkanische eiland Vulcano ligt aan de Tyrreense Zee en ligt ongeveer 25 km ten noorden van Sicilië, en is de meest zuidelijke gelegen van de acht eilanden die deel uitmaken van de Eolische eilanden. Het eiland is slechts ongeveer 21 vierkante. Km en het hoogste punt is iets minder dan 500 m boven de zeespiegel. Er zijn een aantal vulkanen op het eiland, en bevat een van de vier actieve, niet-onderzeeër, vulkanen in Italië. De meest recente vulkanische activiteit is de Gran Cratere aan de bovenkant van de Fossa kegel, hebben de kegel in de Lentia Caldera geteeld in het midden van het eiland, en heeft minstens 9 grote uitbarstingen in de laatste 6.000 jaar gehad. Echter, de vulkanen van het eiland stil geweest sinds rond 1890 toen Fossa uitbrak en gedeponeerd ongeveer 5 meter van pyroclastische materiaal op de top. Het eiland is ook beroemd om zijn warmwaterbronnen, die zijn gelegen op korte loopafstand van de haven. Voor de dapperen, bezoekers kunnen lopen naar de krater van een vulkaan, waar u kunt observeren rook uit de grond!

Draagvleugelboot en veerdiensten verbinden Vulcano met de andere Eolische eilanden en Sicilië en het vasteland. Toegang vanaf Milazzo op Sicilië is handig, omdat Vulcano de eerste tussenstop is op weg naar de andere eilanden.


Rinella Gids

Het kleine dorpje Rinella is gelegen op het Italiaanse eiland Salina, die deel uitmaakt van de Eolische eilanden. Het eiland, ook wel bekend als Santa Marina Salina om het zijn volledige naam, bevindt zich op ongeveer 120 km naar het noorden ten oosten van Palermo en 70 km naar het noorden ten westen van Messina. Het eiland staat bekend om zijn zwarte zandstranden, met zijn grotten, en het plein, die werd geselecteerd als filmlocatie voor de film "Vulkaan".

Salina is verdeeld tussen drie comuni: Santa Marina aan de oostkust, Malfa naar het noorden, en Leni naar het zuidwesten. Van Leni terug naar de zee is het dorp van Rinella. Boven het dorp van Leni is Valdichiesa in het centrum van het eiland. De andere kleinere dorpen zijn Capo Faro, Pollara en Lingua.

Vanuit de haven kunnen veerboten worden genomen naar Palermo en Milazzo op het eiland Sicilië.


Vulcano naar Rinella Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 19/02/2024 en 25-02-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Liberty Lines Fast Ferries 07:55 08:55 1 uur Alledaags
Siremar 08:50 10:20 1 uur 30 minuten di, zo
Liberty Lines Fast Ferries 09:25 10:25 1 uur Alledaags
Siremar 11:20 12:45 1 uur 25 minuten Ma, di, wo, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 11:25 12:25 1 uur Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 13:25 14:30 1 uur 5 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 14:25 15:20 55 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 15:05 15:55 50 minuten Ma, di, wo, do, vr, za
Siremar 15:50 17:25 1 uur 35 minuten di
Liberty Lines Fast Ferries 15:55 16:55 1 uur Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 18:10 19:05 55 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 20:10 20:55 45 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.