Reggio Calabria
Messina
Veerboten naar Sicilië
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Reggio Calabria - Messina

Veerboot van Reggio Calabria naar Messina

Er zijn gewoonlijk 14 dagelijkse en 101 wekelijkse afvaarten tussen Reggio Calabria en Messina. Deze veerbootroute wordt verzorgd door Liberty Lines Fast Ferries. Reggio Calabria Messina veerboten kosten tussen €6 en €24, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief eventuele servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Reggio Calabria Messina veerboten.

Reggio Calabria Messina Veerdienst Tijden

De vroegste Reggio Calabria Messina veerboot vertrekt meestal vanuit Reggio Calabria rond 06:15. De laatste ferry vertrekt meestal om 23:45.

Hoe lang is de veerboot van Reggio Calabria naar Messina?

Reggio Calabria Messina Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 34m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 30m. Vaartijden kunnen variëren, duur verschilt vaak tussen veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Reggio Calabria Messina Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 14 dagelijkse afvaarten en tot 101 wekelijkse veerdiensten van Reggio Calabria naar Messina. Deze afvaarten worden verzorgd door Liberty Lines Fast Ferries. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

Reggio Calabria Messina Veerboot Prijzen

Reggio Calabria Messina veerboot prijzen variëren tussen €6* en €24*. De gemiddelde prijs is meestal €14*. De goedkoopste Reggio Calabria Messina veerboot prijzen beginnen vanaf €3*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €14*.

Prijzen variëren afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Reggio Calabria naar Messina?

De afstand tussen Reggio Calabria en Messina is ongeveer 7,6 mijl (12,2 km) of 6,6 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Reggio Calabria Messina veerboot?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op veerdiensten tussen Reggio Calabria en Messina.

Kan ik te voet reizen van Reggio Calabria naar Messina?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Liberty Lines Veerboten tussen Reggio Calabria en Messina.

Mag ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Reggio Calabria naar Messina?

Huisdieren zijn toegestaan op de veerboten tussen Reggio Calabria en Messina met Liberty Lines Fast Ferries. Houd er rekening mee dat uw huisdier tijdens de reis in het voertuig moet blijven, tenzij de veerbootmaatschappij huisdierenverblijven aanbiedt.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Italië naar Sicilië.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Reggio Calabria - Messina Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Liberty Lines Fast Ferries
Gemiddelde prijs 18 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 14
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 101
Gemiddelde vaartijd 34m
Snelste Zeiltijd 30m
Eerste veerboot 06:15
Laatste veerboot 23:45
Afstand 6 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-07-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Reggio Calabria naar Messina?

De reistijd per veerboot van Reggio Calabria naar Messina is ongeveer 30m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Reggio Calabria naar Messina?

De prijs van de ferry overtocht van Reggio Calabria naar Messina kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Reggio Calabria naar Messina is 16 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Reggio Calabria naar Messina?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Reggio Calabria naar Messina en dat is
  • Liberty Lines Fast Ferries

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Reggio Calabria naar Messina?

Boek overtochten van Reggio Calabria naar Messina via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Reggio Calabria naar Messina?

Ja, je kunt als voetpassagier van Reggio Calabria naar Messina reizen met
  • Liberty Lines Fast Ferries

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Reggio Calabria naar Messina?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Reggio Calabria naar Messina?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • Liberty Lines Fast Ferries

Wat is de afstand tussen Reggio Calabria en Messina?

De afstand van Reggio Calabria naar Messina is ongeveer 6 zeemijlen.

Messina Gids

De Italiaanse stad Messina staat bekend als de deur van Sicilië en met is vanwege zijn haven altijd een handelsstad geweest. Gelegen aan de Straat van Messina, in het noordoosten van Sicilië, de haven heeft altijd een belangrijke rol gespeeld in de ontwikkeling en de welvaart van de stad. De haven ondersteunt het toerisme van de stad en is, of is ook, de thuisbasis van zowel commerciële als militaire scheepswerven. De stad is een rooms-katholieke aartsbisdom en Archimandrite zetel sinds 1548 en is de thuisbasis van een lokaal belangrijke internationale beurs. De stad is ook de thuisbasis van de Universiteit van Messina, opgericht in 1548 door Ignatius van Loyola. Een belangrijke toeristische attractie is de 12e-eeuwse kathedraal, die de overblijfselen van koning Conrad, heerser van Duitsland en Sicilië in de 13e eeuw bevat. Het gebouw moest bijna volledig worden herbouwd in 1919-1920, na een verwoestende aardbeving in 1908, en opnieuw in 1943, na een brand veroorzaakt door geallieerde bombardementen. De oorspronkelijke Norman structuur kan worden opgenomen in de apsidal gebied en de voorgevel heeft drie laat-gotische portalen, de centrale van die waarschijnlijk dateert uit het begin van de 15e eeuw.

Veerboten vanuit Messina vertrekken naar twee havens in Calabrië (Villa San Giovanni en Reggio Calabria), en een langere tocht is ook becshikbaar naar Salerno, net ten zuiden van Napels.


Reggio Calabria naar Messina Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 15/07/2024 en 21-07-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Liberty Lines Fast Ferries 06:15 06:50 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 07:10 07:45 35 minuten Ma, zo
Liberty Lines Fast Ferries 07:15 07:50 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 08:05 08:40 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 08:10 08:45 35 minuten Ma, zo
Liberty Lines Fast Ferries 09:30 10:05 35 minuten di, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 10:15 10:50 35 minuten di, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 10:50 11:25 35 minuten Ma, zo
Liberty Lines Fast Ferries 11:10 11:45 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 12:15 12:50 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 12:20 12:55 35 minuten Ma, zo
Liberty Lines Fast Ferries 13:50 14:25 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 15:00 15:35 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 15:10 15:45 35 minuten Ma, zo
Liberty Lines Fast Ferries 15:50 16:25 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 16:45 17:20 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 17:20 17:55 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 17:55 18:25 30 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 18:20 18:55 35 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 19:00 19:35 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 20:30 21:05 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 21:45 22:20 35 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 23:45 00:20 35 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.