Panarea
Lipari
Veerboten naar Eolische Eilanden
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Panarea - Lipari

Veerboot van Panarea naar Lipari

Er zijn gewoonlijk 6 dagelijkse en 45 wekelijkse afvaarten tussen Panarea en Lipari. 2 maatschappijen bevaren deze route Liberty Lines Fast Ferries & Siremar en vaart het hele jaar door. Panarea Lipari veerboten kosten tussen €11 en €43, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief eventuele servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Panarea Lipari veerboten.

Panarea Lipari Veerdienst Tijden

De vroegste Panarea Lipari ferry overtochten vertrekken meestal vanuit Panarea rond 07:40. De laatste ferry vertrekt meestal om 18:35.

Hoe lang is de veerboot van Panarea naar Lipari?

Panarea Lipari Afvaarten op deze veerboot route kan ongeveer 46m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 25m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door de weersomstandigheden.

Panarea Lipari Vaartijden

Er zijn gemiddeld 6 dagelijkse afvaarten en tot 45 wekelijkse veerdiensten van Panarea naar Lipari. Deze afvaarten worden verzorgd door Liberty Lines Fast Ferries & Siremar. Houdt u er rekening mee dat de dienstregelingen tijdens het hoogseizoen vaak toenemen.

Panarea Lipari Veerboot Prijzen

Panarea Lipari veerboot prijzen variëren meestal tussen €11* en €43*. De gemiddelde prijs is meestal €28*. De goedkoopste Panarea Lipari veerboot prijzen beginnen vanaf €9*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €28*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Panarea naar Lipari?

De afstand tussen Panarea en Lipari is ongeveer 13,9 mijl (22,4 km) of 12,1 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Panarea Lipari ferry?

Nee, veerbootmaatschappijen laten momenteel geen auto's toe op overtochten tussen Panarea en Lipari.

Kan ik te voet reizen van Panarea naar Lipari?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Liberty Lines Fast Ferries, Siremar tussen Panarea en Lipari.

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Panarea naar Lipari?

Huisdieren zijn toegestaan op de veerboten van Panarea naar Lipari met Liberty Lines Fast Ferries. Houd er rekening mee dat uw huisdier tijdens de reis in het voertuig moet blijven, tenzij de veerbootmaatschappij huisdierenverblijven aanbiedt.

Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Panarea - Lipari Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 2
Bedieningspersoneel Liberty Lines Fast Ferries & Siremar
Gemiddelde prijs 36 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 6
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 45
Gemiddelde vaartijd 46m
Snelste Zeiltijd 25m
Eerste veerboot 07:40
Laatste veerboot 18:35
Afstand 12 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Panarea naar Lipari?

De reistijd per veerboot van Panarea naar Lipari is ongeveer 1h. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Panarea naar Lipari?

De prijs van de ferry overtocht van Panarea naar Lipari kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Panarea naar Lipari is 33 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Panarea naar Lipari?

Er zijn 2 populaire veerbootmaatschappijen voor Panarea naar Lipari. Dit zijn
  • Liberty Lines Fast Ferries
  • Siremar

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Panarea naar Lipari?

Boek overtochten van Panarea naar Lipari via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Panarea naar Lipari?

Ja, je kunt als voetpassagier van Panarea naar Lipari reizen met
  • Liberty Lines Fast Ferries
  • Siremar

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Panarea naar Lipari?

Ja, je kunt met een voertuig van Panarea naar Lipari reizen met
  • Siremar

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Panarea naar Lipari?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • Liberty Lines Fast Ferries

Wat is de afstand tussen Panarea en Lipari?

De afstand van Panarea naar Lipari is ongeveer 12 zeemijlen.

Panarea Gids

Panarea is het op een na kleinste van de acht Eolische eilanden, die een vulkanische keten van eilanden is gelegen in het noorden van Sicilië, Italië. Het kleine eiland heeft ongeveer 300 vaste bewoners, hoewel het aantal personen sterk toeneemt tijdens de zomer vanwege de toeristen. Het eiland gastheert veel celebrity bezoekers. Bezoekers van het eiland kunnen genieten van de thermale bronnen in de buurt van het dorpje Punta di Peppre e Maria, en duiken in het kristalheldere water van het eiland. Tussen de stranden van Panarea zijn Cala Junco, gelegen in het zuidelijkste deel van het eiland en is bereikbaar over de zee en over land langs een pad dat naar het strand leidt. Langs de weg naar Cala Junco kunt u ook het strand van Cala degli Zimmari bereiken. Dit zijn de enige twee stranden van het eiland die bereiken zijn over land. De andere stranden op het eiland zijn alleen bereikbaar over de zee, en omvatten Lisca Bianca, Basiluzzo en Spinazzola.

De kleine haven is heeft veerboten naar Napoli en Milazzo.


Lipari Gids

Het Italiaanse eiland Lipari is het grootste en meest bevolkte van de Eolische eilanden (Isole Eolie of Isole Lipari in het Italiaans), een vulkanische archipel voor de kust van Sicilië. Het eiland heeft de grootste stad van de archipel, ook wel Lipari dat is een levendige plaats met pittoreske straatjes, een mooie haven en een historisch kasteel-citadel. Net als zijn eiland buren, Lipari heeft vulkanische oorsprong. De laatste uitbarsting op het eiland vond plaats rond 1400 jaar geleden, maar er zijn geen tekenen van vulkanische activiteit anders dan thermale bronnen en fumarolen. Lipari is de meest praktische uitvalsbasis voor een bezoek aan de andere Eolische eilanden. Snelle veerverbindingen uit Sicilië alle stoppen daar en er zijn tal van boten en draagvleugelboten naar de andere eilanden. Buiten de belangrijkste Italiaanse toeristische seizoen van eind juli-augustus, Lipari stad is groot genoeg om niet overweldigd door het toerisme te voelen. De stad heeft mooie straten en lanen ideaal om rond te lopen. Er zijn een aantal elegante historische herenhuizen, evenals tal van meer bescheiden eiland-woningen, met balkons versierd met bloemen, wassen, uien en paprika. Griekse graven liggen open naar de hemel in een park, maar de meest indrukwekkende historische site in Lipari is het kasteel. Dit versterkte landtong is meer dan een kasteel; het is een citadel en het hart van de stad werd eenmaal daar gevestigd. De traditionele entree route is via een defensieve gateway, maar er is ook een extra directe toegang via de vestingmuren.


Panarea naar Lipari Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 17/06/2024 en 23-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Siremar 07:45 09:40 1 uur 55 minuten do
Siremar 07:45 11:35 3 uur 50 minuten zo
Liberty Lines Fast Ferries 08:00 08:25 25 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 09:15 10:35 1 uur 20 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 11:05 12:00 55 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 11:55 12:25 30 minuten di, wo, do, za, zo
Siremar 15:10 17:00 1 uur 50 minuten wo, za
Liberty Lines Fast Ferries 16:15 16:40 25 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 17:35 18:05 30 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 18:10 19:10 1 uur Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 18:35 19:00 25 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.