Marsala
Favignana
Veerboten naar Aegadian Islands
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Marsala - Favignana

Veerboot van Marsala naar Favignana

Er zijn meestal 4 dagelijkse afvaarten en tot 30 wekelijkse tussen Marsala en Favignana. Deze veerboot route wordt uitgevoerd door Liberty Lines Fast Ferries. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Marsala Favignana veerboten.

Marsala Favignana Veerboot Tijden

De vroegste Marsala Favignana ferry overtochten vertrekken meestal rond 07:10 vanuit Marsala. De gemiddelde vaartijd is ongeveer 30m en de snelste vaartijd is ongeveer 30m.

Marsala Favignana Veerboot Prijzen

Marsala Favignana veerboot prijzen variëren tussen €33* en €87*. De gemiddelde prijs is meestal €55*. De goedkoopste Marsala Favignana veerboot prijzen beginnen vanaf €14*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €55*. De gemiddelde prijs voor een auto is €115*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers voertuig type route en vaartijden. De prijzen zijn gebaseerd op zoekopdrachten van de afgelopen 30 dagen die het laatst zijn bijgewerkt op 05 juli 2023.

Hoe ver is het van Marsala naar Favignana?

De afstand tussen Marsala en Favignana is ongeveer 12,1 mijl (19,4 km) of 10,5 zeemijl voor de zeilers!

Kan ik met de auto reizen op de Marsala Favignana veerboot?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel auto's toe aan boord tussen Marsala en Favignana.

Kan ik te voet reizen van Marsala naar Favignana?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Liberty Lines Veerboten tussen Marsala en Favignana.

Marsala Favignana Veerdienstregelingen

  • Liberty Lines Fast Ferries - 29 wekelijkse afvaarten, 4 dagelijkse afvaarten

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Sicilië naar Aegadian Islands.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Marsala - Favignana Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Liberty Lines Fast Ferries
Gemiddelde prijs 62 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 4
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 28
Gemiddelde vaartijd 30m
Eerste veerboot 07:10
Laatste veerboot 19:20
Afstand 10 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2023-08-01.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Marsala naar Favignana?

De reistijd per veerboot van Marsala naar Favignana is ongeveer 30m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Marsala naar Favignana?

De prijs van de ferry overtocht van Marsala naar Favignana kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Marsala naar Favignana is 43 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Marsala naar Favignana?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Marsala naar Favignana en dat is
  • Liberty Lines Fast Ferries

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Marsala naar Favignana?

Boek overtochten van Marsala naar Favignana via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Marsala naar Favignana?

Ja, je kunt als voetpassagier van Marsala naar Favignana reizen met
  • Liberty Lines Fast Ferries

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Marsala naar Favignana?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Marsala naar Favignana?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • Liberty Lines Fast Ferries

Wat is de afstand tussen Marsala en Favignana?

De afstand van Marsala naar Favignana is ongeveer 10 zeemijlen.

Favignana Gids

Het eiland Favignana maakt deel uit van de Egadische eilanden, waarvan er drie eilanden voor de westkust van Sicilië gelegen zijn. Favignana heeft goede, frequente verbindingen ferry met de andere Egadische eilanden en met Trapani; de nabijheid van de luchthaven van Trapani maakt het eiland opvallend toegankelijk vanuit de rest van Europa. Hoewel er toeristische voorzieningen, karakter van het eiland lijkt weinig veranderd, en reizigers die het eiland bezoeken zijn blij aan te sluiten bij het ontspannen eiland manier van leven. Een van de charmes van de Egadische eilanden is dat ze nooit zijn bevolkt met villa's van de rijken, noch bezocht door de opzichtige, en er geen out-of-karakter attracties zijn ontwikkeld voor toeristen. Daarom, in vergelijking met het drukke toeristische eilanden Capri en Ischia, en de chique sfeer van een aantal van de Eolische Eilanden, Favignana en haar Egadische buren hebben een verfrissend eenvoudige authenticiteit.

Favignana stad is een prachtig plek, met een echte lokale sfeer en een vriendelijke houding aan de toeristen die een bezoek. Het centrum van de stad is voetgangersgebied voor de avond passeggiata. In de belangrijkste pleinen, Piazza Madrice en Piazza Europa, oude mannen zitten buiten op een terrasje, en de kinderen spelen op de fiets, terwijl hun ouders aan het winkelen zijn of met andere dingen bezig zijn. Favignana is zeker een plek om te bezoeken.


Marsala naar Favignana Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 15/04/2024 en 21-04-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Liberty Lines Fast Ferries 07:15 07:45 30 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 12:00 12:30 30 minuten di, wo, do, vr, za, zo
Liberty Lines Fast Ferries 17:25 17:55 30 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.