Lipari
Vulcano
Veerboten naar Eolische Eilanden
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Lipari - Vulcano

Veerboot van Lipari naar Vulcano

Er zijn gewoonlijk 20 dagelijkse en 136 wekelijkse afvaarten tussen Lipari en Vulcano. 2 maatschappijen bevaren deze route Liberty Lines Fast Ferries & Siremar en vaart het hele jaar door. Lipari Vulcano veerboten kosten tussen €9 en €47, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Lipari Vulcano veerboten.

Lipari Vulcano Veerdienst Tijden

De vroegste Lipari Vulcano veerdiensten vertrekken meestal vanuit Lipari rond 02:05. De laatste ferry vertrekt meestal om 20:05.

Hoe lang is de veerboot van Lipari naar Vulcano?

Lipari Vulcano Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 11m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 10m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Lipari Vulcano Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 20 dagelijkse afvaarten en tot 136 wekelijkse veerdiensten van Lipari naar Vulcano. Deze afvaarten worden verzorgd door Liberty Lines Fast Ferries & Siremar. Houdt u er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

Lipari Vulcano Veerboot Prijzen

Lipari Vulcano veerboot prijzen variëren tussen €9* en €47*. De gemiddelde prijs is €26*. De goedkoopste Lipari Vulcano veerboot prijzen beginnen vanaf €5*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €25*. De gemiddelde prijs voor een auto is €94*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Lipari naar Vulcano?

De afstand tussen Lipari en Vulcano is ongeveer 5,9 km of 3,2 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Lipari Vulcano ferry?

Ja, Siremar laat auto's toe aan boord van de veerboten tussen Lipari en Vulcano. Gebruik onze Deal Finder voor live prijzen voor auto veerboten tussen Lipari en Vulcano.

Kan ik te voet reizen van Lipari naar Vulcano?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Liberty Lines Fast Ferries, Siremar tussen Lipari en Vulcano.

Mag ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Lipari naar Vulcano?

Huisdieren zijn toegestaan op de veerboten van Lipari naar Vulcano met Liberty Lines Fast Ferries. Houd er rekening mee dat uw huisdier in het voertuig moet blijven tijdens de reis, tenzij de veerbootmaatschappij huisdierenverblijven aanbiedt.

Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Lipari - Vulcano Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 2
Bedieningspersoneel Liberty Lines Fast Ferries & Siremar
Gemiddelde prijs 33 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 20
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 136
Gemiddelde vaartijd 11m
Snelste Zeiltijd 10m
Eerste veerboot 02:05
Laatste veerboot 20:05
Afstand 3 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Lipari naar Vulcano?

De reistijd per veerboot van Lipari naar Vulcano is ongeveer 15m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Lipari naar Vulcano?

De prijs van de ferry overtocht van Lipari naar Vulcano kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Lipari naar Vulcano is 31 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Lipari naar Vulcano?

Er zijn 2 populaire veerbootmaatschappijen voor Lipari naar Vulcano. Dit zijn
  • Liberty Lines Fast Ferries
  • Siremar

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Lipari naar Vulcano?

Boek overtochten van Lipari naar Vulcano via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Lipari naar Vulcano?

Ja, je kunt als voetpassagier van Lipari naar Vulcano reizen met
  • Liberty Lines Fast Ferries
  • Siremar

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Lipari naar Vulcano?

Ja, je kunt met een voertuig van Lipari naar Vulcano reizen met
  • Siremar

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Lipari naar Vulcano?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • Liberty Lines Fast Ferries

Wat is de afstand tussen Lipari en Vulcano?

De afstand van Lipari naar Vulcano is ongeveer 3 zeemijlen.

Lipari Gids

Lipari is het grootste van de Eolische Eilanden aan de Tyrreense Zee, gelegen langs de noordelijke kust van Sicilië. Het eiland is gelegen tussen de Vesuvius en de Etna, ongeveer 30 km van Sicilië. Het eiland is net iets minder dan 40 vierkante kilometer groot en heeft naast de belangrijkste stad, ook een haven, ook Lipari genoemd. Het eiland heeft 4 andere grote dorpen:. Pianoconte, Quattropani, Acquacalda en Canneto. Lipari stad is een zeer aangename plek, met mooie lanen en straten perfect om rond te lopen. Er zijn een aantal elegante historische herenhuizen, evenals tal van meer bescheiden eiland-woningen, met balkons versierd met bloemen, wassen, uien en paprika. De stad heeft een zeer vrolijke sfeer en de lokale mensen zijn allemaal erg vriendelijk en gastvrij. Er zijn veel winkels die souvenirs en kwalitatief goede lokale eten en drinken. Het verkennen van de straten van Lipari, zal je al snel tegenkomen sporen van de oude geschiedenis van het eiland. Griekse graven liggen open voor de hemel in een park (meestal gesloten, maar zichtbaar door middel van hekken). Maar de meest indrukwekkende historische site in Lipari is het castello, het kasteel.

Lipari is de meest praktische uitvalsbasis voor een bezoek aan de Eolische eilanden. Fast ferry verbindingen van Sicilië maken een tussenstop in Lipari, en er zijn tal van boten en draagvleugelboten naar de andere eilanden.


Vulcano Gids

Het kleine Italiaanse eiland Vulcano ligt aan de Tyrreense Zee en ongeveer 25 km voor de kust van het eiland Sicilië. Het is de meest zuidelijke gelegen van de 8 eilanden die deel uitmaken van de Eolische eilandengroep. Het eiland heeft een aantal vulkanische centra, waaronder een van de vier actieve, niet-onderzeeër, vulkanen in Italië. De meest recente vulkanische activiteit is de Gran Cratere aan de bovenkant van de Fossa kegel, hebben de kegel in de Lentia Caldera geteeld in het midden van het eiland, en heeft minstens 9 grote uitbarstingen in de laatste 6.000 jaar gehad. Vulcano is stil geweest sinds de uitbarsting van de Fossa kegel van 3 augustus 1888-1890, die ongeveer 5 meter van pyroclastische materiaal op de top afgezet. Het eiland is ook beroemd om zijn warmwaterbronnen, die zijn gelegen op korte loopafstand van de haven!


Lipari naar Vulcano Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 10/06/2024 en 16-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Siremar 02:05 02:30 25 minuten Ma, wo, do, vr, za, zo
Liberty Lines Fast Ferries 06:10 06:20 10 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 06:50 07:00 10 minuten Alledaags
Siremar 07:00 07:25 25 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 07:55 08:05 10 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 08:30 08:40 10 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 08:45 08:55 10 minuten di, vr, zo
Liberty Lines Fast Ferries 09:20 09:30 10 minuten Ma, di, do, vr, za, zo
Siremar 10:10 10:35 25 minuten do
Liberty Lines Fast Ferries 10:40 10:50 10 minuten Ma, di, do, vr, za, zo
Liberty Lines Fast Ferries 10:50 11:00 10 minuten Ma, di, do, vr, za, zo
Siremar 12:05 12:30 25 minuten zo
Liberty Lines Fast Ferries 12:10 12:20 10 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 12:35 12:45 10 minuten di, wo, do, za, zo
Liberty Lines Fast Ferries 13:15 13:25 10 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 13:35 13:45 10 minuten Alledaags
Siremar 14:00 14:25 25 minuten vr
Liberty Lines Fast Ferries 14:20 14:30 10 minuten Alledaags
Siremar 14:30 14:55 25 minuten Ma, di, wo, do, za, zo
Liberty Lines Fast Ferries 16:00 16:10 10 minuten Alledaags
Siremar 16:15 16:40 25 minuten zo
Liberty Lines Fast Ferries 16:20 16:30 10 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 16:50 17:00 10 minuten Alledaags
Siremar 17:15 17:40 25 minuten Ma, di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 17:20 17:30 10 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 17:50 18:00 10 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 19:20 19:30 10 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 20:05 20:15 10 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.