Kuala Besut Jetty
Marine Park
Veerboten naar Maleisië
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Kuala Besut Jetty - Marine Park

Veerboot van Kuala Besut Jetty naar Marine Park (Perhentian Islands)

Er zijn gewoonlijk 19 dagelijkse en 135 wekelijkse afvaarten tussen Kuala Besut Jetty en Marine Park (Perhentian Islands). 4 operators varen deze route Mieha Holiday Travel, Perhentian Boat Services, Perhentian Sunny Travel & Said Bonaza Express en vaart het hele jaar door. Kuala Besut Jetty Marine Park (Perhentian Islands) veerboten kosten tussen €14 en €50, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Kuala Besut Jetty Marine Park (Perhentian Islands) veerboten.

Kuala Besut Jetty Marine Park (Perhentian Eilanden) Veerboot tijden

De vroegste Kuala Besut Jetty Marine Park (Perhentian Islands) ferry overtochten vertrekken meestal rond 07:00 vanuit Kuala Besut Jetty. De laatste ferry vertrekt meestal om 17:30.

Hoe lang is de veerboot van Kuala Besut Jetty naar Marine Park (Perhentian Islands)?

Kuala Besut Jetty Marine Park (Perhentian Islands) Vaartijden op deze route kunnen ongeveer 39m in beslag nemen. De snelste afvaarten zijn ongeveer 35m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt per veerbootmaatschappij en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Kuala Besut Jetty Marine Park (Perhentian Islands) Vaartijden

Er zijn gemiddeld 19 dagelijkse afvaarten en tot 135 wekelijkse veerdiensten van Kuala Besut Jetty naar Marine Park (Perhentian Islands). Deze afvaarten worden verzorgd door Mieha Holiday Travel, Perhentian Boat Services, Perhentian Sunny Travel & Said Bonaza Express. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak langer wordt.

Kuala Besut Jetty Marine Park (Perhentian Eilanden) Veerboot Prijzen

Kuala Besut Jetty Marine Park (Perhentian Islands) veerboot prijzen variëren tussen €14* en €50*. De gemiddelde prijs is €31*. De goedkoopste Kuala Besut Jetty Marine Park (Perhentian Islands) veerboot prijzen beginnen vanaf €7*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €31*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Kuala Besut Jetty naar Marine Park (Perhentian Islands)?

De afstand tussen Kuala Besut Jetty naar Marine Park (Perhentian Islands) is ongeveer 12,6 mijl (20,2 km) of 10,9 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Kuala Besut Jetty Marine Park (Perhentian Islands) ferry?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op veerdiensten tussen Kuala Besut Jetty en Marine Park (Perhentian Islands).

Kan ik te voet reizen van Kuala Besut Jetty naar Marine Park (Perhentian Islands)?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Mieha Holiday Travel, Perhentian Boat Services, Perhentian Sunny Travel, Said Bonaza Express tussen Kuala Besut Jetty en Marine Park (Perhentian Islands).

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Kuala Besut Jetty naar Marine Park (Perhentian Islands)?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Kuala Besut Jetty naar Marine Park (Perhentian Islands).

Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Kuala Besut Jetty - Marine Park (Perhentian Islands) Route-overzicht
Land van vertrek Maleisië
Land van bestemming Maleisië
Aantal operators 4
Bedieningspersoneel Mieha Holiday Travel, Perhentian Boat Services, Perhentian Sunny Travel & Said Bonaza Express
Gemiddelde prijs 39 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 19
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 135
Gemiddelde vaartijd 39m
Snelste Zeiltijd 35m
Eerste veerboot 07:00
Laatste veerboot 17:30
Afstand 10 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Kuala Besut Jetty naar Marine Park?

De reistijd per veerboot van Kuala Besut Jetty naar Marine Park is ongeveer 42m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Kuala Besut Jetty naar Marine Park?

De prijs van de ferry overtocht van Kuala Besut Jetty naar Marine Park kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Kuala Besut Jetty naar Marine Park is 37 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Kuala Besut Jetty naar Marine Park?

Er zijn 4 populaire veerbootmaatschappijen voor Kuala Besut Jetty naar Marine Park. Dit zijn
  • Perhentian Sunny Travel
  • Said Bonaza Express
  • Mieha Holiday Travel
  • Perhentian Boat Services

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Kuala Besut Jetty naar Marine Park?

Boek overtochten van Kuala Besut Jetty naar Marine Park via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Wat is de afstand tussen Kuala Besut Jetty en Marine Park?

De afstand van Kuala Besut Jetty naar Marine Park is ongeveer 10 zeemijlen.

Kuala Besut Jetty naar Marine Park Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 20/05/2024 en 26-05-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Perhentian Sunny Travel 07:00 07:35 35 minuten Alledaags
Perhentian Sunny Travel 08:00 08:35 35 minuten Alledaags
Perhentian Sunny Travel 09:00 09:35 35 minuten Alledaags
Perhentian Boat Services 09:00 09:45 45 minuten Alledaags
Perhentian Sunny Travel 10:00 10:35 35 minuten Alledaags
Perhentian Boat Services 10:00 10:45 45 minuten Alledaags
Perhentian Sunny Travel 11:00 11:35 35 minuten Alledaags
Perhentian Boat Services 11:00 11:45 45 minuten Alledaags
Perhentian Sunny Travel 12:00 12:35 35 minuten Alledaags
Perhentian Boat Services 12:00 12:45 45 minuten Alledaags
Perhentian Sunny Travel 13:00 13:35 35 minuten Alledaags
Perhentian Boat Services 13:00 13:45 45 minuten Alledaags
Perhentian Sunny Travel 14:00 14:35 35 minuten Alledaags
Perhentian Boat Services 14:00 14:45 45 minuten Alledaags
Perhentian Sunny Travel 15:00 15:35 35 minuten Alledaags
Perhentian Boat Services 15:00 15:45 45 minuten Alledaags
Perhentian Sunny Travel 16:00 16:35 35 minuten Alledaags
Perhentian Boat Services 16:00 16:45 45 minuten Alledaags
Perhentian Sunny Travel 17:00 17:35 35 minuten Alledaags
Perhentian Sunny Travel 17:30 18:05 35 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.