Ischia
Napoli
Veerboten naar Italië
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Ischia - Napoli

Ischia naar Napoli Veerboot

Er zijn meestal 22 dagelijkse afvaarten en tot 154 wekelijkse tussen Ischia en Napels. 4 exploitanten varen op deze route Alilauro, Caremar, Caremar (draagvleugelboot) & Medmar. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Ischia Napels veerboten.

Ischia Napels Veerboot Tijden

De vroegste Ischia Napels afvaarten vertrekken meestal rond 06:10. De gemiddelde vaartijd is ongeveer 1u 7m en de snelste vaartijd is ongeveer 50m.

Ischia Napels Veerboot Prijzen

Ischia Napels veerboot prijzen variëren tussen €26* en €128*. De gemiddelde prijs is meestal €69*. De goedkoopste Ischia Napels veerboot prijzen beginnen vanaf €13*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €63*. De gemiddelde prijs voor een auto is €179*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers voertuig type route en vaartijden. De prijzen zijn gebaseerd op zoekopdrachten van de afgelopen 30 dagen die het laatst zijn bijgewerkt op 05 juli 2023.

Hoe ver is het van Ischia naar Napels?

De afstand tussen Ischia en Napels is ongeveer 22,9 mijl (36,9 km) of 19,9 zeemijl voor de zeilers!

Kan ik met de auto reizen op de Ischia Napels veerboot?

Ja, Caremar, Medmar laten auto's toe aan boord van de veerboten tussen Ischia en Napels. Gebruik onze Deal Finder voor live prijzen voor auto veerboten tussen Ischia en Napels.

Kan ik te voet reizen van Ischia naar Napels?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Alilauro, Caremar, Caremar (draagvleugelboot), Medmar tussen Ischia en Napels.

Ischia Napels Vaarschema's

  • Caremar - 48 wekelijkse afvaarten, 7 dagelijkse afvaarten
  • Alilauro - 68 wekelijkse afvaarten, 9 dagelijkse afvaarten
  • Caremar (draagvleugelboot) - 34 wekelijkse afvaarten, 5 dagelijkse afvaarten
  • Medmar - 19 wekelijkse afvaarten, 3 dagelijkse afvaarten

Alternatieven voor Ischia - Napoli

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Gulf of Napoli naar Italië.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Ischia - Naples Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 4
Bedieningspersoneel Alilauro, Caremar, Caremar (Hydrofoil) & Medmar
Gemiddelde prijs 82 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 21
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 152
Gemiddelde vaartijd 1h 7m
Snelste Zeiltijd 50m
Eerste veerboot 06:10
Laatste veerboot 20:20
Afstand 19 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2023-08-01.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Ischia naar Napoli?

De reistijd per veerboot van Ischia naar Napoli is ongeveer 1h 10m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Ischia naar Napoli?

De prijs van de ferry overtocht van Ischia naar Napoli kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Ischia naar Napoli is 69 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Ischia naar Napoli?

Er zijn 4 populaire veerbootmaatschappijen voor Ischia naar Napoli. Dit zijn
  • Medmar
  • Alilauro
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Ischia naar Napoli?

Boek overtochten van Ischia naar Napoli via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Ischia naar Napoli?

Ja, je kunt als voetpassagier van Ischia naar Napoli reizen met
  • Medmar
  • Alilauro
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Ischia naar Napoli?

Ja, je kunt met een voertuig van Ischia naar Napoli reizen met
  • Medmar
  • Caremar

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Ischia naar Napoli?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • Medmar
  • Alilauro
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Wat is de afstand tussen Ischia en Napoli?

De afstand van Ischia naar Napoli is ongeveer 19 zeemijlen.

Ischia Gids

Ischia is een Italiaans eiland gelegen aan de Tyrreense Zee, aan de noordkant van de Golf van Napels, die ligt op ongeveer 30 km afstand ligt. Ischia is het grootste van de Brandende Eilanden en ligt op ongeveer 10 km van oost naar west en 7 km van noord naar zuid. Het vulkanische eiland is bijna volledig bedekt door bergen met zijn hoogste punt op 788 meter boven de zeespiegel.

Het toeristische industrie van het eiland is grotendeels neer op haar thermale baden, warmwaterbronnen en vulkanische modder die veroorzaakt worden door de vulkanische activiteit op het eilanden. Het eiland is populair bij veel toeristen uit Europa en Azië. Afgezien van de thermen, het eiland heft veel te bieden. De Aragonese Castle (Castello Aragonese) werd gebouwd op een rots in de buurt van het eiland in 474 voor Christus en is vandaag de dag is het meest bezochte monument op het eiland, die toegankelijk is via een tunnel waarlangs een kleine kapel ligt die ingewijd werd door Johannes Joseph van het Kruis.

Vanuit de haven van Ischia vertrekken veerboten naar Napels, Pozzuoli en Procida.


Ischia naar Napoli Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 15/04/2024 en 21-04-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Caremar 06:10 07:50 1 uur 40 minuten Alledaags
Alilauro 06:30 07:20 50 minuten wo, do, vr, za, zo
Alilauro 07:10 08:00 50 minuten wo, do, vr, za, zo
Caremar (Hydrofoil) 07:25 08:35 1 uur 10 minuten Alledaags
Alilauro 08:05 08:55 50 minuten wo, do, za
Alilauro 08:40 09:30 50 minuten Ma, wo, do, vr, za, zo
Caremar 08:45 10:10 1 uur 25 minuten Alledaags
Alilauro 09:35 10:25 50 minuten Ma, wo, do, vr, za, zo
Caremar (Hydrofoil) 10:15 11:15 1 uur Alledaags
Alilauro 11:45 12:35 50 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 13:00 14:00 1 uur Alledaags
Alilauro 13:20 14:10 50 minuten Alledaags
Caremar 13:50 15:15 1 uur 25 minuten Alledaags
Alilauro 14:05 14:55 50 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 14:30 15:35 1 uur 5 minuten Alledaags
Caremar 15:30 17:05 1 uur 35 minuten Alledaags
Alilauro 16:15 17:05 50 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 16:25 17:30 1 uur 5 minuten Alledaags
Alilauro 16:55 17:45 50 minuten Alledaags
Caremar 17:20 18:55 1 uur 35 minuten Alledaags
Alilauro 18:05 18:55 50 minuten Ma
Alilauro 19:10 20:00 50 minuten Alledaags
Caremar 19:40 21:15 1 uur 35 minuten Alledaags
Caremar 20:20 21:40 1 uur 20 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.