Folkestone
Calais
Veerboten naar Frankrijk
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Folkestone - Calais

Eurotunnel van Folkestone naar Calais

Er zijn meestal 43 dagelijkse en 298 wekelijkse afvaarten tussen Folkestone en Calais. Deze veerdienst wordt verzorgd door Eurotunnel. Folkestone Calais eurotunnel kosten tussen €124 en €368, afhankelijk van ticket details. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Folkestone Calais eurotunnel.

Folkestone Calais Eurotunnel Tijden

De vroegste Folkestone Calais Eurotunnel overtochten vertrekken meestal vanuit Folkestone rond 00:03. De laatste Eurotunnel vertrekt meestal om 23:55.

Hoe lang is de eurotunnel van Folkestone naar Calais?

Folkestone Calais Afvaarten op deze eurotunnel route kunnen ongeveer 35m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 35m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de eurotunnelmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Folkestone Calais Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 43 dagelijkse afvaarten en tot 298 wekelijkse eurotunnel van Folkestone naar Calais. Deze afvaarten worden verzorgd door Eurotunnel. Houd er rekening mee dat de dienstregelingen tijdens het hoogseizoen vaak toenemen.

Folkestone Calais Eurotunnel Prijzen

Folkestone Calais eurotunnel prijzen variëren meestal tussen €124* en €368*. De gemiddelde prijs is €243*. De goedkoopste Folkestone Calais eurotunnel prijzen beginnen vanaf €48*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €144*. De gemiddelde prijs voor een auto is €237*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Folkestone naar Calais?

De afstand tussen Folkestone en Calais is ongeveer 51,4 mijl (82,7 km) of 44,7 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Folkestone Calais eurotunnel?

Ja, Eurotunnel laat auto's toe aan boord van de eurotunnel tussen Folkestone en Calais. Gebruik onze Deal Finder voor live prijzen voor auto eurotunnel tussen Folkestone en Calais.

Kan ik te voet reizen van Folkestone naar Calais?

Geen enkele eurotunnelmaatschappij die momenteel vaart tussen Folkestone en Calais verkoopt tickets voor alleen voetpassagiers.

Mag ik mijn huisdier meenemen op de Eurotunnel van Folkestone naar Calais?

Huisdieren zijn toegestaan op de eurotunnel van Folkestone naar Calais met Eurotunnel. Houd er rekening mee dat uw huisdier tijdens de reis in het voertuig moet blijven, tenzij de eurotunnelmaatschappij huisdierenverblijven aanbiedt.

Alternatieven voor Folkestone - Calais

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Engeland naar Frankrijk.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Folkestone - Calais Route-overzicht
Land van vertrek UK
Land van bestemming Frankrijk
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Eurotunnel
Gemiddelde prijs 309 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 43
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 298
Gemiddelde vaartijd 35m
Eerste veerboot 00:03
Laatste veerboot 23:55
Afstand 44 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Folkestone naar Calais?

De reistijd per veerboot van Folkestone naar Calais is ongeveer 35m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Folkestone naar Calais?

De prijs van de ferry overtocht van Folkestone naar Calais kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Folkestone naar Calais is 285 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Folkestone naar Calais?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Folkestone naar Calais en dat is
  • Eurotunnel

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Folkestone naar Calais?

Boek overtochten van Folkestone naar Calais via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Folkestone naar Calais?

Nee, je kunt niet als voetpassagier reizen, momenteel kun je alleen als je met een voertuig reist op de veerboot meereizen.

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Folkestone naar Calais?

Ja, je kunt met een voertuig van Folkestone naar Calais reizen met
  • Eurotunnel

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Folkestone naar Calais?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • Eurotunnel

Wat is de afstand tussen Folkestone en Calais?

De afstand van Folkestone naar Calais is ongeveer 44 zeemijlen.

Folkestone Calais Eurotunnel klantenrecensies

  • "Top geregeld"

    Alles verliep vlekkeloos. Op tijd en vriendelijk

    'Le Shuttle' travelled on Le Shuttle

    Lees meer Lees minder
  • "top geregeld"

    afgelopen weekend gebruikt gemaakt van de eurotunnel ik vond het top kan het iedereen aanraden.

    'Le Shuttle' travelled on Le Shuttle

    Lees meer Lees minder
  • "perfecte oversteek!"

    snel en adequaat. Trein eerder zonder bijbetalen, goede voorzieningen en aardig personeel

    'Le Shuttle' travelled on Le Shuttle

    Lees meer Lees minder
  • "Zaakvoerder "

    Stiptheid 

    'Le Shuttle' travelled on Le Shuttle

    Lees meer Lees minder

Folkestone Gids

Folkestone is een havenstadje aan de zuidoostkust van Engeland, in het graafschap Kent. De stad bevindt zich op ongeveer 112,6 kilometer ten zuidoosten van Londen. Folkestone heeft een kleine haven en is gemakkelijk bereikbaar per auto of trein. Veel bezoekers komen af op The Leas, een prachtige rij van zandsteenkliffen aan het strand van Folkestone. In de stad vindt u ook de Mertello Tower, een klein verdedigingswerk dat in de negentiende eeuw verrees op de klippen boven Copt Point. De toren werd in eerste instantie gebouwd om Engeland te beschermen tegen een mogelijke invasie door de troepen van Napoleon. Verder heeft het fort dienst gedaan als uitkijktoren, woonhuis en golfclubhuis. Tijdens de Tweede Wereldoorlog werd het omliggende gebied vanuit de toren gecontroleerd op mijnen. Vandaag de dag is Mertello Tower een bezoekerscentrum. Net buiten Folkestone vindt u het prachtige natuurgebied de Kent Downs. Hier kunt u naar hartenlust wandelen, fietsen, paardrijden en genieten van de natuur.

De kleine haven van Folkestone wordt met name gebruikt door vissers en pleziervaartuigen. Sinds 2000 is de haven niet meer in gebruik voor veerdiensten over het Kanaal. Het Engelse uiteinde van de Kanaaltunnel bevindt zich in het nabijgelegen Cheriton.


Calais Gids

De Franse stad Calais is gelegen in het departement Nord-Pas de Calais in het noordwesten van Frankrijk. Calais ligt aan het Kanaal, op ongeveer 33 kilometer van de Engelse stad Dover. Bij helder weer is het mogelijk om vanuit Calais de prachtige krijtrotsen van Dover te bewonderen.

Calais speelt al sinds lange tijd een belangrijke rol bij de verbinding tussen Engeland en Frankrijk. De stad bestaat uit twee delen. Het oude gedeelte, Calais-Nord, ligt op een kunstmatig eiland en wordt omringd door grachten en havens. Het nieuwe gedeelte wordt St-Pierre genoemd en ligt ten zuiden van de oude stad.

Calais heeft meer te bieden dan alleen haar drukke haven en wordt steeds populairder als toeristische bestemming. De stad beschikt over een boeiende cultuurgeschiedenis, een aantal musea en een rijk nachtleven. Een belangrijke bezienswaardigheid is het belfort, onderdeel van het stadhuis. Dit belfort werd gebouwd om de stad te beschermen tegen indringers en maakt tegenwoordig deel uit van het UNESCO Werelderfgoed.

Iedere 30 minuten vertrekt een veerdienst vanuit Calais naar Engeland. De overtocht naar Dover duurt ongeveer 75 minuten.


Folkestone naar Calais Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 20/05/2024 en 26-05-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
LeShuttle (Eurotunnel) 01:10 01:45 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 01:18 01:53 35 minuten wo, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 02:55 03:30 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 03:18 03:53 35 minuten wo, za
LeShuttle (Eurotunnel) 04:34 05:09 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 05:06 05:41 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 05:18 05:53 35 minuten di, wo, do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 05:36 06:11 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 06:18 06:53 35 minuten di, wo, do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 06:35 07:10 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 06:36 07:11 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 06:45 07:20 35 minuten vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 06:48 07:23 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 07:06 07:41 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 07:18 07:53 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 07:36 08:11 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 07:48 08:23 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 08:36 09:11 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 08:48 09:23 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 09:06 09:41 35 minuten Ma, za
LeShuttle (Eurotunnel) 09:18 09:53 35 minuten Ma, di, wo, do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 09:36 10:11 35 minuten Ma, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 09:48 10:23 35 minuten Ma, di, wo, do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 10:18 10:53 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 10:36 11:11 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 11:36 12:11 35 minuten Ma, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 11:48 12:23 35 minuten Ma, di, wo, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 12:18 12:53 35 minuten wo, do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 12:36 13:11 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 12:48 13:23 35 minuten di, wo, do, za
LeShuttle (Eurotunnel) 13:06 13:41 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 13:18 13:53 35 minuten di, wo, do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 13:36 14:11 35 minuten Ma, za
LeShuttle (Eurotunnel) 13:48 14:23 35 minuten Ma, wo, do, za
LeShuttle (Eurotunnel) 14:18 14:53 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 14:36 15:11 35 minuten Ma, za
LeShuttle (Eurotunnel) 14:48 15:23 35 minuten Ma, di, wo, do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 15:06 15:41 35 minuten za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 15:18 15:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 15:36 16:11 35 minuten Ma, za
LeShuttle (Eurotunnel) 15:48 16:23 35 minuten Ma, wo, do, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 16:18 16:53 35 minuten Ma, wo, do, za
LeShuttle (Eurotunnel) 16:36 17:11 35 minuten Ma, za
LeShuttle (Eurotunnel) 16:48 17:23 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 17:06 17:41 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 17:18 17:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 17:36 18:11 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 17:48 18:23 35 minuten Ma, wo, do, vr, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 18:18 18:53 35 minuten Ma, di, wo, do, vr, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 18:36 19:11 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 18:48 19:23 35 minuten Ma, wo, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 19:05 19:40 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 19:18 19:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 19:35 20:10 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 19:48 20:23 35 minuten Ma, di, vr
LeShuttle (Eurotunnel) 19:49 20:24 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 19:51 20:26 35 minuten zo
LeShuttle (Eurotunnel) 20:18 20:53 35 minuten Ma, di, wo, do, vr, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 20:36 21:11 35 minuten Ma, za
LeShuttle (Eurotunnel) 20:48 21:23 35 minuten Ma, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 21:10 21:45 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 21:18 21:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 21:36 22:11 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 21:45 22:20 35 minuten vr
LeShuttle (Eurotunnel) 21:48 22:23 35 minuten di, za
LeShuttle (Eurotunnel) 21:55 22:30 35 minuten zo
LeShuttle (Eurotunnel) 22:18 22:53 35 minuten di, wo, do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 22:38 23:13 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 22:39 23:14 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 22:48 23:23 35 minuten vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 23:16 23:51 35 minuten vr
LeShuttle (Eurotunnel) 23:18 23:53 35 minuten di, za
LeShuttle (Eurotunnel) 23:32 00:07 35 minuten zo
LeShuttle (Eurotunnel) 23:55 00:30 35 minuten Ma

Onboard the ferries

De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.