Calais
Folkestone
Veerboten naar Engeland
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Calais - Folkestone

Eurotunnel van Calais naar Folkestone

Er zijn meestal 43 dagelijkse en 299 wekelijkse afvaarten tussen Calais en Folkestone. Deze veerdienst wordt verzorgd door Eurotunnel. Calais Folkestone eurotunnel kosten tussen €119 en €336, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Calais Folkestone eurotunnel.

Calais Folkestone Veerdienst Tijden

De vroegste Calais Folkestone afvaarten vertrekken meestal vanuit Calais rond 00:18. De laatste Eurotunnel vertrekt meestal om 23:59.

Hoe lang is de eurotunnel van Calais naar Folkestone?

Calais Folkestone Afvaarten op deze eurotunnel route kunnen ongeveer 35m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 35m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de eurotunnelmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Calais Folkestone Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 43 dagelijkse afvaarten en tot 299 wekelijkse eurotunnel van Calais naar Folkestone. Deze afvaarten worden verzorgd door Eurotunnel. Houd er rekening mee dat de dienstregelingen tijdens het hoogseizoen vaak toenemen.

Calais Folkestone Eurotunnel Prijzen

Calais Folkestone eurotunnel prijzen variëren tussen €119* en €336*. De gemiddelde prijs is €215*. De goedkoopste Calais Folkestone eurotunnel prijzen beginnen vanaf €47*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €84*. De gemiddelde prijs voor een auto is €203*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Calais naar Folkestone?

De afstand tussen Calais en Folkestone is ongeveer 51,4 mijl (82,7 km) of 44,7 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Calais Folkestone Eurotunnel?

Ja, Eurotunnel laat auto's toe aan boord van de eurotunnel tussen Calais en Folkestone. Gebruik onze Deal Finder voor live prijzen voor auto eurotunnel tussen Calais en Folkestone.

Kan ik te voet reizen van Calais naar Folkestone?

Geen enkele eurotunnelmaatschappij die momenteel vaart tussen Calais en Folkestone verkoopt tickets voor alleen voetpassagiers.

Mag ik mijn huisdier meenemen op de Eurotunnel van Calais naar Folkestone?

Huisdieren zijn toegestaan op de eurotunnel van Calais naar Folkestone met Eurotunnel. Houd er rekening mee dat uw huisdier tijdens de reis in het voertuig moet blijven, tenzij de eurotunnelmaatschappij huisdierenverblijven aanbiedt.

Alternatieven voor Calais - Folkestone

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Frankrijk naar Engeland.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Calais - Folkestone Route-overzicht
Land van vertrek Frankrijk
Land van bestemming UK
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Eurotunnel
Gemiddelde prijs 273 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 43
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 299
Gemiddelde vaartijd 35m
Eerste veerboot 00:18
Laatste veerboot 23:59
Afstand 44 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Calais naar Folkestone?

De reistijd per veerboot van Calais naar Folkestone is ongeveer 35m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Calais naar Folkestone?

De prijs van de ferry overtocht van Calais naar Folkestone kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Calais naar Folkestone is 252 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Calais naar Folkestone?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Calais naar Folkestone en dat is
  • Eurotunnel

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Calais naar Folkestone?

Boek overtochten van Calais naar Folkestone via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Calais naar Folkestone?

Nee, je kunt niet als voetpassagier reizen, momenteel kun je alleen als je met een voertuig reist op de veerboot meereizen.

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Calais naar Folkestone?

Ja, je kunt met een voertuig van Calais naar Folkestone reizen met
  • Eurotunnel

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Calais naar Folkestone?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • Eurotunnel

Wat is de afstand tussen Calais en Folkestone?

De afstand van Calais naar Folkestone is ongeveer 44 zeemijlen.

Calais Folkestone Eurotunnel klantenrecensies

  • "Top geregeld"

    Alles verliep vlekkeloos. Op tijd en vriendelijk

    'Le Shuttle' travelled on Le Shuttle

    Lees meer Lees minder
  • "top geregeld"

    afgelopen weekend gebruikt gemaakt van de eurotunnel ik vond het top kan het iedereen aanraden.

    'Le Shuttle' travelled on Le Shuttle

    Lees meer Lees minder
  • "perfecte oversteek!"

    snel en adequaat. Trein eerder zonder bijbetalen, goede voorzieningen en aardig personeel

    'Le Shuttle' travelled on Le Shuttle

    Lees meer Lees minder
  • "Zaakvoerder "

    Stiptheid 

    'Le Shuttle' travelled on Le Shuttle

    Lees meer Lees minder

Calais Gids

Calais is een stad en een grote haven in het noorden van Frankrijk. De stad ligt aan het Kanaal, op ongeveer 33,8 kilometer van de Engelse kustplaats Dover. Bij helder weer is het mogelijk om vanuit Calais de beroemde krijtrotsen van Dover te zien. Het oude gedeelte van Calais, Calais-Nord, ligt op een kunstmatig eiland en wordt omringd door grachten en havens. Het nieuwe gedeelte van Calais, beter bekend als St-Pierre, ligt ten zuiden van de oude stad.

Tijdens uw bezoek aan Calais is het zeker de moeite waard om de dertiende-eeuwse Tour du Guet te bekijken op de Place d'Armes in het oude centrum. Dit is een voormalige watertoren die vervolgens tot 1848 dienst deed als vuurtoren.

Calais beschikt over de vierde grootste haven van Frankrijk en trekt veel bezoekers uit met name het Verenigd Koninkrijk. De stad is gemakkelijk te bereiken via de snelweg en ligt op slechts 3 uur rijden van Parijs, Brussel en Londen.

Iedere 30 minuten vertrekt er een veerboot vanuit Calais. Er zijn dagelijks 50 veerdiensten naar Dover en de oversteek duurt ongeveer 75 minuten.


Folkestone Gids

Het havenstadje Folkestone ligt in het graafschap Kent in het zuidoosten van Engeland, aan de kust van Kanaal. In tegenstelling tot de witte krijtrotsen van het nabijgelegen Dover, zijn de kliffen van Folkestone opgebouwd uit zandsteen. Door de kliffen van Folkestone loopt de Pen Stream, de oorspronkelijke haven voor vissersboten en veerboten. Een gedeelte van Folkestone behoort tot het natuurgebied de Kent Downs. Ten westen van de stad vindt u Brockhill Country Park, een prachtig gebied met een meer, voetpaden en verbindingen naar het Royal Military Canal in het nabijgelegen Hythe.

Folkestone heeft twee belangrijke bezienswaardigheden die zijn gerelateerd aan de Battle of Britain. Het Kent Battle of Britain Museum is het oudste museum over de Battle of Britain in het Verenigd Koninkrijk. Daarnaast kunt u ook een bezoek brengen aan de Battle of Britain Memorial in Capel-le-Ferne.

De haven wordt nu voornamelijk gebruikt door visserboten en pleziervaartuigen.


Calais naar Folkestone Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 20/05/2024 en 26-05-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
LeShuttle (Eurotunnel) 00:18 00:53 35 minuten do, vr
LeShuttle (Eurotunnel) 01:16 01:51 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 01:18 01:53 35 minuten wo, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 01:22 01:57 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 02:18 02:53 35 minuten do, vr
LeShuttle (Eurotunnel) 03:08 03:43 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 03:18 03:53 35 minuten wo, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 04:18 04:53 35 minuten do, vr
LeShuttle (Eurotunnel) 04:46 05:21 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 05:18 05:53 35 minuten wo, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 06:18 06:53 35 minuten di, wo, do, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 06:25 07:00 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 06:35 07:10 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 06:36 07:11 35 minuten zo
LeShuttle (Eurotunnel) 06:45 07:20 35 minuten vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 06:48 07:23 35 minuten zo
LeShuttle (Eurotunnel) 07:18 07:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 07:36 08:11 35 minuten Ma, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 07:48 08:23 35 minuten Ma, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 08:18 08:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 08:36 09:11 35 minuten Ma, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 08:45 09:20 35 minuten di, vr
LeShuttle (Eurotunnel) 08:46 09:21 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 08:48 09:23 35 minuten Ma, wo, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 09:18 09:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 09:36 10:11 35 minuten Ma, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 09:48 10:23 35 minuten Ma, wo, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 09:50 10:25 35 minuten do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 10:18 10:53 35 minuten Ma, di, do, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 10:36 11:11 35 minuten Ma, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 10:48 11:23 35 minuten Ma, di, do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 10:49 11:24 35 minuten zo
LeShuttle (Eurotunnel) 11:18 11:53 35 minuten Ma, di, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 11:36 12:11 35 minuten Ma, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 11:48 12:23 35 minuten Ma, di, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 12:18 12:53 35 minuten Ma, di, wo, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 12:36 13:11 35 minuten Ma, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 12:48 13:23 35 minuten Ma, di, wo, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 13:18 13:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 13:36 14:11 35 minuten Ma, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 13:48 14:23 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 14:18 14:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 14:36 15:11 35 minuten Ma, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 14:48 15:23 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 15:18 15:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 15:36 16:11 35 minuten Ma, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 15:48 16:23 35 minuten Ma, wo, do, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 16:18 16:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 16:36 17:11 35 minuten Ma, za
LeShuttle (Eurotunnel) 16:48 17:23 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 17:18 17:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 17:36 18:11 35 minuten Ma, za
LeShuttle (Eurotunnel) 17:48 18:23 35 minuten Ma, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 17:50 18:25 35 minuten wo, do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 18:18 18:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 18:36 19:11 35 minuten Ma, za
LeShuttle (Eurotunnel) 18:48 19:23 35 minuten Ma, wo, do, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 19:18 19:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 19:36 20:11 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 19:48 20:23 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 19:50 20:25 35 minuten wo, do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 19:51 20:26 35 minuten zo
LeShuttle (Eurotunnel) 20:18 20:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 20:36 21:11 35 minuten Ma, za
LeShuttle (Eurotunnel) 20:48 21:23 35 minuten Ma, vr, za, zo
LeShuttle (Eurotunnel) 21:18 21:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 21:36 22:11 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 21:46 22:21 35 minuten vr
LeShuttle (Eurotunnel) 21:48 22:23 35 minuten Ma, di, za
LeShuttle (Eurotunnel) 21:51 22:26 35 minuten zo
LeShuttle (Eurotunnel) 22:18 22:53 35 minuten Alledaags
LeShuttle (Eurotunnel) 22:36 23:11 35 minuten Ma, za
LeShuttle (Eurotunnel) 22:48 23:23 35 minuten vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 22:53 23:28 35 minuten Ma
LeShuttle (Eurotunnel) 23:18 23:53 35 minuten di, wo, do, vr, za
LeShuttle (Eurotunnel) 23:36 00:11 35 minuten za
LeShuttle (Eurotunnel) 23:46 00:21 35 minuten zo
LeShuttle (Eurotunnel) 23:48 00:23 35 minuten di, za
LeShuttle (Eurotunnel) 23:58 00:33 35 minuten vr

Onboard the ferries

De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.