Vietri sul mare
Maiori
Veerboten naar Italië
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Vietri sul mare - Maiori

Vietri sul mare naar Maiori Veerboot

Er zijn meestal 6 dagelijkse afvaarten en tot 40 wekelijkse tussen Vietri sul Mare en Maiori. Deze veerboot route wordt uitgevoerd door Travelmar. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Vietri sul mare Maiori veerboten.

Vietri sul mare Maiori Veerboot Tijden

De vroegste Vietri sul mare Maiori afvaarten vertrekken meestal rond 09:10. De gemiddelde vaartijd is ongeveer 26m en de snelste vaartijd is ongeveer 25m.

Vietri sul mare Maiori Veerboot Prijzen

Vietri sul mare Maiori veerboot prijzen variëren tussen €15* en €55*. De gemiddelde prijs is €32*. De goedkoopste Vietri sul mare Maiori veerboot prijzen beginnen vanaf €8*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €32*. De gemiddelde prijs voor een auto is €403*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers voertuig type route en vaartijden. De prijzen zijn gebaseerd op zoekopdrachten van de afgelopen 30 dagen die het laatst zijn bijgewerkt op 05 juli 2023.

Hoe ver is het van Vietri sul mare naar Maiori?

De afstand tussen Vietri sul mare en Maiori is ongeveer 10,4 km of 5,6 zeemijl voor de zeilers!

Kan ik met de auto reizen op de Vietri sul mare Maiori ferry?

Nee, de veerbootmaatschappijen staan momenteel auto's toe aan boord tussen Vietri sul mare en Maiori.

Kan ik te voet reizen van Vietri sul mare naar Maiori?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Travelmar tussen Vietri sul mare en Maiori.

Vietri sul mare Maiori Vaarschema's

  • Travelmar - 41 wekelijkse afvaarten, 6 dagelijkse afvaarten

Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Vietri sul mare - Maiori Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Travelmar
Gemiddelde prijs 36 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 5
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 40
Gemiddelde vaartijd 26m
Snelste Zeiltijd 25m
Eerste veerboot 09:10
Laatste veerboot 18:10
Afstand 5 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2023-08-01.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Vietri sul mare naar Maiori?

De reistijd per veerboot van Vietri sul mare naar Maiori is ongeveer 25m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Welke ferry maatschappijen varen van Vietri sul mare naar Maiori?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Vietri sul mare naar Maiori en dat is
  • Travelmar

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Vietri sul mare naar Maiori?

Boek overtochten van Vietri sul mare naar Maiori via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Vietri sul mare naar Maiori?

Ja, je kunt als voetpassagier van Vietri sul mare naar Maiori reizen met
  • Travelmar

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Vietri sul mare naar Maiori?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Vietri sul mare naar Maiori?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan aan boord van de veerboten.

Vietri sul mare naar Maiori Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 15/04/2024 en 21-04-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Travelmar 09:10 09:40 30 minuten Alledaags
Travelmar 10:20 10:45 25 minuten Alledaags
Travelmar 13:10 13:35 25 minuten Alledaags
Travelmar 15:10 15:40 30 minuten Alledaags
Travelmar 16:50 17:15 25 minuten Alledaags
Travelmar 18:10 18:35 25 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.