Procida
Napoli
Veerboten naar Italië
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Procida - Napoli

Veerboot van Procida naar Napels

Er zijn gewoonlijk 16 dagelijkse afvaarten en tot 112 wekelijkse tussen Procida en Napels. 3 exploitanten varen op deze route Caremar, Caremar (draagvleugelboot) & SNAV Aliscafi. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Procida Napels veerboten.

Procida Napels Veerboot Tijden

De vroegste Procida Napels afvaarten vertrekken meestal vanuit Procida rond 06:35. De gemiddelde vaartijd is ongeveer 43m en de snelste vaartijd is ongeveer 30m.

Procida Napels Veerboot Prijzen

Procida Napels veerboot prijzen variëren tussen €26* en €118*. De gemiddelde prijs is meestal €65*. De goedkoopste Procida Napels veerboot prijzen beginnen vanaf €14*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €65*. De gemiddelde prijs voor een auto is €122*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers voertuig type route en vaartijden. De prijzen zijn gebaseerd op zoekopdrachten van de afgelopen 30 dagen die het laatst zijn bijgewerkt op 05 juli 2023.

Hoe ver is het van Procida naar Napels?

De afstand tussen Procida en Napels is ongeveer 16,6 mijl (26,7 km) of 14,4 zeemijl voor de zeilers!

Kan ik met de auto reizen op de Procida Napels veerboot?

Ja, Caremar laat auto's toe aan boord van de veerboten tussen Procida en Napels. Gebruik onze Deal Finder voor live prijzen voor auto veerboten tussen Procida en Napels.

Kan ik te voet reizen van Procida naar Napels?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Caremar, Caremar (draagvleugelboot), SNAV Aliscafi tussen Procida en Napels.

Procida Napels Vaarschema's

  • Caremar - 34 wekelijkse afvaarten, 5 dagelijkse afvaarten
  • SNAV Aliscafi - 27 wekelijkse afvaarten, 4 dagelijkse afvaarten
  • Caremar (draagvleugelboot) - 48 wekelijkse afvaarten, 7 dagelijkse afvaarten

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Gulf of Napoli naar Italië.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Procida - Naples Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 3
Bedieningspersoneel Caremar, Caremar (Hydrofoil) & SNAV Aliscafi
Gemiddelde prijs 75 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 16
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 112
Gemiddelde vaartijd 43m
Snelste Zeiltijd 30m
Eerste veerboot 06:35
Laatste veerboot 20:15
Afstand 14 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2023-08-01.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Procida naar Napoli?

De reistijd per veerboot van Procida naar Napoli is ongeveer 40m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Procida naar Napoli?

De prijs van de ferry overtocht van Procida naar Napoli kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Procida naar Napoli is 77 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Procida naar Napoli?

Er zijn 3 populaire veerbootmaatschappijen voor Procida naar Napoli. Dit zijn
  • SNAV Aliscafi
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Procida naar Napoli?

Boek overtochten van Procida naar Napoli via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Procida naar Napoli?

Ja, je kunt als voetpassagier van Procida naar Napoli reizen met
  • SNAV Aliscafi
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Procida naar Napoli?

Ja, je kunt met een voertuig van Procida naar Napoli reizen met
  • Caremar

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Procida naar Napoli?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • SNAV Aliscafi
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Wat is de afstand tussen Procida en Napoli?

De afstand van Procida naar Napoli is ongeveer 14 zeemijlen.

Procida Gids

Procida is een van de Flegrian Eilanden en ligt vlak voor de kust van Napels in het zuiden van Italië. Het eiland ligt tussen Cape Miseno en het eiland Ischia. Het eiland heeft een oppervlakte van ongeveer 4 vierkante kilometer en een grillige 16 km kustlijn. De hoogste punt is de Terra Murata heuvel, op 91 meter boven de zeespiegel. Het eiland heeft helaas niet veel bezienswaardigheden. Dit kan frustrerend zijn voor reizigers, die van het schilderachtige charme van het eiland kunnen genieten. De meest pittoreske en charmante plek op het eiland Procida is Marina Corricella, een dunne strook van de waterkant ondersteund door een klif gemaakt van vissershuisjes. Achter een lange vissershaven, werden huizen gebouwd op en in de rots in een soort van mooie verticale warboel. Er zijn verschillende bars en restaurants in Corricella, met tafels sfeervol verspreid langs de waterkant.

Veerboten naar Ischia stoppen in Procida. Er zijn zowel snelle als langzame diensten, en enkele vertrekken vanaf een andere haven in Napels, genaamd Mergellina, wat handig is voor het Italiaanse spoorwegnet. Procida heeft veerboten van en naar een nabijgelegen stad op het vasteland genoemd Pozzuoli.


Procida naar Napoli Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 15/04/2024 en 21-04-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Caremar (Hydrofoil) 06:35 07:05 30 minuten Alledaags
Caremar 06:50 07:50 1 uur Alledaags
SNAV Aliscafi 07:35 08:15 40 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 07:55 08:35 40 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 09:20 10:00 40 minuten Alledaags
SNAV Aliscafi 10:10 10:40 30 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 10:45 11:20 35 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 13:20 14:00 40 minuten Alledaags
Caremar 13:30 14:30 1 uur Alledaags
SNAV Aliscafi 14:15 14:45 30 minuten Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 14:55 15:35 40 minuten Alledaags
Caremar 16:05 17:05 1 uur Alledaags
Caremar (Hydrofoil) 16:50 17:30 40 minuten Alledaags
Caremar 17:55 18:55 1 uur Alledaags
SNAV Aliscafi 18:05 18:35 30 minuten Alledaags
Caremar 20:15 21:15 1 uur Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.