Orzola
La Graciosa
Veerboten naar La Graciosa
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Orzola - La Graciosa

Veerboot van Orzola naar La Graciosa (Caleta del Sebo)

Er zijn gewoonlijk 17 dagelijkse en 119 wekelijkse afvaarten tussen Orzola en La Graciosa (Caleta del Sebo). 2 operators varen deze route Biosfera Express & Lineas Maritimas Romero en loopt het hele jaar door. Orzola La Graciosa (Caleta del Sebo) veerboten kosten tussen €25 en €95, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief eventuele servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Orzola La Graciosa (Caleta del Sebo) veerboten.

Orzola La Graciosa (Caleta del Sebo) Veerboot Tijden

De vroegste Orzola La Graciosa (Caleta del Sebo) afvaarten vertrekken meestal vanuit Orzola rond 08:00. De laatste ferry vertrekt meestal om 20:00.

Hoe lang is de veerboot van Orzola naar La Graciosa (Caleta del Sebo)?

Orzola La Graciosa (Caleta del Sebo) Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 25m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 25m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Orzola La Graciosa (Caleta del Sebo) Vaartijden

Er zijn gemiddeld 17 dagelijkse afvaarten en tot 119 wekelijkse veerdiensten van Orzola naar La Graciosa (Caleta del Sebo). Deze afvaarten worden verzorgd door Biosfera Express & Lineas Maritimas Romero. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak langer wordt.

Orzola La Graciosa (Caleta del Sebo) Veerboot Prijzen

Orzola La Graciosa (Caleta del Sebo) veerboot prijzen variëren tussen €25* en €95*. De gemiddelde prijs is meestal €56*. De goedkoopste Orzola La Graciosa (Caleta del Sebo) veerboot prijzen beginnen vanaf €13*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €57*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Orzola naar La Graciosa (Caleta del Sebo)?

De afstand tussen Orzola en La Graciosa (Caleta del Sebo) is ongeveer 5,6 km of 3,0 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Orzola La Graciosa (Caleta del Sebo) veerboot?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op veerdiensten tussen Orzola en La Graciosa (Caleta del Sebo).

Kan ik te voet reizen van Orzola naar La Graciosa (Caleta del Sebo)?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Biosfera Express, Lineas Maritimas Romero tussen Orzola en La Graciosa (Caleta del Sebo).

Mag ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Orzola naar La Graciosa (Caleta del Sebo)?

Huisdieren zijn toegestaan op de veerboten van Orzola naar La Graciosa (Caleta del Sebo) met Biosfera Express, Lineas Maritimas Romero. Houd er rekening mee dat uw huisdier tijdens de reis in het voertuig moet blijven, tenzij de veerbootmaatschappij huisdierenverblijven aanbiedt.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Lanzarote naar La Graciosa.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Orzola - La Graciosa (Caleta del Sebo) Route-overzicht
Land van vertrek Spanje
Land van bestemming Spanje
Aantal operators 2
Bedieningspersoneel Biosfera Express & Lineas Maritimas Romero
Gemiddelde prijs 72 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 17
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 119
Gemiddelde vaartijd 25m
Eerste veerboot 08:00
Laatste veerboot 20:00
Afstand 3 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Orzola naar La Graciosa?

De reistijd per veerboot van Orzola naar La Graciosa is ongeveer 25m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Orzola naar La Graciosa?

De prijs van de ferry overtocht van Orzola naar La Graciosa kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Orzola naar La Graciosa is 53 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Orzola naar La Graciosa?

Er zijn 2 populaire veerbootmaatschappijen voor Orzola naar La Graciosa. Dit zijn
  • Lineas Maritimas Romero
  • Biosfera Express

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Orzola naar La Graciosa?

Boek overtochten van Orzola naar La Graciosa via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Orzola naar La Graciosa?

Ja, je kunt als voetpassagier van Orzola naar La Graciosa reizen met
  • Lineas Maritimas Romero
  • Biosfera Express

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Orzola naar La Graciosa?

Ja, je kunt met een voertuig van Orzola naar La Graciosa reizen met
  • Lineas Maritimas Romero

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Orzola naar La Graciosa?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • Lineas Maritimas Romero
  • Biosfera Express

Wat is de afstand tussen Orzola en La Graciosa?

De afstand van Orzola naar La Graciosa is ongeveer 3 zeemijlen.

Orzola naar La Graciosa Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 15/04/2024 en 21-04-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Biosfera Express 08:00 08:25 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 08:30 08:55 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 09:00 09:25 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 10:00 10:25 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 10:30 10:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 11:00 11:25 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 11:30 11:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 12:00 12:25 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 13:00 13:25 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 13:30 13:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 16:00 16:25 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 16:30 16:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 17:00 17:25 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 17:30 17:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 18:00 18:25 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 18:30 18:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 19:00 19:25 25 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.