Messina
Reggio Calabria
Veerboten naar Italië
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Messina - Reggio Calabria

Veerboot van Messina naar Reggio Calabria

Er zijn gewoonlijk 16 dagelijkse en 109 wekelijkse afvaarten tussen Messina en Reggio Calabria. Deze veerbootroute wordt verzorgd door Liberty Lines Fast Ferries. Messina Reggio Calabria veerboten kosten tussen €3 en €24, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief eventuele servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Messina Reggio Calabria veerboten.

Messina Reggio Calabria Veerdienst Tijden

De vroegste Messina Reggio Calabria afvaarten vertrekken meestal rond 05:40. De laatste ferry vertrekt meestal om 22:40.

Hoe lang is de veerboot van Messina naar Reggio Calabria?

Messina Reggio Calabria Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 30m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 30m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Messina Reggio Calabria Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 16 dagelijkse afvaarten en tot 109 wekelijkse veerdiensten van Messina naar Reggio Calabria. Deze afvaarten worden verzorgd door Liberty Lines Fast Ferries. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

Messina Reggio Calabria Veerboot Prijzen

Messina Reggio Calabria veerboot prijzen variëren tussen €3* en €24*. De gemiddelde prijs is meestal €12*. De goedkoopste Messina Reggio Calabria veerboot prijzen beginnen vanaf €3*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €12*.

Prijzen variëren afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Messina naar Reggio Calabria?

De afstand tussen Messina en Reggio Calabria is ongeveer 7,6 mijl (12,2 km) of 6,6 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Messina Reggio Calabria veerboot?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op overtochten tussen Messina en Reggio Calabria.

Kan ik te voet reizen van Messina naar Reggio Calabria?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Liberty Lines Veerboten tussen Messina en Reggio Calabria.

Mag ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Messina naar Reggio Calabria?

Huisdieren zijn toegestaan op de veerboten tussen Messina en Reggio Calabria met Liberty Lines Fast Ferries. Houd er rekening mee dat uw huisdier tijdens de reis in het voertuig moet blijven, tenzij de veerbootmaatschappij huisdierenverblijven aanbiedt.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Sicilië naar Italië.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Messina - Reggio Calabria Route-overzicht
Land van vertrek Italië
Land van bestemming Italië
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Liberty Lines Fast Ferries
Gemiddelde prijs 16 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 16
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 109
Gemiddelde vaartijd 30m
Eerste veerboot 05:40
Laatste veerboot 22:40
Afstand 6 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Messina naar Reggio Calabria?

De reistijd per veerboot van Messina naar Reggio Calabria is ongeveer 30m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Messina naar Reggio Calabria?

De prijs van de ferry overtocht van Messina naar Reggio Calabria kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Messina naar Reggio Calabria is 15 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Messina naar Reggio Calabria?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Messina naar Reggio Calabria en dat is
  • Liberty Lines Fast Ferries

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Messina naar Reggio Calabria?

Boek overtochten van Messina naar Reggio Calabria via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Messina naar Reggio Calabria?

Ja, je kunt als voetpassagier van Messina naar Reggio Calabria reizen met
  • Liberty Lines Fast Ferries

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Messina naar Reggio Calabria?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Messina naar Reggio Calabria?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • Liberty Lines Fast Ferries

Wat is de afstand tussen Messina en Reggio Calabria?

De afstand van Messina naar Reggio Calabria is ongeveer 6 zeemijlen.

Messina Gids

Messina is een Italiaanse stad en de hoofdstad van de provincie Messina, en de 3e grootste stad op het eiland Sicilië. De stad ligt ten noordoosten van Sicilië, aan de Straat van Messina, tegenover Villa San Giovanni op het Italiaanse vasteland. De haven speelt een belangrijke rol in de economie als het ondersteunt het cruisetoerisme en commerciële en militaire scheepswerven. De stad is ook een centrum voor de teelt van citroenen, sinaasappels en olijven. De stad is een rooms-katholieke aartsbisdom en Archimandrite zetel sinds 1548 en is de thuisbasis van een lokaal belangrijke internationale beurs. De stad is ook de thuisbasis van de Universiteit van Messina, opgericht in 1548 door Ignatius van Loyola.

Messina is te bereiken per snelboot over de Straat van Messina vanuit een van de twee havens in Calabrië (Villa San Giovanni en Reggio Calabria), of met een langzame veerboot vanuit Salerno, net ten zuiden van Napels. De meeste veerboten komen aan in de haven, in het centrum van de stad, of in Messina Marittima/Bluvia, aan het oostelijke einde van de Via Luigi Rizzo (de zuidelijke voortzetting van de Via Vittorio Emanuele II), of ten noorden van de "Molo Norimberga" op de Via San Ranieri (Zona Falcata). Sommige passagiersveerboten komen aan in de 'Rada San Francesco di Paola I, aan de noordelijke rand van de stad.


Messina naar Reggio Calabria Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 20/05/2024 en 26-05-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Liberty Lines Fast Ferries 05:40 06:10 30 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 06:20 06:50 30 minuten Ma, zo
Liberty Lines Fast Ferries 07:00 07:30 30 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 07:20 07:50 30 minuten Ma, zo
Liberty Lines Fast Ferries 07:30 08:00 30 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 08:15 08:45 30 minuten di, wo, do, vr, zo
Liberty Lines Fast Ferries 08:40 09:10 30 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 09:25 09:55 30 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 10:00 10:30 30 minuten Ma, zo
Liberty Lines Fast Ferries 10:20 10:50 30 minuten di, wo, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 11:25 11:55 30 minuten di, wo, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 11:30 12:00 30 minuten Ma, zo
Liberty Lines Fast Ferries 12:45 13:15 30 minuten Ma, di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 13:00 13:30 30 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 14:10 14:40 30 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 15:00 15:30 30 minuten di, wo, do, za
Liberty Lines Fast Ferries 15:55 16:25 30 minuten di, wo, do, za
Liberty Lines Fast Ferries 16:30 17:00 30 minuten di, wo, do, za
Liberty Lines Fast Ferries 17:30 18:00 30 minuten Alledaags
Liberty Lines Fast Ferries 18:30 19:00 30 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 19:40 20:10 30 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 20:55 21:25 30 minuten di, wo, do, vr, za
Liberty Lines Fast Ferries 22:40 23:10 30 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.