La Graciosa
Orzola
Veerboten naar Lanzarote
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor La Graciosa - Orzola

Veerboot van La Graciosa (Caleta del Sebo) naar Orzola

Er zijn gewoonlijk 17 dagelijkse en 119 wekelijkse afvaarten tussen La Graciosa (Caleta del Sebo) en Orzola. 2 operators varen deze route Biosfera Express & Lineas Maritimas Romero en loopt het hele jaar door. La Graciosa (Caleta del Sebo) Orzola veerboten kosten tussen €24 en €71, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor La Graciosa (Caleta del Sebo) Orzola veerboten.

La Graciosa (Caleta del Sebo) Orzola Veerboot Tijden

De vroegste La Graciosa (Caleta del Sebo) Orzola afvaarten vertrekken meestal rond 07:00 uur. De laatste ferry vertrekt meestal om 19:00.

Hoe lang is de veerboot van La Graciosa (Caleta del Sebo) naar Orzola?

La Graciosa (Caleta del Sebo) Orzola Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 25m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 25m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door de weersomstandigheden.

La Graciosa (Caleta del Sebo) Orzola Vaartijden

Er zijn gemiddeld 17 dagelijkse afvaarten en tot 119 wekelijkse veerdiensten van La Graciosa (Caleta del Sebo) naar Orzola. Deze afvaarten worden verzorgd door Biosfera Express & Lineas Maritimas Romero. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak langer wordt.

La Graciosa (Caleta del Sebo) Orzola Veerboot Prijzen

La Graciosa (Caleta del Sebo) Orzola veerboot prijzen variëren tussen €24* en €71*. De gemiddelde prijs is meestal €48*. De goedkoopste La Graciosa (Caleta del Sebo) Orzola veerboot prijzen beginnen vanaf €14*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €49*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van La Graciosa (Caleta del Sebo) naar Orzola?

De afstand tussen La Graciosa (Caleta del Sebo) naar Orzola is ongeveer 5,6 km of 3,0 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de La Graciosa (Caleta del Sebo) Orzola veerboot?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op de overtochten tussen La Graciosa (Caleta del Sebo) en Orzola.

Kan ik te voet reizen van La Graciosa (Caleta del Sebo) naar Orzola?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Biosfera Express, Lineas Maritimas Romero tussen La Graciosa (Caleta del Sebo) en Orzola.

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van La Graciosa (Caleta del Sebo) naar Orzola?

Huisdieren zijn toegestaan op de veerboten van La Graciosa (Caleta del Sebo) naar Orzola met Biosfera Express, Lineas Maritimas Romero. Houd er rekening mee dat uw huisdier tijdens de reis in het voertuig moet blijven, tenzij de veerbootmaatschappij huisdierenverblijven aanbiedt.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van La Graciosa naar Lanzarote.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
La Graciosa (Caleta del Sebo) - Orzola Route-overzicht
Land van vertrek Spanje
Land van bestemming Spanje
Aantal operators 2
Bedieningspersoneel Biosfera Express & Lineas Maritimas Romero
Gemiddelde prijs 61 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 17
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 119
Gemiddelde vaartijd 25m
Eerste veerboot 07:00
Laatste veerboot 19:00
Afstand 3 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van La Graciosa naar Orzola?

De reistijd per veerboot van La Graciosa naar Orzola is ongeveer 25m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van La Graciosa naar Orzola?

De prijs van de ferry overtocht van La Graciosa naar Orzola kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van La Graciosa naar Orzola is 57 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van La Graciosa naar Orzola?

Er zijn 2 populaire veerbootmaatschappijen voor La Graciosa naar Orzola. Dit zijn
  • Lineas Maritimas Romero
  • Biosfera Express

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van La Graciosa naar Orzola?

Boek overtochten van La Graciosa naar Orzola via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van La Graciosa naar Orzola?

Ja, je kunt als voetpassagier van La Graciosa naar Orzola reizen met
  • Lineas Maritimas Romero
  • Biosfera Express

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van La Graciosa naar Orzola?

Ja, je kunt met een voertuig van La Graciosa naar Orzola reizen met
  • Lineas Maritimas Romero

Mogen huisdieren mee op de veerboot van La Graciosa naar Orzola?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • Lineas Maritimas Romero
  • Biosfera Express

Wat is de afstand tussen La Graciosa en Orzola?

De afstand van La Graciosa naar Orzola is ongeveer 3 zeemijlen.

La Graciosa naar Orzola Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 27/05/2024 en 02-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Biosfera Express 07:00 07:25 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 08:00 08:25 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 08:30 08:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 08:40 09:05 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 09:30 09:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 10:00 10:25 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 10:30 10:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 11:00 11:25 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 12:00 12:25 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 12:30 12:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 15:00 15:25 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 15:30 15:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 16:00 16:25 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 16:30 16:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 17:00 17:25 25 minuten Alledaags
Biosfera Express 17:30 17:55 25 minuten Alledaags
Lineas Maritimas Romero 18:00 18:25 25 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.