Kohama
Ishigaki
Veerboten naar Okinawa
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Kohama naar Ishigaki Veerboot

Er zijn meestal 7 dagelijkse afvaarten en tot 47 wekelijkse tussen Kohama en Ishigaki. Deze ferry route wordt aangeboden door Yaeyama Kanko Ferry. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Kohama Ishigaki veerboten.

Kohama Ishigaki Veerboot Tijden

De vroegste Kohama Ishigaki afvaarten vertrekken meestal vanuit Kohama rond 07:40. De gemiddelde vaartijd is ongeveer 30m en de snelste vaartijd is ongeveer 30m.

Kohama Ishigaki Veerboot Prijzen

Kohama Ishigaki veerboot prijzen variëren tussen €18* en €29*. De gemiddelde prijs is meestal €20*. De goedkoopste Kohama Ishigaki veerboot prijzen beginnen vanaf €19*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €20*. De gemiddelde prijs voor een auto is €357*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers voertuig type route en vaartijden. De prijzen zijn gebaseerd op zoekopdrachten van de laatste 30 dagen en zijn voor het laatst bijgewerkt op 05 juli 2023.

Hoe ver is het van Kohama naar Ishigaki?

De afstand tussen Kohama en Ishigaki is ongeveer 11,3 mijl (18,2 km) of 9,8 zeemijl voor de zeilers!

Kan ik met de auto reizen op de Kohama Ishigaki ferry?

Nee, de veerbootmaatschappijen laten auto's toe aan boord tussen Kohama en Ishigaki.

Kan ik te voet reizen van Kohama naar Ishigaki?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Yaeyama Kanko Veerboot tussen Kohama en Ishigaki.

Kohama Ishigaki Veerboot Dienstregelingen

  • Yaeyama Kanko Veerboot - 45 wekelijkse afvaarten, 7 dagelijkse afvaarten

Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.

Veelgestelde vragen

  • Hoe lang duurt de overtocht van Kohama naar Ishigaki?

    De reistijd per veerboot van Kohama naar Ishigaki is ongeveer 30m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.
  • Hoeveel kost de overtocht van Kohama naar Ishigaki?

    De prijs van de ferry overtocht van Kohama naar Ishigaki kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Kohama naar Ishigaki is 51 €. Prijs exclusief boekingskosten.
  • Welke ferry maatschappijen varen van Kohama naar Ishigaki?

    Er is 1 ferrymaatschappij voor Kohama naar Ishigaki en dat is
    • Yaeyama Kanko Ferry
  • Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Kohama naar Ishigaki?

    Boek overtochten van Kohama naar Ishigaki via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.
  • Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Kohama naar Ishigaki?

    Ja, je kunt als voetpassagier van Kohama naar Ishigaki reizen met
    • Yaeyama Kanko Ferry
  • Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Kohama naar Ishigaki?

    Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.
  • Mogen huisdieren mee op de veerboot van Kohama naar Ishigaki?

    Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
    • Yaeyama Kanko Ferry
  • Wat is de afstand tussen Kohama en Ishigaki?

    De afstand van Kohama naar Ishigaki is ongeveer 9 zeemijlen.

Kohama naar Ishigaki Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 04/03/2024 en 10-03-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Yaeyama Kanko Ferry 08:10 08:40 30 minuten Alledaags
Yaeyama Kanko Ferry 09:40 10:10 30 minuten Alledaags
Yaeyama Kanko Ferry 11:10 11:40 30 minuten Alledaags
Yaeyama Kanko Ferry 13:40 14:10 30 minuten Alledaags
Yaeyama Kanko Ferry 15:40 16:10 30 minuten Alledaags
Yaeyama Kanko Ferry 17:50 18:20 30 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.