Iriomote Uehara
Ishigaki
Veerboten naar Okinawa
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Iriomote Uehara - Ishigaki

Veerboot van Iriomote Uehara naar Ishigaki

Er zijn meestal 4 dagelijkse en 26 wekelijkse afvaarten tussen Iriomote Uehara en Ishigaki. Deze veerdienst wordt uitgevoerd door Yaeyama Kanko Ferry. Iriomote Uehara Ishigaki veerboten kosten tussen €29 en €72, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief eventuele servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Iriomote Uehara Ishigaki veerboten.

Iriomote Uehara Ishigaki Veerboot Tijden

De vroegste Iriomote Uehara Ishigaki afvaarten vertrekken meestal rond 09:00. De laatste ferry vertrekt meestal om 16:50.

Hoe lang is de veerboot van Iriomote Uehara naar Ishigaki?

Iriomote Uehara Ishigaki Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 50m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 50m. Vaartijden kunnen variëren, duur varieert vaak tussen veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Iriomote Uehara Ishigaki Vaartijden

Er zijn gemiddeld 4 dagelijkse afvaarten en tot 26 wekelijkse veerdiensten van Iriomote Uehara naar Ishigaki. Deze afvaarten worden verzorgd door Yaeyama Kanko Ferry. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

Iriomote Uehara Ishigaki Veerboot Prijzen

Iriomote Uehara Ishigaki veerboot prijzen variëren tussen €29* en €72*. De gemiddelde prijs is meestal €52*. De goedkoopste Iriomote Uehara Ishigaki veerboot prijzen beginnen vanaf €15*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €52*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Iriomote Uehara naar Ishigaki?

De afstand tussen Iriomote Uehara en Ishigaki is ongeveer 39,8 km of 21,5 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Iriomote Uehara Ishigaki veerboot?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op veerdiensten tussen Iriomote Uehara en Ishigaki.

Kan ik te voet reizen van Iriomote Uehara naar Ishigaki?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Yaeyama Kanko Veerboot tussen Iriomote Uehara en Ishigaki.

Mag ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Iriomote Uehara naar Ishigaki?

Huisdieren zijn toegestaan op de veerboten die reizen van Iriomote Uehara naar Ishigaki met Yaeyama Kanko Ferry. Houd er rekening mee dat uw huisdier mogelijk in het voertuig moet blijven tijdens de reis, tenzij de veerbootmaatschappij huisdierenverblijven aanbiedt.

Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Iriomote Uehara - Ishigaki Route-overzicht
Land van vertrek Japan
Land van bestemming Japan
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Yaeyama Kanko Ferry
Gemiddelde prijs 66 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 4
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 26
Gemiddelde vaartijd 50m
Eerste veerboot 09:00
Laatste veerboot 16:50
Afstand 21 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-07-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Iriomote Uehara naar Ishigaki?

De reistijd per veerboot van Iriomote Uehara naar Ishigaki is ongeveer 50m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Iriomote Uehara naar Ishigaki?

De prijs van de ferry overtocht van Iriomote Uehara naar Ishigaki kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Iriomote Uehara naar Ishigaki is 50 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Iriomote Uehara naar Ishigaki?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Iriomote Uehara naar Ishigaki en dat is
  • Yaeyama Kanko Ferry

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Iriomote Uehara naar Ishigaki?

Boek overtochten van Iriomote Uehara naar Ishigaki via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Iriomote Uehara naar Ishigaki?

Ja, je kunt als voetpassagier van Iriomote Uehara naar Ishigaki reizen met
  • Yaeyama Kanko Ferry

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Iriomote Uehara naar Ishigaki?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Iriomote Uehara naar Ishigaki?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • Yaeyama Kanko Ferry

Wat is de afstand tussen Iriomote Uehara en Ishigaki?

De afstand van Iriomote Uehara naar Ishigaki is ongeveer 21 zeemijlen.

Iriomote Uehara naar Ishigaki Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 22/07/2024 en 28-07-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Yaeyama Kanko Ferry 09:00 09:50 50 minuten Alledaags
Yaeyama Kanko Ferry 12:00 12:50 50 minuten Alledaags
Yaeyama Kanko Ferry 14:30 15:20 50 minuten Alledaags
Yaeyama Kanko Ferry 16:50 17:40 50 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.