Harbourfront Centre
Harbour Bay
Veerboten naar Batam
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Harbourfront Centre - Harbour Bay

Veerboot van HarbourFront Centre naar Harbour Bay

Er zijn gewoonlijk 13 dagelijkse en 87 wekelijkse afvaarten tussen HarbourFront Centre en Harbour Bay. Deze veerbootroute wordt verzorgd door Horizon Fast Ferry. HarbourFront Centre Harbour Bay veerboten kosten tussen €44 en €223, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor HarbourFront Centre Harbour Bay veerboten.

HarbourFront Centre Harbour Bay Veerdienst Tijden

De vroegste HarbourFront Centre Harbour Bay ferry overtochten vertrekken meestal vanuit HarbourFront Centre rond 08:15. De laatste ferry vertrekt meestal om 21:35.

Hoe lang is de veerboot van HarbourFront Centre naar Harbour Bay?

HarbourFront Centre Harbour Bay Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 50m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 50m. Vaartijden kunnen variëren, duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Havenfront Centrum Havenbaai Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 13 dagelijkse afvaarten en tot 87 wekelijkse veerdiensten van HarbourFront Centre naar Harbour Bay. Deze afvaarten worden verzorgd door Horizon Fast Ferry. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

HarbourFront Centre Harbour Bay Veerboot Prijzen

HarbourFront Centre Harbour Bay veerboot prijzen variëren tussen €44* en €223*. De gemiddelde prijs is €117*. De goedkoopste HarbourFront Centre Harbour Bay veerboot prijzen beginnen vanaf €26*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €117*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van HarbourFront Centre naar Harbour Bay?

De afstand tussen HarbourFront Centre en Harbour Bay is ongeveer 12,5 mijl (20,1 km) of 10,9 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de HarbourFront Centre Harbour Bay veerboot?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op vaarten tussen HarbourFront Centre en Harbour Bay.

Kan ik te voet reizen van HarbourFront Centre naar Harbour Bay?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Horizon Fast Ferry tussen HarbourFront Centre en Harbour Bay.

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van HarbourFront Centre naar Harbour Bay?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van HarbourFront Centre naar Harbour Bay.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Singapore naar Batam.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
HarbourFront Centre - Harbour Bay Route-overzicht
Land van vertrek Singapore
Land van bestemming Indonesië
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Horizon Fast Ferry
Gemiddelde prijs 149 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 13
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 87
Gemiddelde vaartijd 50m
Eerste veerboot 08:15
Laatste veerboot 21:35
Afstand 10 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Harbourfront Centre naar Harbour Bay?

De reistijd per veerboot van Harbourfront Centre naar Harbour Bay is ongeveer 50m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Harbourfront Centre naar Harbour Bay?

De prijs van de ferry overtocht van Harbourfront Centre naar Harbour Bay kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Harbourfront Centre naar Harbour Bay is 138 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Harbourfront Centre naar Harbour Bay?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Harbourfront Centre naar Harbour Bay en dat is
  • Horizon Fast Ferry

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Harbourfront Centre naar Harbour Bay?

Boek overtochten van Harbourfront Centre naar Harbour Bay via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Harbourfront Centre naar Harbour Bay?

Ja, je kunt als voetpassagier van Harbourfront Centre naar Harbour Bay reizen met
  • Horizon Fast Ferry

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Harbourfront Centre naar Harbour Bay?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Harbourfront Centre naar Harbour Bay?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan aan boord van de veerboten.

Wat is de afstand tussen Harbourfront Centre en Harbour Bay?

De afstand van Harbourfront Centre naar Harbour Bay is ongeveer 10 zeemijlen.

Harbourfront Centre naar Harbour Bay Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 27/05/2024 en 02-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Horizon Fast Ferry 08:15 09:05 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 09:10 10:00 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 09:40 10:30 50 minuten zo
Horizon Fast Ferry 10:15 11:05 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 10:45 11:35 50 minuten zo
Horizon Fast Ferry 11:15 12:05 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 12:15 13:05 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 13:15 14:05 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 14:15 15:05 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 15:15 16:05 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 16:30 17:20 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 17:45 18:35 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 19:00 19:50 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 20:15 21:05 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 21:35 22:25 50 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.