Harbour Bay
Harbourfront Centre
Veerboten naar Singapore
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Harbour Bay - Harbourfront Centre

Veerboot van Harbour Bay naar HarbourFront Centre

Er zijn gewoonlijk 13 dagelijkse en 87 wekelijkse afvaarten tussen Harbour Bay en HarbourFront Centre. Deze veerbootroute wordt verzorgd door Horizon Fast Ferry. Harbour Bay HarbourFront Centre veerboten kosten tussen €25 en €181, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Harbour Bay HarbourFront Centre veerboten.

Harbour Bay HarbourFront Centre Veerdienst Tijden

De vroegste Harbour Bay HarbourFront Centre ferry overtochten vertrekken meestal vanuit Harbour Bay rond 06:00. De laatste ferry vertrekt meestal om 20:30.

Hoe lang is de veerboot van Harbour Bay naar HarbourFront Centre?

Harbour Bay HarbourFront Centre Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 50m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 50m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Havenbaai Havenfront Centrum Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 13 dagelijkse afvaarten en tot 87 wekelijkse veerdiensten van Harbour Bay naar HarbourFront Centre. Deze afvaarten worden verzorgd door Horizon Fast Ferry. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

Harbour Bay HarbourFront Centre Veerboot Prijzen

Harbour Bay HarbourFront Centre veerboot prijzen variëren tussen €25* en €181*. De gemiddelde prijs is €86*. De goedkoopste Harbour Bay HarbourFront Centre veerboot prijzen beginnen vanaf €26*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €86*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Harbour Bay naar HarbourFront Centre?

De afstand tussen Harbour Bay en HarbourFront Centre is ongeveer 12,5 mijl (20,1 km) of 10,9 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Harbour Bay HarbourFront Centre veerboot?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op vaarten tussen Harbour Bay en HarbourFront Centre.

Kan ik te voet reizen van Harbour Bay naar HarbourFront Centre?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Horizon Fast Ferry tussen Harbour Bay en HarbourFront Centre.

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Harbour Bay naar HarbourFront Centre?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Harbour Bay naar HarbourFront Centre.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Batam naar Singapore.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Harbour Bay - HarbourFront Centre Route-overzicht
Land van vertrek Indonesië
Land van bestemming Singapore
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Horizon Fast Ferry
Gemiddelde prijs 110 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 13
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 87
Gemiddelde vaartijd 50m
Eerste veerboot 06:00
Laatste veerboot 20:30
Afstand 10 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Harbour Bay naar Harbourfront Centre?

De reistijd per veerboot van Harbour Bay naar Harbourfront Centre is ongeveer 50m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Harbour Bay naar Harbourfront Centre?

De prijs van de ferry overtocht van Harbour Bay naar Harbourfront Centre kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Harbour Bay naar Harbourfront Centre is 102 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Harbour Bay naar Harbourfront Centre?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Harbour Bay naar Harbourfront Centre en dat is
  • Horizon Fast Ferry

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Harbour Bay naar Harbourfront Centre?

Boek overtochten van Harbour Bay naar Harbourfront Centre via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Harbour Bay naar Harbourfront Centre?

Ja, je kunt als voetpassagier van Harbour Bay naar Harbourfront Centre reizen met
  • Horizon Fast Ferry

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Harbour Bay naar Harbourfront Centre?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Harbour Bay naar Harbourfront Centre?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan aan boord van de veerboten.

Wat is de afstand tussen Harbour Bay en Harbourfront Centre?

De afstand van Harbour Bay naar Harbourfront Centre is ongeveer 10 zeemijlen.

Harbour Bay naar Harbourfront Centre Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 17/06/2024 en 23-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Horizon Fast Ferry 06:00 06:50 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 07:15 08:05 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 08:30 09:20 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 09:45 10:35 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 10:45 11:35 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 11:45 12:35 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 12:45 13:35 50 minuten Ma, wo, do, vr, za, zo
Horizon Fast Ferry 14:00 14:50 50 minuten Ma, wo, do, vr, za, zo
Horizon Fast Ferry 14:30 15:20 50 minuten Ma
Horizon Fast Ferry 15:30 16:20 50 minuten Ma, wo, do, vr, za, zo
Horizon Fast Ferry 16:00 16:50 50 minuten Ma
Horizon Fast Ferry 16:30 17:20 50 minuten Ma, wo, do, vr, za, zo
Horizon Fast Ferry 17:30 18:20 50 minuten Ma, wo, do, vr, za, zo
Horizon Fast Ferry 19:15 20:05 50 minuten Alledaags
Horizon Fast Ferry 20:30 21:20 50 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.