Hamilton Island Airport
Daydream Island
Veerboten naar Whitsunday Islands
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Hamilton Island Airport - Daydream Island

Veerboot van Hamilton Eiland Luchthaven naar Daydream Eiland

Er zijn gewoonlijk 6 dagelijkse en 41 wekelijkse afvaarten tussen de luchthaven van Hamilton Island en Daydream Island. Deze veerbootroute wordt verzorgd door Cruise Whitsundays. Hamilton Island Airport Daydream Island veerboten kosten tussen €93 en €193, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Hamilton Island Airport Daydream Island veerboten.

Hamilton Eiland Luchthaven Daydream Eiland Veerboot Tijden

De vroegste Hamilton Eiland Luchthaven Daydream Eiland veerboot vertrekt meestal vanuit Hamilton Eiland Luchthaven rond 10:30. De laatste ferry vertrekt meestal om 17:30.

Hoe lang is de veerboot van Hamilton Eiland Luchthaven naar Daydream Eiland?

Hamilton Eiland Luchthaven Daydream Eiland Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 38m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 35m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Hamilton Eiland Luchthaven Daydream Eiland Vaartijden

Er zijn gemiddeld 6 dagelijkse afvaarten en tot 41 wekelijkse veerdiensten van Hamilton Island Luchthaven naar Daydream Island. Deze afvaarten worden verzorgd door Cruise Whitsundays. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

Hamilton Eiland Luchthaven Daydream Eiland Veerboot Prijzen

Hamilton Island Luchthaven Daydream Island veerboot prijzen variëren tussen €93* en €193*. De gemiddelde prijs is €124*. De goedkoopste Hamilton Eiland Luchthaven Daydream Eiland veerboot prijzen beginnen vanaf €26*. De gemiddelde prijs voor een voetpassagier is €124*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Hamilton Island Airport naar Daydream Island?

De afstand tussen Hamilton Island Airport naar Daydream Island is ongeveer 17,6 km of 9,5 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Hamilton Eiland Luchthaven Daydream Eiland veerboot?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op veerdiensten tussen Hamilton Eiland Luchthaven en Daydream Eiland.

Kan ik te voet reizen van Hamilton Eiland Luchthaven naar Daydream Eiland?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Cruise Whitsundays tussen de luchthaven van Hamilton Island en Daydream Island.

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Hamilton Island Airport naar Daydream Island?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Hamilton Island Airport naar Daydream Island.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Australia naar Whitsunday Islands.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Hamilton Island Airport - Daydream Island Route-overzicht
Land van vertrek Australië
Land van bestemming Australië
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Cruise Whitsundays
Gemiddelde prijs 158 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 6
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 41
Gemiddelde vaartijd 38m
Snelste Zeiltijd 35m
Eerste veerboot 10:30
Laatste veerboot 17:30
Afstand 9 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Hamilton Island Airport naar Daydream Island?

De reistijd per veerboot van Hamilton Island Airport naar Daydream Island is ongeveer 35m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Hamilton Island Airport naar Daydream Island?

De prijs van de ferry overtocht van Hamilton Island Airport naar Daydream Island kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Hamilton Island Airport naar Daydream Island is 146 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Hamilton Island Airport naar Daydream Island?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Hamilton Island Airport naar Daydream Island en dat is
  • Cruise Whitsundays

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Hamilton Island Airport naar Daydream Island?

Boek overtochten van Hamilton Island Airport naar Daydream Island via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Hamilton Island Airport naar Daydream Island?

Ja, je kunt als voetpassagier van Hamilton Island Airport naar Daydream Island reizen met
  • Cruise Whitsundays

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Hamilton Island Airport naar Daydream Island?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Hamilton Island Airport naar Daydream Island?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan aan boord van de veerboten.

Wat is de afstand tussen Hamilton Island Airport en Daydream Island?

De afstand van Hamilton Island Airport naar Daydream Island is ongeveer 9 zeemijlen.

Hamilton Island Airport naar Daydream Island Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 10/06/2024 en 16-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Cruise Whitsundays 10:30 11:05 35 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 11:50 12:45 55 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 13:10 13:45 35 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 14:30 15:05 35 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 16:00 16:35 35 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 17:30 18:05 35 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.