Daydream Island
Hamilton Island Airport
Veerboten naar Australia
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Daydream Island - Hamilton Island Airport

Veerboot van Daydream Island naar Hamilton Island Luchthaven

Er zijn gewoonlijk 7 dagelijkse en 48 wekelijkse afvaarten tussen Daydream Island en de luchthaven van Hamilton Island. Deze veerbootroute wordt verzorgd door Cruise Whitsundays. Daydream Island Hamilton Island Airport veerboten kosten tussen €51 en €179, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Daydream Island Hamilton Island Airport veerboten.

Daydream Eiland Hamilton Eiland Vliegveld Veerdienst Tijden

De vroegste Daydream Island Hamilton Eiland Luchthaven veerboot vertrekt meestal rond 07:45. De laatste ferry vertrekt meestal om 16:40.

Hoe lang is de veerboot van Daydream Island naar Hamilton Island Luchthaven?

Daydream Island Hamilton Island Airport Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 42m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 30m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Daydream Island Hamilton Eiland Luchthaven Vaartijden

Er zijn gemiddeld 7 dagelijkse afvaarten en tot 48 wekelijkse veerdiensten van Daydream Island naar Hamilton Island Airport. Deze afvaarten worden verzorgd door Cruise Whitsundays. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak langer wordt.

Daydream Eiland Hamilton Eiland Luchthaven Veerboot Prijzen

Daydream Island Hamilton Island Luchthaven veerboot prijzen variëren tussen €51* en €179*. De gemiddelde prijs is €98*. De goedkoopste Daydream Island Hamilton Eiland Luchthaven veerboot prijzen beginnen vanaf €48*. De gemiddelde prijs voor een voetpassagier is €98*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Daydream Island naar Hamilton Island Airport?

De afstand tussen Daydream Island en Hamilton Island Airport is ongeveer 17,6 km of 9,5 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Daydream Island Hamilton Island Luchthaven veerboot?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op veerdiensten tussen Daydream Island en Hamilton Island Airport.

Kan ik te voet reizen van Daydream Island naar Hamilton Island Luchthaven?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Cruise Whitsundays tussen Daydream Island en de luchthaven van Hamilton Island.

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Daydream Island naar Hamilton Island Airport?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Daydream Island naar Hamilton Island Airport.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Whitsunday Islands naar Australia.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Daydream Island - Hamilton Island Airport Route-overzicht
Land van vertrek Australië
Land van bestemming Australië
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Cruise Whitsundays
Gemiddelde prijs 125 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 7
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 48
Gemiddelde vaartijd 42m
Snelste Zeiltijd 30m
Eerste veerboot 07:45
Laatste veerboot 16:40
Afstand 9 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Daydream Island naar Hamilton Island Airport?

De reistijd per veerboot van Daydream Island naar Hamilton Island Airport is ongeveer 30m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Daydream Island naar Hamilton Island Airport?

De prijs van de ferry overtocht van Daydream Island naar Hamilton Island Airport kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Daydream Island naar Hamilton Island Airport is 115 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Daydream Island naar Hamilton Island Airport?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Daydream Island naar Hamilton Island Airport en dat is
  • Cruise Whitsundays

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Daydream Island naar Hamilton Island Airport?

Boek overtochten van Daydream Island naar Hamilton Island Airport via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Daydream Island naar Hamilton Island Airport?

Ja, je kunt als voetpassagier van Daydream Island naar Hamilton Island Airport reizen met
  • Cruise Whitsundays

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Daydream Island naar Hamilton Island Airport?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Daydream Island naar Hamilton Island Airport?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan aan boord van de veerboten.

Wat is de afstand tussen Daydream Island en Hamilton Island Airport?

De afstand van Daydream Island naar Hamilton Island Airport is ongeveer 9 zeemijlen.

Daydream Island naar Hamilton Island Airport Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 17/06/2024 en 23-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Cruise Whitsundays 07:45 08:15 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 09:05 09:40 35 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 11:05 11:40 35 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 12:10 13:00 50 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 13:25 14:20 55 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 14:55 15:45 50 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 16:40 17:25 45 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.