Daydream Island
Airlie Beach
Veerboten naar Australia
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Daydream Island - Airlie Beach

Veerboot van Daydream Island naar Airlie Beach (haven van Airlie)

Er zijn gewoonlijk 10 dagelijkse en 69 wekelijkse afvaarten tussen Daydream Island en Airlie Beach (Port of Airlie). Deze veerbootroute wordt verzorgd door Cruise Whitsundays. Daydream Island Airlie Beach (Port of Airlie) veerboten kosten tussen €47 en €154, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Daydream Island Airlie Beach (Port of Airlie) veerboten.

Daydream Island Airlie Beach (Haven van Airlie) Veertijden

De vroegste Daydream Island Airlie Beach (Port of Airlie) veerdienst vertrekt meestal vanuit Daydream Island rond 07:35. De laatste ferry vertrekt meestal om 21:00.

Hoe lang is de veerboot van Daydream Island naar Airlie Beach (Port of Airlie)?

Daydream Island Airlie Beach (Port of Airlie) Vaartijden op deze veerboot route kunnen ongeveer 30m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 30m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Daydream Island Airlie Beach (Haven van Airlie) Vaartijden

Er zijn gemiddeld 10 dagelijkse afvaarten en tot 69 wekelijkse veerdiensten van Daydream Island naar Airlie Beach (Port of Airlie). Deze afvaarten worden verzorgd door Cruise Whitsundays. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

Daydream Island Airlie Beach (Port of Airlie) Veerboot Prijzen

Daydream Island Airlie Beach (Port of Airlie) veerboot prijzen variëren tussen €47* en €154*. De gemiddelde prijs is €93*. De goedkoopste Daydream Island Airlie Beach (Port of Airlie) veerboot prijzen beginnen vanaf €24*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €93*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Daydream Island naar Airlie Beach (Port of Airlie)?

De afstand tussen Daydream Island en Airlie Beach (Port of Airlie) is ongeveer 7,1 mijl (11,5 km) of 6,2 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Daydream Island Airlie Beach (Port of Airlie) ferry?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op overtochten tussen Daydream Island en Airlie Beach (Port of Airlie).

Kan ik te voet reizen van Daydream Island naar Airlie Beach (Port of Airlie)?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Cruise Whitsundays tussen Daydream Island en Airlie Beach (haven van Airlie).

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Daydream Island naar Airlie Beach (Port of Airlie)?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Daydream Island naar Airlie Beach (Port of Airlie).

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Whitsunday Islands naar Australia.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Daydream Island - Airlie Beach (Port of Airlie) Route-overzicht
Land van vertrek Australië
Land van bestemming Australië
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Cruise Whitsundays
Gemiddelde prijs 119 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 10
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 69
Gemiddelde vaartijd 30m
Eerste veerboot 07:35
Laatste veerboot 21:00
Afstand 6 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Daydream Island naar Airlie Beach?

De reistijd per veerboot van Daydream Island naar Airlie Beach is ongeveer 30m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Daydream Island naar Airlie Beach?

De prijs van de ferry overtocht van Daydream Island naar Airlie Beach kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Daydream Island naar Airlie Beach is 110 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Daydream Island naar Airlie Beach?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Daydream Island naar Airlie Beach en dat is
  • Cruise Whitsundays

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Daydream Island naar Airlie Beach?

Boek overtochten van Daydream Island naar Airlie Beach via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Daydream Island naar Airlie Beach?

Ja, je kunt als voetpassagier van Daydream Island naar Airlie Beach reizen met
  • Cruise Whitsundays

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Daydream Island naar Airlie Beach?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Daydream Island naar Airlie Beach?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan aan boord van de veerboten.

Wat is de afstand tussen Daydream Island en Airlie Beach?

De afstand van Daydream Island naar Airlie Beach is ongeveer 6 zeemijlen.

Daydream Island naar Airlie Beach Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 10/06/2024 en 16-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Cruise Whitsundays 07:35 08:05 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 09:30 10:00 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 11:10 11:40 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 12:50 13:20 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 13:50 14:25 35 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 15:10 15:40 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 16:40 17:10 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 17:45 18:15 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 18:10 18:40 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 21:00 21:30 30 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.