Airlie Beach
Daydream Island
Veerboten naar Whitsunday Islands
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Airlie Beach - Daydream Island

Veerboot van Airlie Beach (haven van Airlie) naar Daydream Island

Er zijn gewoonlijk 9 dagelijkse en 62 wekelijkse afvaarten tussen Airlie Beach (Port of Airlie) en Daydream Island. Deze veerbootroute wordt verzorgd door Cruise Whitsundays. Airlie Beach (Port of Airlie) Daydream Island veerboten kosten tussen €81 en €186, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Airlie Beach (Port of Airlie) Daydream Island veerboten.

Airlie Beach (Haven van Airlie) Daydream Island Veerdienst Tijden

De vroegste Airlie Beach (Port of Airlie) Daydream Island veerboot vertrekt meestal vanuit Airlie Beach (Port of Airlie) rond 07:00 uur. De laatste ferry vertrekt meestal om 19:00.

Hoe lang is de veerboot van Airlie Beach (Port of Airlie) naar Daydream Island?

Airlie Beach (Port of Airlie) Daydream Island Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 30m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 30m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Airlie Beach (haven van Airlie) Daydream Island Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 9 dagelijkse afvaarten en tot 62 wekelijkse veerdiensten van Airlie Beach (Port of Airlie) naar Daydream Island. Deze afvaarten worden verzorgd door Cruise Whitsundays. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

Airlie Beach (Haven van Airlie) Daydream Island Veerboot Prijzen

Airlie Beach (Port of Airlie) Daydream Island veerboot prijzen variëren tussen €81* en €186*. De gemiddelde prijs is meestal €114*. De goedkoopste Airlie Beach (Port of Airlie) Daydream Island veerboot prijzen beginnen vanaf €24*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €114*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Airlie Beach (Port of Airlie) naar Daydream Island?

De afstand tussen Airlie Beach (Port of Airlie) en Daydream Island is ongeveer 7,1 mijl (11,5 km) of 6,2 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Airlie Beach (Port of Airlie) Daydream Island veerboot?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op overtochten tussen Airlie Beach (Port of Airlie) en Daydream Island.

Kan ik te voet reizen van Airlie Beach (Port of Airlie) naar Daydream Island?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Cruise Whitsundays tussen Airlie Beach (Port of Airlie) en Daydream Island.

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Airlie Beach (Port of Airlie) naar Daydream Island?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Airlie Beach (Port of Airlie) naar Daydream Island.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Australia naar Whitsunday Islands.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Airlie Beach (Port of Airlie) - Daydream Island Route-overzicht
Land van vertrek Australië
Land van bestemming Australië
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Cruise Whitsundays
Gemiddelde prijs 145 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 9
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 62
Gemiddelde vaartijd 30m
Eerste veerboot 07:00
Laatste veerboot 19:00
Afstand 6 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Airlie Beach naar Daydream Island?

De reistijd per veerboot van Airlie Beach naar Daydream Island is ongeveer 30m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Airlie Beach naar Daydream Island?

De prijs van de ferry overtocht van Airlie Beach naar Daydream Island kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Airlie Beach naar Daydream Island is 120 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Airlie Beach naar Daydream Island?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Airlie Beach naar Daydream Island en dat is
  • Cruise Whitsundays

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Airlie Beach naar Daydream Island?

Boek overtochten van Airlie Beach naar Daydream Island via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Airlie Beach naar Daydream Island?

Ja, je kunt als voetpassagier van Airlie Beach naar Daydream Island reizen met
  • Cruise Whitsundays

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Airlie Beach naar Daydream Island?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Airlie Beach naar Daydream Island?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan aan boord van de veerboten.

Wat is de afstand tussen Airlie Beach en Daydream Island?

De afstand van Airlie Beach naar Daydream Island is ongeveer 6 zeemijlen.

Airlie Beach naar Daydream Island Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 15/04/2024 en 21-04-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Cruise Whitsundays 07:00 07:30 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 07:15 07:45 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 08:30 09:00 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 10:30 11:00 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 11:35 12:05 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 12:50 13:20 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 14:20 14:50 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 16:05 16:35 30 minuten Alledaags
Cruise Whitsundays 19:00 19:30 30 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.