Nils Holgersson
Verzorgd door TT-Line
Nils Holgersson
Verzorgd door TT-Line
Verzorgd door TT-Line op de route Travemunde Trelleborg
Vernoemd naar het klassieke Zweedse boek, de Nils Holgersson is een van de meest moderne en milieuvriendelijke schepen. Faciliteiten aan boord omvatten o.a. een bioscoop, casino, restaurant, winkel, en een wellnesscentrum met sauna.
Het schip beschikt over meer dan 239 twee en vierpersoons en-suite binnen en buitenhutten (met uitzicht op zee). Roken in de hutten is niet toegestaan.
Graag ontvangen wij u in ons restaurant om u een leuke tijd te bezorgen. Begin uw dag aan boord met een aantrekkelijk ontbijtbuffet. Gedurende de dag worden kleine hapjes en lunch geserveerd, en 's avonds kunt u kiezen uit een groot aantal warme gerechten of een zeer gevarieerd buffet. De bar serveert koffie, gebak, drankjes en cocktails.
Nils Holgersson is uitgerust met een onboard shopping paradijs waar je een breed scala aan cosmetica, een assortiment van parfums drank, tabaksartikelen en zoetwaren, mode en accessoires en locale Zweedse producten kunt vinden.
In de bioscoop aan boord (met de meest moderne technologie) worden films getoond in het Duits, Zweeds of het Engels. Ook kunt u uw geluk beproeven op de speelautomaten in de speelzaal. Naast de entertainment aan boord, het schip biedt u veel meer mogelijkheden om te ontspannen. Nils Holgersson beschikt over een fitnesscentrum met een fitnessruimte, whirlpool en sauna.
De TT-Line schepen zijn bijzonder kindvriendelijk en hebben veel faciliteiten. Het schip beschikt over voldoende entertainment aan boord in het hoogseizoen en een speciale speelkamer voor de kinderen. Kinderen tot 6 jaar eten gratis mee, Kindermenu aan halve prijs.
Het schip is rolstoelvriendelijk en beschikt over speciale aangepaste hutten. De bovenste dekken zijn direct toegankelijk vanuit het autodek.
Let op: Hoewel we alles hebben gedaan om het maken van onze Nils Holgersson gids zo nauwkeurig en duidelijk mogelijk te maken, kunnen Faciliteiten aan boord, diensten en entertainment variëren, afhankelijk van de vertrekdatum en tijd van het jaar en kunnen zonder voorafgaande waarschuwing of kennisgeving door veerbootmaatschappijen worden gewijzigd en/of beëindigd
out of 5
Dit schip werd aanbevolen door 82% van onze klanten
"Kan weer beter"
TT line was vroeger heel wat tijdens mijn werk overtochten, nu is het wat armoedig geworden.personeel van div nationaliteiten die het wel geloven en plichtmatig hun werk doen. Met andere woorden inchecken voor de boot was niet vlot ivm een automaat waar je zelf op moet inboeken, je kan er slecht bij en mensen die er niks van begrijpen en de boel ophouden en zorgen voor frustraties bij andere incheckers. Kamer geboekt 2 personen zeer zuinig met handoeken. Ontbijt was matig en keuze klein. Wij hadden boekingstijd 2200 vertrek aankomst 0730, werkelijkheid 2230 vertrek aankomst 0700 dus dat zijn van die kleine dingen waarvan ik zeg dat is geen genot om mee te reizen.
"goed geregeld "
Goed en snel geregeld.
"Zonnige reisdag"
We hebben heerlijk op het dek in de zon en wind zitten lezen. Heerlijk! Hierdoor kwamen we uitgerust aan in Zweden, nog uurtje rijden en we waren op de bestemming. Eten aan boord was voor de prijs prima. Maar betaal liever iets meer en dat de kwaliteit dan ook beter is. Veel honden aan boord. Er is zelfs een uitlaatplek. Geen last van de honden gehad. Wat ik een mindere ervaring vond, is dat op verschillende plekken mensen op de grond liggen te slapen. Snap niet dat dit toegelaten wordt. Ik zou zeggen: hut huren.
"Klantvriendelijkheid "
The cruise trip was pleasant, only the staff that works on the cruise is not friendly.
"terug reis verzetten"
Heen reis was prima. We moesten eerder terug maar konden de terug reis niet omboeken naar een dag eerder. Dit vonden we erg jammer en zijn daarom maar gaan rijden en hebben we geen gebruik meer gemaakt van de terug reis. Helaas zijn we het geld voor de terug reis nu wel kwijt. Vind het jammer dat dit zo is gelopen.
"Het kan beter...."
We hebben twee keer gevaren met TT dit jaar: Travemunde naar Trelleborg (heenreis) en andersom (terugreis). Wat een verschil!! De heenreis was prima: comfort, lunchbuffer, stiptheid. De terugreis was matig. De hutten waren nog niet klaar, uiteindelijk na 1 1/2 uur konden we er in, het tweede bed was opgeklapt en er waren te weinig handdoeken, het diner was matig, het personeel weinig betrokken. Kortom: jammer.., Het kan beter! Ik zou dit schip niet aanbevelen.
"Verbeter punten "
Zijn overgegaan van trelleborg naar Travemunde Vonden de hut stinken Bedden zijn aan vervanging toe We laggen op de veren Met drie personen Hadden maar 2 handoeken Bar personeel erg vriendelijk
"Travemünde-Malmö"
Het schip was prima, de informatie van Direct Ferries over incheck en aanrijden in Travemünde erg summier. Het uitladen in Malmö duurde vreselijk lang (ruim een uur, nadat passagiers naar het autodek moesten). De sanitaire voorzieningen gaan gedurende de 8 uren overtocht wel erg stinken. Het horeca personeel is erg vriendelijk!
"voldoende"
het is een gemiste kans dat dit schip geen buiten Cabin de Luxe kan aanbieden. Bovendien bleek dat de 'normale' buiten cabin last had van een onaangename lucht; waarschijnlijk niet goed functionerende stankafsluiters.
"Inchecken"
Het inchecken verliep nogal traag. Er was niemand van het bedrijf aanwezig om de mensen aan te sturen waar ze heen moesten om in te checken en hoe dat in zijn werk gaat. Eenmaal bij de ticket machine aangekomen wordt wel duidelijk aangegeven hoe het werkt. Het schip had 1 1/2 uur vertraging, (volgens de kapitein) wegens het feit dat er een volle lading aan auto's, campers en vrachtwagens was die dag. Voor het overige een aangename trip op een rustige zee. Catering was OK.
"Hoe kom je op de boot?"
Het op de haven bij de boot komen was een queeste. Mijn zwager had een e-mail zonder het geschikte code. Bellen ging zeer moeizaam en de display was niet erg duidelijk. Het tweede obstakel was de slagboom verder op: reageerde niet op onze boardingpass. Ook daar weer moeilijk bellen. Eenmaal op de boot was de Vip lounge prima keus. Verder ging het prima op de start na, die wad zeer onder de maat.
"Fijne overtocht"
Heel relaxed ondanks de wind
"Rostock Trelleborg"
Prima prijs-kwaliteit verhouding, alleen het eten was niet denderend. Kan ook te maken hebben omdat het buiten het seizoen was....weinig keuze
"invaliden"
Ik vraag me af waarom ik bij mijn laatste boeking werd gevraagd of een van ons invalide was. Aan boord gekomen moesten we een heel eind over het dek lopen om bij de lounge te komen. Was niet prettig.Is er een andere mogelijkheid? Het was trouwens verder een prettige reis. met vriendelijke groet Hans Bree
"Een terugreis met hindernissen"
Stonden op 03.10.2018 gepland (volgens DF) voor de terugreis vanuit Trelleborg om 13.00 uur. Bij inchecken (11,45 uur) bleek er geen ferry om 13.00 uur te vertrekken maar om 16.30 uur. We hebben via DF omgeboekt op de vracht ferry Tom Sawyer waarbij een cabin i.p.v. een luxe stoel werd bijgeboekt. Bij DF stond in het systeem dat er een ferry om 13.00 uur vertrok uit Trelleborg. Om de ferry van 13.00 uur op tijd te halen hebben wij een keer overnacht in Zweden (wat achteraf niet nodig was geweest als we geweten hadden dat de ferry om 16.30 uur zou vertrekken) en kwamen wij donderdagmorgen om 01.45 uur in ons geboekte hotel in Lübeck aan. Al met al een terugreis met hindernissen die wij niet snel zullen vergeten.
"TT 2018"
Plus: hutten: zijn schoon, hebben goede kooien en zijn goed gentileerd Plus: op tijd Kan beter: toerit naar de boot in Trelleborg is niet overzichtelijk, bewegwijzering niet inzichtelijk Kan beter: aan boord hangt rioolgeur
"Prima alternatief"
In plaats van uren achtereen te sturen en de route naar Zweden over Denemarken en de bekende bruggen te nemen, kan men ook heerlijk relaxed met de boot van TT Line Vijf en half uur onthaasten in het zonnetjeet prima service en voorzieningen.
"Good way to travel"
We enjoyed our trip(s) across the sea very much. Nice cabins and relatively comfortable beds. For our small children it was the highlight of our vacation. Except for the long wait at the harbour...
"Hard to find guidance at the harbors"
I write this in English so the experience can be forwarder to TT Lines. It was very hard to find any guidance on where to check in when ariving at the harbors at both sides of my trip from Trelleborg to Travemunde vv. Especially the German site was very difficult. I have seen many card turning around to find the correct gate. E.g. when I arived for what i thougt would be the gates to Trelleborg there was only one sign for the TT Line ferry. Ariving att that gate (having 4 gates in total) all gates listed "Closed" two of them had the trafic light on green and two where red. No indication was to be seen that this really was the TT Line gate. I had to check both green lit gates to find out that one was for automatick check in, The other had no indication at all. It was still unclear. I had to go to the restaurant about 1 km away to find a map displaying the information I was looking for. If only the signs above the gatehouses where lit with the text TT-Line and the traffic lights all on red I would have gotten the information I needed straight away. The ships (both) accomodation is very good
"Good trip"
Overtocht op deze boot is prima bevallen. Kregen zelfs een luxe hut ipv gewone hut. Alles was uitstekend geregeld.
"Prfima overtocht"
alles ging zeer makkelijk en vlot echt een aanrader!!
"Een vakantie in een vakantie"
Mede door de TT line weer een fantastische vakantie gehad, na een paar dagen uitrusten in de mooie omgeving van Rostock over gevaren naar Trelleborg. Een tocht van 51/2 uur, precies lang genoeg om alleen maar te genieten. Alles was perfect geregeld gingen door omstandigheden iets later weg maar dat werd door de kapitein keurig ingelopen tijdens de reis zodat we precies op de geplande tijd van boord konden op duidelijke aanwijzingen van het zeer vriendelijke personeel. Hier kan geen brug tegenop! snel makkelijk en dan ook nog voordelig.
"Uitgerust aan de vakantie begonnen"
Prima
"Overtocht"
Een prima afweging om het stuk niet met de auto te rijden. Je komt tot rust en spreekt ook nog mensen in de koffie bar. Goed bedden en ook goed verzorgt.
"Overzet naar Zweden"
Aangenaam verrast. Alles is vlot verlopen vanaf inscheping tot ontschepen. Aan boord vriendelijk personeel. Prachtige schepen. Zullen we zeker nog doen.
"Trelleborg-Travemunde "
Prima overtocht; precies volgens tijdschema. Geeft lekker relaxed gevoel. Shop mocht wat uitgebreider assortiment hebben.
"Prettige reis"
Wij varen regelmatig met uw lijn diensten, bijzonder goed en stipt op tijd. Echt een aanrader
"onze reis"
prima reis, maar het eten was niet zo goed.