Tanger Med – Civitavecchia
Veerboten naar Rome
Tanger Med – Civitavecchia
Veerboten naar Rome
Deze veerdienst wordt verzorgd door
De eerste Tangier Med Civitavecchia veerboot vertrekt meestal vanuit Tangier Med rond 23:59. De laatste ferry vertrekt meestal om 23:59.
Tangier Med Civitavecchia Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 57h 46m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 57h 46m. Vaartijden kunnen variëren, duur varieert vaak tussen veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.
Er is 1 wekelijkse afvaart van Tanger Med naar Civitavecchia verzorgd door Grandi Navi Veloci. Dienstregelingen kunnen van seizoen tot seizoen veranderen.
Tanger Med Civitavecchia veerboot prijzen variëren tussen €184* en €984*. De gemiddelde prijs is €589*. De goedkoopste Tanger Med Civitavecchia veerboot prijzen beginnen vanaf €171*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €343*. De gemiddelde prijs voor een auto is €681*.
Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.
De afstand tussen Tanger Med en Civitavecchia is ongeveer 1270,0 mijl (2043,9 km) of 1103,6 zeemijl.
Ja,
Ja, voetpassagiers kunnen reizen met
Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Tanger Med naar Civitavecchia.
Meer routes dan wie dan ook.
Vergelijk tarieven, tijden en routes op één plek.
Verander je plannen gemakkelijk met flexibele tickets.
Boek e-tickets en beheer reizen in de app.
Live tracking en realtime updates.
Eersteklas klantondersteuning wanneer je die nodig hebt.
Tangier Med - Civitavecchia Route-overzicht | ||
---|---|---|
Land van vertrek | Marokko | |
Land van bestemming | Italië | |
Aantal operators | 1 | |
Bedieningspersoneel | Grandi Navi Veloci | |
Gemiddelde prijs | 589 €* | |
Gemiddelde wekelijkse afvaarten | 1 | |
Gemiddelde vaartijd | 57h 46m | |
Eerste veerboot | 23:59 | |
Afstand | 1103 zeemijlen |
* Prijzen onderhevig aan verandering, prijzen zijn afkomstig van de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-08-12.
Het havengebied van Tanger-Med is op zichzelf weinig uitnodigend maar ligt slechts veertig kilometer ten oosten van de stad Tangier. Tangier is dankzij haar geografische ligging een veelzijdige en internationale stad. Veel inwoners spreken naast Arabisch ook Spaans, Frans of Portugees. Na zijn aantreden in 1999 besloot de Marokkaanse koning Mohammed VI dat de stad aantrekkelijker moest worden voor toeristen. Vandaag de dag beschikt Tangier daarom over een luxe jachthaven, uitstekende restaurants en een prachtige zeepromenade. Ondanks de recente modernisering is de sfeer in Tangier authentiek gebleven met Arabische straatjes en traditionele koffiehuizen. Tangier bestaat eigenlijk uit drie delen: het nieuwe centrum, Kasbah en Medina. De Kasbah is het hoogst gelegen gedeelte van de stad en deed vroeger dienst als vesting. Hier heeft u prachtig uitzicht over de zee en de stad. Al wandelend door de Kasbah krijgt u een goed beeld van de geschiedenis van Tangier. De Medina, het oude centrum van de stad, is een doolhof van geplaveide straatjes met Moorse, Andalusische en Europese koloniale gebouwen. Aan de Rue Les Almohades bevinden zich talrijke antiek- en stofwinkeltjes. De Medina wordt door de Grand Socco, het grootste plein van Tangier, gescheiden van het nieuwe centrum.
Tangier is prima al wandelend te verkennen. Het is vanwege de steile straten wel aan te raden om goede loopschoenen mee te nemen. Daarnaast zijn er volop bussen en taxi’s beschikbaar.
Civitavecchia wordt ook wel 'de poort van Rome' genoemd, en ligt ongeevr 75km ten noorden van de Italiaanse hoofdstad aan de westkust. Civitavecchia is één van de grootste havens van Italië en is de afgelopen jaren steeds populairder geworden bij toeristen. De haven heeft veerdiensten naar alle grote internationale bestemmingen aan de Middellandse Zee, evenals de populaire eilanden. Jaarlijks komen er meer dan 2 miljoen passagiers over de vloer. Mocht u toe zijn aan wat rust voordat u de ferry neemt, dan vindt u op loopafstand van de veerhaven aangename promenades, restaurants en hotels.