Rossaveel
Inishmaan
Veerboten naar Aran Islands
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Rossaveel - Inishmaan

Veerboot van Rossaveel naar Inishmaan

Er zijn gewoonlijk 2 dagelijkse en 14 wekelijkse afvaarten tussen Rossaveel en Inishmaan. Deze veerdienst wordt verzorgd door Aran Island Ferries. Rossaveel Inishmaan veerboten kosten tussen €38 en €95, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Rossaveel Inishmaan veerboten.

Rossaveel Inishmaan Veerboot Tijden

De vroegste Rossaveel Inishmaan veerdiensten vertrekken meestal vanuit Rossaveel rond 10:30. De laatste ferry vertrekt meestal om 18:30.

Hoe lang is de veerboot van Rossaveel naar Inishmaan?

Rossaveel Inishmaan Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 50m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 50m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Rossaveel Inishmaan Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 2 dagelijkse afvaarten en tot 14 wekelijkse veerdiensten van Rossaveel naar Inishmaan. Deze afvaarten worden verzorgd door Aran Island Ferries. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak langer wordt.

Rossaveel Inishmaan Veerboot Prijzen

Rossaveel Inishmaan veerboot prijzen variëren tussen €38* en €95*. De gemiddelde prijs is €66*. De goedkoopste Rossaveel Inishmaan veerboot prijzen beginnen vanaf €17*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €66*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Rossaveel naar Inishmaan?

De afstand tussen Rossaveel en Inishmaan is ongeveer 11,2 mijl (18,1 km) of 9,8 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Rossaveel Inishmaan ferry?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op veerdiensten tussen Rossaveel en Inishmaan.

Kan ik te voet reizen van Rossaveel naar Inishmaan?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Aran eiland veerboten tussen Rossaveel en Inishmaan.

Mag ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Rossaveel naar Inishmaan?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Rossaveel naar Inishmaan.

Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Rossaveel - Inishmaan Route-overzicht
Land van vertrek Ierland
Land van bestemming Ierland
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Aran Island Ferries
Gemiddelde prijs 84 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 2
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 14
Gemiddelde vaartijd 50m
Eerste veerboot 10:30
Laatste veerboot 18:30
Afstand 9 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-07-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Rossaveel naar Inishmaan?

De reistijd per veerboot van Rossaveel naar Inishmaan is ongeveer 50m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Rossaveel naar Inishmaan?

De prijs van de ferry overtocht van Rossaveel naar Inishmaan kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Rossaveel naar Inishmaan is 61 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Rossaveel naar Inishmaan?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Rossaveel naar Inishmaan en dat is
  • Aran Island Ferries

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Rossaveel naar Inishmaan?

Boek overtochten van Rossaveel naar Inishmaan via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Wat is de afstand tussen Rossaveel en Inishmaan?

De afstand van Rossaveel naar Inishmaan is ongeveer 9 zeemijlen.

Rossaveel naar Inishmaan Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 22/07/2024 en 28-07-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Aran Island Ferries 10:30 11:20 50 minuten Alledaags
Aran Island Ferries 13:00 13:50 50 minuten Ma, zo
Aran Island Ferries 18:30 19:20 50 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.