Macau
Hongkong
Veerboten naar Hongkong
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Macau - Hongkong

Veerboot van Macau (Outer Harbour) naar Hongkong (Sheung Wan)

Er zijn gewoonlijk 22 dagelijkse en 157 wekelijkse afvaarten tussen Macau (Outer Harbour) en Hong Kong (Sheung Wan). Deze veerbootroute wordt verzorgd door TurboJet. Macau (Outer Harbour) Hong Kong (Sheung Wan) veerboten kosten tussen €19 en €108, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Macau (Outer Harbour) Hong Kong (Sheung Wan) veerboten.

Macau (Buitenhaven) Hong Kong (Sheung Wan) Veerdienst Tijden

De vroegste Macau (Outer Harbour) Hong Kong (Sheung Wan) afvaarten vertrekken meestal rond 07:30. De laatste ferry vertrekt meestal om 23:00.

Hoe lang is de veerboot van Macau (Outer Harbour) naar Hongkong (Sheung Wan)?

Macau (Outer Harbour) Hong Kong (Sheung Wan) Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 55m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 55m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Macau (Buitenhaven) Hong Kong (Sheung Wan) Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 22 dagelijkse afvaarten en tot 157 wekelijkse veerdiensten van Macau (Outer Harbour) naar Hong Kong (Sheung Wan). Deze afvaarten worden verzorgd door TurboJet. Houd er rekening mee dat de dienstregeling tijdens het hoogseizoen vaak toeneemt.

Macau (Buitenhaven) Hongkong (Sheung Wan) Veerboot Prijzen

Macau (Outer Harbour) Hong Kong (Sheung Wan) veerboot prijzen variëren meestal tussen €19* en €108*. De gemiddelde prijs is €61*. De goedkoopste Macau (Outer Harbour) Hong Kong (Sheung Wan) veerboot prijzen beginnen vanaf €18*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €61*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Macau (Outer Harbour) naar Hongkong (Sheung Wan)?

De afstand tussen Macau (Outer Harbour) naar Hongkong (Sheung Wan) is ongeveer 41,0 mijl (66,0 km) of 35,6 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Macau (Outer Harbour) Hong Kong (Sheung Wan) ferry?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op de overtochten tussen Macau (Outer Harbour) en Hong Kong (Sheung Wan).

Kan ik te voet reizen van Macau (Outer Harbour) naar Hong Kong (Sheung Wan)?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met TurboJet tussen Macau (Outer Harbour) en Hongkong (Sheung Wan).

Mag ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Macau (Outer Harbour) naar Hongkong (Sheung Wan)?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Macau (Outer Harbour) naar Hong Kong (Sheung Wan).

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Macau naar Hongkong.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Macau (Outer Harbour) - Hong Kong (Sheung Wan) Route-overzicht
Land van vertrek Macau
Land van bestemming Hongkong
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel TurboJet
Gemiddelde prijs 78 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 22
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 157
Gemiddelde vaartijd 55m
Eerste veerboot 07:30
Laatste veerboot 23:00
Afstand 35 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-07-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Macau naar Hongkong?

De reistijd per veerboot van Macau naar Hongkong is ongeveer 55m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Macau naar Hongkong?

De prijs van de ferry overtocht van Macau naar Hongkong kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Macau naar Hongkong is 69 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Macau naar Hongkong?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Macau naar Hongkong en dat is
  • TurboJet

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Macau naar Hongkong?

Boek overtochten van Macau naar Hongkong via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Macau naar Hongkong?

Ja, je kunt als voetpassagier van Macau naar Hongkong reizen met
  • TurboJet

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Macau naar Hongkong?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Macau naar Hongkong?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan aan boord van de veerboten.

Wat is de afstand tussen Macau en Hongkong?

De afstand van Macau naar Hongkong is ongeveer 35 zeemijlen.

Macau naar Hongkong Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 15/07/2024 en 21-07-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
TurboJet 07:30 08:25 55 minuten Alledaags
TurboJet 08:30 09:25 55 minuten Alledaags
TurboJet 09:00 09:55 55 minuten Alledaags
TurboJet 09:30 10:25 55 minuten Alledaags
TurboJet 10:00 10:55 55 minuten Alledaags
TurboJet 11:00 11:55 55 minuten Ma, di, wo, do, za, zo
TurboJet 11:30 12:25 55 minuten Ma, di, wo, do, za, zo
TurboJet 12:00 12:55 55 minuten Ma, di, wo, do, za, zo
TurboJet 12:30 13:25 55 minuten Ma, di, wo, do, za, zo
TurboJet 13:30 14:25 55 minuten Ma, di, wo, do, za, zo
TurboJet 14:00 14:55 55 minuten Ma, di, wo, do, za, zo
TurboJet 15:00 15:55 55 minuten Ma, di, wo, do, za, zo
TurboJet 15:30 16:25 55 minuten Ma, di, wo, do, zo
TurboJet 16:00 16:55 55 minuten Ma, di, wo, do, za, zo
TurboJet 17:00 17:55 55 minuten Ma, di, wo, do, za, zo
TurboJet 17:30 18:25 55 minuten Ma, di, wo, do, za, zo
TurboJet 18:00 18:55 55 minuten Ma, di, wo, do, za, zo
TurboJet 19:00 19:55 55 minuten Alledaags
TurboJet 20:00 20:55 55 minuten Alledaags
TurboJet 21:00 21:55 55 minuten Alledaags
TurboJet 22:00 22:55 55 minuten Alledaags
TurboJet 23:00 23:55 55 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.