Koh Phangan
Koh Samui
Veerboten naar Koh Samui Island
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Koh Phangan - Koh Samui

Veerboot van Koh Phangan (Thong Sala Pier) naar Koh Samui (Mae Nam Pier)

Er zijn meestal 5 dagelijkse en 40 wekelijkse afvaarten tussen Koh Phangan (Thong Sala Pier) en Koh Samui (Mae Nam Pier). Deze veerboot route wordt verzorgd door Lomprayah High Speed Ferries. Koh Phangan (Thong Sala Pier) Koh Samui (Mae Nam Pier) veerboten kosten tussen €9 en €37, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Koh Phangan (Thong Sala Pier) Koh Samui (Mae Nam Pier) veerboten.

Koh Phangan (Thong Sala Pier) Koh Samui (Mae Nam Pier) Veerdienst Tijden

De vroegste Koh Phangan (Thong Sala Pier) Koh Samui (Mae Nam Pier) ferry overtochten vertrekken meestal vanuit Koh Phangan (Thong Sala Pier) rond 08:05. De laatste ferry vertrekt meestal om 19:00.

Hoe lang is de veerboot van Koh Phangan (Thong Sala Pier) naar Koh Samui (Mae Nam Pier)?

Koh Phangan (Thong Sala Pier) Koh Samui (Mae Nam Pier) Vaartijden op deze veerboot route kunnen ongeveer 29m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 25m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt vaak tussen de veerbootmaatschappijen en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Koh Phangan (Thong Sala Pier) Koh Samui (Mae Nam Pier) Vaarschema's

Er zijn gemiddeld 5 dagelijkse afvaarten en tot 40 wekelijkse veerdiensten van Koh Phangan (Thong Sala Pier) naar Koh Samui (Mae Nam Pier). Deze afvaarten worden verzorgd door Lomprayah High Speed Ferries. Houd er rekening mee dat de dienstregeling van de veerboten vaak langer wordt tijdens het hoogseizoen.

Koh Phangan (Thong Sala Pier) Koh Samui (Mae Nam Pier) Veerboot Prijzen

Koh Phangan (Thong Sala Pier) Koh Samui (Mae Nam Pier) veerboot prijzen variëren tussen €9* en €37*. De gemiddelde prijs is €24*. De goedkoopste Koh Phangan (Thong Sala Pier) Koh Samui (Mae Nam Pier) veerboot prijzen beginnen vanaf €10*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €24*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Koh Phangan (Thong Sala Pier) naar Koh Samui (Mae Nam Pier)?

De afstand tussen Koh Phangan (Thong Sala Pier) naar Koh Samui (Mae Nam Pier) is ongeveer 1,6 mijl (2,5 km) of 1,3 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Koh Phangan (Thong Sala Pier) Koh Samui (Mae Nam Pier) ferry?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op de overtochten tussen Koh Phangan (Thong Sala Pier) en Koh Samui (Mae Nam Pier).

Kan ik te voet reizen van Koh Phangan (Thong Sala Pier) naar Koh Samui (Mae Nam Pier)?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Lomprayah Hoge Snelheid Veerboten tussen Koh Phangan (Thong Sala Pier) en Koh Samui (Mae Nam Pier).

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Koh Phangan (Thong Sala Pier) naar Koh Samui (Mae Nam Pier)?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Koh Phangan (Thong Sala Pier) naar Koh Samui (Mae Nam Pier).

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Koh Phangan Island naar Koh Samui Island.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Koh Phangan (Thong Sala Pier) - Koh Samui (Mae Nam Pier) Route-overzicht
Land van vertrek Thailand
Land van bestemming Thailand
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Lomprayah High Speed Ferries
Gemiddelde prijs 30 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 5
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 40
Gemiddelde vaartijd 29m
Snelste Zeiltijd 25m
Eerste veerboot 08:05
Laatste veerboot 19:00
Afstand 1 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Koh Phangan naar Koh Samui?

De reistijd per veerboot van Koh Phangan naar Koh Samui is ongeveer 25m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Koh Phangan naar Koh Samui?

De prijs van de ferry overtocht van Koh Phangan naar Koh Samui kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Koh Phangan naar Koh Samui is 28 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Koh Phangan naar Koh Samui?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Koh Phangan naar Koh Samui en dat is
  • Lomprayah High Speed Ferries

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Koh Phangan naar Koh Samui?

Boek overtochten van Koh Phangan naar Koh Samui via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Koh Phangan naar Koh Samui?

Ja, je kunt als voetpassagier van Koh Phangan naar Koh Samui reizen met
  • Lomprayah High Speed Ferries

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Koh Phangan naar Koh Samui?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Koh Phangan naar Koh Samui?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan aan boord van de veerboten.

Wat is de afstand tussen Koh Phangan en Koh Samui?

De afstand van Koh Phangan naar Koh Samui is ongeveer 1 zeemijlen.

Koh Phangan naar Koh Samui Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 27/05/2024 en 02-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Lomprayah High Speed Ferries 08:05 08:30 25 minuten Alledaags
Lomprayah High Speed Ferries 11:00 11:30 30 minuten Alledaags
Lomprayah High Speed Ferries 12:30 13:00 30 minuten Alledaags
Lomprayah High Speed Ferries 17:00 17:30 30 minuten Alledaags
Lomprayah High Speed Ferries 17:30 18:00 30 minuten Alledaags
Lomprayah High Speed Ferries 19:00 19:30 30 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.