Fremantle
Rottnest Island
Veerboten naar Australia
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Fremantle - Rottnest Island

Veerboot van Fremantle (B-Shed) naar Rottnest Eiland

Er zijn gemiddeld 6 wekelijkse afvaarten tussen Fremantle (B-Shed) en Rottnest Island. 2 maatschappijen bevaren deze route Rottnest Express & Sealink Rottnest en vaart het hele jaar door. Fremantle (B-Shed) Rottnest Island veerboten kosten tussen €35 en €140, afhankelijk van de ticketgegevens. Prijzen zijn exclusief servicekosten. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Fremantle (B-Shed) Rottnest Island veerboten.

Fremantle (B-Shed) Rottnest Eiland Veerboot Tijden

De eerste Fremantle (B-Shed) Rottnest Island veerboot vertrekt meestal vanuit Fremantle (B-Shed) rond 09:30. De laatste ferry vertrekt meestal om 09:30.

Hoe lang is de veerboot van Fremantle (B-Shed) naar Rottnest Island?

Fremantle (B-Shed) Rottnest Island Afvaarten op deze veerboot route kunnen ongeveer 45m duren. De snelste afvaarten zijn ongeveer 45m. Vaartijden kunnen variëren, de duur verschilt per veerbootmaatschappij en kan worden beïnvloed door weersomstandigheden.

Fremantle (B-Shed) Rottnest Eiland Veerboot Prijzen

Fremantle (B-Shed) Rottnest Island veerboot prijzen variëren tussen €35* en €140*. De gemiddelde prijs is €84*. De goedkoopste Fremantle (B-Shed) Rottnest Island veerboot prijzen beginnen vanaf €26*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €84*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. Prijzen zijn exclusief servicekosten.

Hoe ver is het van Fremantle (B-Shed) naar Rottnest Island?

De afstand tussen Fremantle (B-Shed) en Rottnest Island is ongeveer 13,9 mijl (22,3 km) of 12,0 zeemijl.

Kan ik met de auto reizen op de Fremantle (B-Shed) Rottnest Island ferry?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel geen auto's toe op veerdiensten tussen Fremantle (B-Shed) en Rottnest Island.

Kan ik te voet reizen van Fremantle (B-Shed) naar Rottnest Island?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Rottnest Express, Sealink Rottnest tussen Fremantle (B-Shed) en Rottnest Island.

Kan ik mijn huisdier meenemen op de veerboot van Fremantle (B-Shed) naar Rottnest Island?

Huisdieren zijn momenteel niet toegestaan aan boord van de veerboten van Fremantle (B-Shed) naar Rottnest Island.

Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Fremantle (B-Shed) - Rottnest Island Route-overzicht
Land van vertrek Australië
Land van bestemming Australië
Aantal operators 2
Bedieningspersoneel Rottnest Express & Sealink Rottnest
Gemiddelde prijs 106 €*
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 6
Gemiddelde vaartijd 45m
Eerste veerboot 09:30
Afstand 12 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2024-04-02.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Fremantle naar Rottnest Island?

De reistijd per veerboot van Fremantle naar Rottnest Island is ongeveer 37m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Welke ferry maatschappijen varen van Fremantle naar Rottnest Island?

Er zijn 2 populaire veerbootmaatschappijen voor Fremantle naar Rottnest Island. Dit zijn
  • Rottnest Express
  • Sealink Rottnest

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Fremantle naar Rottnest Island?

Boek overtochten van Fremantle naar Rottnest Island via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Fremantle naar Rottnest Island Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 27/05/2024 en 02-06-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Rottnest Express 07:30 08:00 30 minuten Ma
Rottnest Express 09:30 10:00 30 minuten Ma
Rottnest Express 09:30 10:15 45 minuten wo, do, vr, za, zo
Rottnest Express 10:00 10:30 30 minuten Ma
Rottnest Express 12:00 12:30 30 minuten Ma
Rottnest Express 14:00 14:30 30 minuten Ma
Rottnest Express 15:00 15:30 30 minuten Ma
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.