Aceh
Sabang
Veerboten naar Indonesië
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Nieuwste aanbiedingen voor Aceh - Sabang

Aceh naar Sabang Veerboot

Er zijn meestal 3 dagelijkse afvaarten en tot 19 wekelijkse tussen Atjeh en Sabang. Deze veerboot route wordt uitgevoerd door Express Bahari. Dienstregelingen veranderen per seizoen, gebruik onze Deal Finder voor live prijzen en beschikbaarheid voor Aceh Sabang veerboten.

Aceh Sabang Veerboot Tijden

De vroegste Aceh Sabang ferry overtochten vertrekken meestal rond 08:00 vanuit Aceh. De gemiddelde vaartijd is ongeveer 45m en de snelste vaartijd is ongeveer 45m.

Aceh Sabang Veerboot Prijzen

Aceh Sabang veerboot prijzen variëren tussen €23* en €115*. De gemiddelde prijs is meestal €58*. De goedkoopste Aceh Sabang veerboot prijzen beginnen vanaf €12*. De gemiddelde prijs voor een voetganger is €58*. De gemiddelde prijs voor een auto is €478*.

Prijzen zijn afhankelijk van het aantal passagiers, type voertuig, route en vaartijden. De prijzen zijn gebaseerd op zoekopdrachten van de afgelopen 30 dagen die het laatst zijn bijgewerkt op 05 juli 2023.

Hoe ver is het van Aceh naar Sabang?

De afstand tussen Aceh en Sabang is ongeveer 4,0 mijl (6,5 km) of 3,5 zeemijl voor de zeilers!

Kan ik met de auto reizen op de Aceh Sabang veerboot?

Nee, veerbootmaatschappijen staan momenteel auto's toe aan boord tussen Aceh en Sabang.

Kan ik te voet reizen van Aceh naar Sabang?

Ja, voetpassagiers kunnen reizen met Express Bahari tussen Aceh en Sabang.

Aceh Sabang Veerdienst schema's

  • Express Bahari - 20 wekelijkse afvaarten, 3 dagelijkse afvaarten

Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.
Aceh - Sabang Route-overzicht
Land van vertrek Indonesië
Land van bestemming Indonesië
Aantal operators 1
Bedieningspersoneel Express Bahari
Gemiddelde prijs 56 €*
Gemiddelde dagelijkse afvaarten 3
Gemiddelde wekelijkse afvaarten 20
Gemiddelde vaartijd 45m
Eerste veerboot 08:00
Laatste veerboot 16:15
Afstand 3 zeemijlen

* Prijzen onder voorbehoud, prijzen zijn gebaseerd op de laatste 30 dagen, laatst bijgewerkt op 2023-08-01.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Aceh naar Sabang?

De reistijd per veerboot van Aceh naar Sabang is ongeveer 45m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Aceh naar Sabang?

De prijs van de ferry overtocht van Aceh naar Sabang kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Aceh naar Sabang is 48 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Aceh naar Sabang?

Er is 1 ferrymaatschappij voor Aceh naar Sabang en dat is
  • Express Bahari

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Aceh naar Sabang?

Boek overtochten van Aceh naar Sabang via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Aceh naar Sabang?

Ja, je kunt als voetpassagier van Aceh naar Sabang reizen met
  • Express Bahari

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Aceh naar Sabang?

Nee, alleen voetpassagiers kunnen op de veerboot meereizen.

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Aceh naar Sabang?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan aan boord van de veerboten.

Wat is de afstand tussen Aceh en Sabang?

De afstand van Aceh naar Sabang is ongeveer 3 zeemijlen.

Aceh naar Sabang Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 15/04/2024 en 21-04-2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Express Bahari 08:00 08:45 45 minuten Alledaags
Express Bahari 10:00 10:45 45 minuten Alledaags
Express Bahari 16:30 17:15 45 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.