De P&O Ferries Hull Minicruise bestaat uit 2 of 3 avonden aan boord, met een keuze uit vertrekhavens vanaf het vasteland van Europa. Tijdens de minicruise, er is genoeg te doen; ontspannen in een comfortabele ensuite hut, genieten van een heerlijke maaltijd in het restaurant, proeven van de cocktails in de Piano Bar, entertainment in de Sunset Show bar of ontspannen in de casino.
Voor meer informatie hierover kunt u terecht op deze pagina of gebruik als alternatief onze zoekoptie voor live-dienstregelingen en tarieven.
Met dagelijkse diensten vanuit Zeebrugge in België en Rotterdam in Nederland, u komt aan in de haven van Hull en wordt per bus vervoerd naar de middeleeuwse stad. De reis bestaat uit 2 avonden aan boord en is inclusief overnachtingen in een ensuite hut en bustransfer van en naar de stad.
Als u meer tijd nodig heeft om de stad te verkennen dan kunt u uw reis verlengen door een nacht in het hotel te blijven. U dient indien u nog een nacht in Hull wilt blijven uw eigen accommodatie te regelen en de volgende dag de boot terug te nemen.
De stad Hull is gelegen op de noordelijke oever van de monding van de Humber en wordt vaak omschreven als de parel in de kroon van Yorkshire.
Deze stad aan het water biedt een ontspannen ambiance met een levendige mix van cultuur, winkels en uitgaansgelegenheden en er zijn meer dan honderdtachtig eet- en drinkgelegenheden in de stad.
Als u op zoek bent naar attracties, dan heeft Hull genoeg om u te vermaken, zoals gratis musea, een openbaar aquarium - 'The Deep', theater en nog veel meer.
De voornamelijk autovrije centrum van de stad is compact en verstrekt een grote kans voor een zorgeloze wandeling aan de bezoeker, een geweldige bestemming voor een korte stedentrip.
Dag 1
15.00 uur: Inchecken bij de passagiersterminal in RotterdamDag 2
08.00 uur: Aankomst in Hull en met de bus naar de stad waar u op uw gemak de stad kunt verkennenDag 3
08.15 – 09.00 uur: Aankomst in RotterdamHoe is het aan boord P&O Ferries?
Dag 1
15.00 uur: IncheckenDag 2
08.30 – 09.00 uur: Aankomst in Hull en met de bus naar de stad waar u op uw gemak de stad kunt verkennenDag 3
08.45 uur: Aankomst in ZeebruggeHoe is het aan boord P&O Ferries?